18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski windykator

Jesse.Pinkman • 2021-09-29, 10:30
Dobry zwyczaj - nie pożyczaj bo potem można palce pogubić. Kara za niespłacone długi.

mlecz1323

2021-09-29, 16:55
Ivan nie bądź taki i zarzuć mu restrukturyzacje kredytu. Na pół roku mógłbyś odpuścić.

TerazPolska123

2021-09-29, 17:24
Jesse.Pinkman napisał/a:

Prosta zasada - najpierw zarabiam potem wydaję. Po ch*j mam rano wstawać i zastanawiać się ile mam długu?



nigdy w życiu nie wziąłem kredytu, nie kupuję jak nie mam, nie wydaję jak nie mam, najpierw uzbieram potem kupuję

jednak inni chcą "mieć", wszystko na kredycik, bo trza mieć

pablohasan

2021-09-29, 17:44
Jesse.Pinkman napisał/a:

Prosta zasada - najpierw zarabiam potem wydaję. Po ch*j mam rano wstawać i zastanawiać się ile mam długu?



A mieszkano masz po babci a samochodzik kupiła mamusia?

Wszystko jest dla ludzi. W tym pożyczki i raty ale trzeba myśleć. A jest wielu dzbanów bez wyobraźni.....

Grzechulec

2021-09-29, 18:07
A za niespełnione obietnice wyborcze cyk po takim paluszku politykom. I po ilości palców można byłoby określić czy mąż stanu wywiozuje się z danego społeczeństw słowa czy nie...

Bosheszczye

2021-09-29, 19:12
Jesse.Pinkman napisał/a:

Prosta zasada - najpierw zarabiam potem wydaję. Po ch*j mam rano wstawać i zastanawiać się ile mam długu?



Potwierdzam. To co zarobie - to wydaje. Nie inaczej

baronturbina

2021-09-29, 20:21
Przepakowany Wołodja nie prsyszanował tematu
Oddawania długów l: pies go j***l jak każdego sowietę.

na...........pl

2021-09-29, 21:31
Jesse.Pinkman napisał/a:

Prosta zasada - najpierw zarabiam potem wydaję. Po ch*j mam rano wstawać i zastanawiać się ile mam długu?



pie**olenie. W ten sposób nadal nie miałbym mieszkania - a tak drugie już się szykuje (i nie mówię o kawalerkach - 56m i 83m odpowiednio). Pożyczać trzeba umieć, tak aby nawet będąc w najczarniejszej dupie mieć z czego spłacać, no i nie musieć się ograniczać bo rata wpie**ala pół pensji. Zresztą, hipotekę i tak musisz ubezpieczyć na wypadek niezdolności do pracy itp. więc wręcz jakbym zdechł - zapewniłbym od razu rodzinie godny spadek.

TerazPolska123 napisał/a:

jednak inni chcą "mieć", wszystko na kredycik, bo trza mieć



Tak, bo mieszkanie k***a "Trza mieć", wynajmować długoterminowo może tylko idiota.

Nie mówię tego samego o leasingowanych na potęgę nowych samochodach ludziom którzy za ich pomocą nie zarabiają (leasing w przedsiębiorstwie/firmie to trochę inna sprawa). Ale jak takim powiesz wprost żeby nie udawali bogatych tylko zaakceptowali rzeczywistość to się obrażą i pójdą do reklam posłuchać o nowym samochodzie premium "już od 699PLN +vat miesięcznie".

PatMar95

2021-09-29, 21:33
To zdrowy chłopak jak widzę, mogli mu wyciąć nerkę, część wątroby, wydłubać oko jako część spłaty, a nie k***a palce obcinać xd