18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruskie sałdaty rozrabiają u siebie

GeorgeHarvey1 • 2022-09-13, 14:07

Bo na Ukrainie coraz mniej mogą

skkkkkuczysynek

2022-09-13, 14:13
Ukraincy ich nienawidzą, teraz i ich wałsny naród przestane jak tak beda robic swołocz po porstu

Pizdus

2022-09-13, 14:44
A jak ukr rozrabia u nas to cisza

Wojtass84

2022-09-13, 14:55
Będzie tam teraz jeszcze bardziej wesoło, jak się to rozbestwione bydło, żadne mordów, po porażce zjedzie do kraju. Oby ta wizja się spełniła.

żmij

2022-09-13, 17:00
Straszne p*zdy. Nic dziwnego, że nawet banderowcy to napie**alają.

eset

2022-09-13, 19:54
p*zdus napisał/a:

A jak ukr rozrabia u nas to cisza



Jak przyniesiesz dobry materiał to zapraszam na sadistic, a jak nie masz kwitów to klops na jaźwe.

htp

2022-09-13, 20:16
Wojtass84 napisał/a:

Będzie tam teraz jeszcze bardziej wesoło, jak się to rozbestwione bydło, żadne mordów, po porażce zjedzie do kraju. Oby ta wizja się spełniła.



To jest niestety reguła, po każdej wojnie.

nudzimisiexd

2022-09-13, 21:02
p*zdus napisał/a:

A jak ukr rozrabia u nas to cisza



Jaka cisza? :mrgreen:
Stękanie wieprzów jak stad do nowego jorku. Stękają bo jakiś Ukrainiec okazał się złodziejem - ale jak już Polak nim jest to już nie pie**olą cepy o tym jak Polacy to złodzieje i sk***ysyny. Bledy logiczne mocne u was :lol:

Makulata

2022-09-14, 01:40
nudzimisiexd napisał/a:

Jaka cisza?
Stękanie wieprzów jak stad do nowego jorku. Stękają bo jakiś Ukrainiec okazał się złodziejem - ale jak już Polak nim jest to już nie pie**olą cepy o tym jak Polacy to złodzieje i sk***ysyny. Bledy logiczne mocne u was



murzynów też bronisz, bo białym zdarza się popełniać przestępstwa?

nudzimisiexd

2022-09-14, 19:24
Makulata napisał/a:

murzynów też bronisz, bo białym zdarza się popełniać przestępstwa?



pie**olisz jakby przestępstwa białych to był jakiś margines a w Polandii rocznie ci twoi biali odpie**alają 750 tysięcy przestępstw :lol:

W stanach ci biali odpowiadają za 47% przestępstw których jest w ch*j wiecej niz w polsce :lol:


Gdyby tylko istniał inny czynnik niz kolor skóry delikwenta determinujacy skryminalizowanie społeczeństwa, no nie wiem? Na przykład bieda :lol: :lol: :lol:

https://eprints.leedsbeckett.ac.uk/id/eprint/849/7/JRF%20Poverty%20and%20Crime%20Review%20June%202016.pdf

Masz setki badań naukowych ktore to potwierdzaja, ale polaczek cos tam szczeka o kolorze skóry do naukowców tego swiata :lol:

Ale dla was to za dużo, jesteście tłukami bez szkoły i cos tam szczekacie myslac że macie racje. Podobnie jak ze złymi ukraincami albo pseudo rokiem bandery na ukrainie

Zanim zacznie sie jakiekolwiek pie**olenie nalezy troche poczytac, cos wiecej niz ckm starego z lat 90 :lol:

mskk253

2022-09-15, 07:39
To te słynne bataliony patusiarskie z więzień?

ZenObi

2022-09-16, 00:06
Cytat:

Gdyby tylko istniał inny czynnik niz kolor skóry delikwenta determinujacy skryminalizowanie społeczeństwa, no nie wiem? Na przykład bieda :lol: :lol: :lol:



Aż się zalogowałem, żeby postawić piwo.

Na tym - coraz bardziej sp***olonym przez skretyniałych od wywrzaskiwania swoich haseł debili z lewa i prawa - portalu coraz rzadziej słychać głos rozsądku i pomyślunku.

Zdecydowana większość debili z prawego końca skali uważa, że im bardziej naprężą internetowy muskuł, im większa jazda po dowolnej grupie społecznej czy etnicznej, jak Murzyni, im więcej wyzwisk w kierunku myślących inaczej, im więcej nienawiści, tym są wspanialszymi bohaterami, godnie walczącymi o najwyższe (dla nich) wartości. Za wirtualne piwa, co ciekawe.

Ta wspomniana wyżej, atakowana grupa społeczna - najlepiej żeby była praktycznie nieobecna w otoczeniu owej bezmózgiej większości, bo jeszcze się bezczelnie odgryzie. Jak właśnie czarnoskórzy w Polsce, których jest garstka w Warszawie i kilku największych miastach, a poza nimi to już trzeba się nieźle postarać żeby jakiegoś spotkać. Najlepszy to przeciwnik, nie obroni się przecież...

Wracając do obu skrajnych końców - jedni i drudzy kompletnie nie widzą, zaślepieni wyrzygiwanymi z siebie sloganami, że wciska im się doskonałe tematy zastępcze. Po co ? Żeby przypadkiem nie pomyśleli o gospodarce, o patrzeniu władzy na ręce, o jakimś - nie daj Boże - dokształceniu się z czegokolwiek, przemyśleniu sprawy samemu... Nie wymagając już nawet odrobinki przemyślenia fundamentów swojej postawy etycznej, zamiast gdakania bezmyślnie za innymi - w czym dla odmiany celuje lewa skrajność, popularnie zwana "julkami"....

Echh, rozpisałem się, a przecież kilka zdani złożonych, to kto to przeczyta?

@nudzimisiexd - zauważyłeś, że jak rozmawia się z prawakami to za chwilę drą japę że jesteś lewak, a lewaki ze swoją tolerancyjną pogardą stwierdzą że jesteś faszystą? ;)

nudzimisiexd

2022-09-17, 02:12
ZenObi napisał/a:

Aż się zalogowałem, żeby postawić piwo.
Na tym - coraz bardziej sp***olonym przez skretyniałych od wywrzaskiwania swoich haseł debili z lewa i prawa - portalu coraz rzadziej słychać głos rozsądku i pomyślunku.
Zdecydowana większość debili z prawego końca skali uważa, że im bardziej naprężą internetowy muskuł, im większa jazda po dowolnej grupie społecznej czy etnicznej, jak Murzyni, im więcej wyzwisk w kierunku myślących inaczej, im więcej nienawiści, tym są wspanialszymi bohaterami, godnie walczącymi o najwyższe (dla nich) wartości. Za wirtualne piwa, co ciekawe.
Ta wspomniana wyżej, atakowana grupa społeczna - najlepiej żeby była praktycznie nieobecna w otoczeniu owej bezmózgiej większości, bo jeszcze się bezczelnie odgryzie. Jak właśnie czarnoskórzy w Polsce, których jest garstka w Warszawie i kilku największych miastach, a poza nimi to już trzeba się nieźle postarać żeby jakiegoś spotkać. Najlepszy to przeciwnik, nie obroni się przecież...
Wracając do obu skrajnych końców - jedni i drudzy kompletnie nie widzą, zaślepieni wyrzygiwanymi z siebie sloganami, że wciska im się doskonałe tematy zastępcze. Po co ? Żeby przypadkiem nie pomyśleli o gospodarce, o patrzeniu władzy na ręce, o jakimś - nie daj Boże - dokształceniu się z czegokolwiek, przemyśleniu sprawy samemu... Nie wymagając już nawet odrobinki przemyślenia fundamentów swojej postawy etycznej, zamiast gdakania bezmyślnie za innymi - w czym dla odmiany celuje lewa skrajność, popularnie zwana "julkami"....
Echh, rozpisałem się, a przecież kilka zdani złożonych, to kto to przeczyta?
@nudzimisiexd - zauważyłeś, że jak rozmawia się z prawakami to za chwilę drą japę że jesteś lewak, a lewaki ze swoją tolerancyjną pogardą stwierdzą że jesteś faszystą?




Osobiscie nie mam tych doswiadczeń, jestem progresywistą ale krytykuje wiele dzialan lewicy vide. Brak zadnej orientacji na dyskryminacje mezczyzn. Od faszystow nigdy nikt mnie nie zwyzywal, robia to chyba jakies skonczone k***a debile ktore nazywaja faszyzm wszystko co nie stoi po ich stronie, dla mnie to jakis margines.

Natomiast zwyzywanie od lewakow to jest standard kazdego konfiarza, i zostałem juz tak zwyzywany z tysiac razy i jest to regula gdy powiesz takiemu kretynowi ze socjalizm nie polega na wysokich podatkach ( bo mu tak JKM powiedzial i on w to wierzy).

dlatego tez te zjawiska uwazam nie za tożsame, sojowa, juleczkowa lewica to totalny margines głosny na twitterze, za to prawactwo konfiarskie jest wszechobecne i robi w sondazach ponad 7%.

ZenObi

2022-09-19, 14:49
@nudzimisiexd
Cytat:

(...) prawactwo konfiarskie jest wszechobecne i robi w sondazach ponad 7%.



Na szczęście nie jest tak źle, idą w dół, obecnie średnio 5,6%, z tendencją do przejścia na dół magicznej granicy pięciu procent. Oby tak dalej.

Nie mam uprawnień do wklejania linków - więc żeby zobaczyć potwierdzenie powyższego, trzeba wpisać w google: ewybory polska