18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruskie równouprawnienie

~_Yarko_ • 2024-04-03, 13:32
Kacap wyjaśnia dwie c*pki.


Szary_Jeleń

2024-04-03, 17:34

Gregigregi

2024-04-03, 18:58
Nie wchodzilem tutaj dawno ale widze ze duzo sie zmienilo. Dlaczego wszystko jest anty rosyjskie. Rusek to, rusek tamto. Pogielo was do reszty? Dokladnie widac kto namietnie oglada TVPisPO

Rudnicki

2024-04-03, 19:02
dgfdfg napisał/a:

Ale gdzie druga c**a jest bo jakiś facet jest i baba ja pie**ole róbcie te opisy rzetelnej bardziej oglądać drugi raz musiałem i nie widać drugiej baby



Przecież opis jest rzetelny. Typ jest gorszy niż c**a. Dostał luja na ryj i nawet nie pierdnął.

gajsu

2024-04-03, 19:10
Białorycerzyk powinien dostać mocniej w ten cymbał aż by mu iskry z oczu wyj***ły

Krak

2024-04-03, 20:56
psotny_fiutek napisał/a:


Kobieta która w sprzeczce słownej sama pierwsza atakuje fizycznie mężczyznę, przestaje mieć status kobiety !


A to ciekawe...
A ja myślałem, że atakująca zostaje wtedy kobietą równouprawnioną do wpie**olu.

smc

2024-04-04, 01:37
Ale brzydki trans.

majeńka

2024-04-04, 08:03
przemekkaro napisał/a:

Ale głupia c*pka nogi ma ok cała reszta tez niczego sobie

Skończ z tą zoofilią. Są np. ładne murzynki, zaś to na filmie to nie człowiek a samica kacapa. I z wyglądu, i z wypowiedzi.

A te kapciuszki... Nie nakłada się obuwia w którym nie da się chodzić po pijanemu (a czegoś takiego jak trzeźwy kacap nie ma).

psotny_fiutek napisał/a:

Kobieta która w sprzeczce słownej sama pierwsza atakuje fizycznie mężczyznę, przestaje mieć status kobiety !

pie**olisz. Nigdy nie wolno kobiety uderzyć, nawet w obronie własnej. (A z drugiej strony, na filmie nie ma kobiety.)

przemekkaro

2024-04-04, 08:20
S.Cat napisał/a:

Jeżeli lubisz glonojady to zapraszam do akwarium.Juz z profilu widać te napompowane ch*j wie czym usta.Stulejarzu...



Ciekawe gdzie tam tak dobrze widzisz usta żeby ocenić ? Pajacu piszesz tak bo pewno nigdy nie miałeś kontaktu z kobieta która ma dość dobre ciało. Pewno zawsze trafiałes na 100 kilo +

[quote="majeńka"]Skończ z tą zoofilią. Są np. ładne murzynki, zaś to na filmie to nie człowiek a samica kacapa. I z wyglądu, i z wypowiedzi.


Oj widzę zazdrość , pewno sama noge masz jak dwie jej

majeńka

2024-04-04, 08:33
przemekkaro napisał/a:

Oj widzę zazdrość , pewno sama noge masz jak dwie jej

Zazdrość tu faktycznie występuje: ktoś tu nie potrafi zaakceptować własnej niższości (dosłownej!) i ubiera kapcie z 15cm obcasem aby oszukiwać na wzroście.

przemekkaro

2024-04-04, 08:50
majeńka napisał/a:

Zazdrość tu faktycznie występuje: ktoś tu nie potrafi zaakceptować własnej niższości (dosłownej!) i ubiera kapcie z 15cm obcasem aby oszukiwać na wzroście.



90% kobiet ubiera takie szpilki. Ale co ma wzrost do ładnych i kształtnych nóg ??

420710247365

2024-04-04, 20:34
Atrakcyjna rasowa samica. Wybatożyłby ją porządnie kablem od wzmacniacza aż by kwiczała a potem żyleteczką po suteczkach pojeździł!

S.Cat

2024-04-05, 08:35
przemekkaro napisał/a:

Ciekawe gdzie tam tak dobrze widzisz usta żeby ocenić ? Pajacu piszesz tak bo pewno nigdy nie miałeś kontaktu z kobieta która ma dość dobre ciało. Pewno zawsze trafiałes na 100 kilo +
j


Ludzie piszący takie rzeczy jak ty mieli co najwyżej kontakt z własną ręką i ekranem monitora.Sam się orasz stulejo. :roll:

przemekkaro

2024-04-05, 10:32
S.Cat napisał/a:

Ludzie piszący takie rzeczy jak ty mieli co najwyżej kontakt z własną ręką i ekranem monitora.Sam się orasz stulejo.



Tak ciebie to orał ksiądz na parafii pajacu. Jedyna kobieta nago jaka widziałes to twoja stara

S.Cat

2024-04-06, 08:19
przemekkaro napisał/a:

Tak ciebie to orał ksiądz na parafii pajacu. Jedyna kobieta nago jaka widziałes to twoja stara



Zapomniałeś, że widziałem też Twoja.W końcu kręcą mnie kobiety 100+. :roll: Przestań już robić z siebie debila, bo ta Twoja frustracja tylko pokazuje, że mam rację.

majeńka

2024-04-06, 13:34
S.Cat napisał/a:

W końcu kręcą mnie kobiety 100+.

Błe, w takim wieku to cycki do ziemi i c**a jak jaskinia po milionie lat ulewnych deszczów. Jeszcze ładne 60-70 lat się zdarzają, 100+ to przesada.