18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski sposób ..

~McSadol • 2023-02-25, 12:04
na podgrzewanie akumulatora w zimie ..


Mordawkubeł

2023-02-26, 00:21
alucard321 napisał/a:

Gdzie ty w tamtej szarówie widzisz choć trochę słońca, które mogłoby odbijać się w śniegu?



wyjrzyj sobie w nocy przez okno bez śniegu i porównaj gdy go napada pod kontekstem jasności xd

opółnocyuciebie

2023-02-26, 01:26
Adriano84 napisał/a:

Sam śnieg już razi w oczy pie**olony idioto ,dlatego część ludzi chodzi w ciemnych okularach .



ciemna to jest twoja stara ty deklu bez szkoły :mrgreen: :lol:

7wporzondku

2023-02-26, 01:46
Sam śnieg swieci ta to dlatego nie montują lampek w zamrazalnikach

Eskimo0n_1010

2023-02-26, 02:02
brylant1412 napisał/a:

ruskiego ch*ja nie będę oglądał



Twojego też by nikt nie chciał oglądać, bo tam jest więcej sera niż w lidlu

Andrzejas

2023-02-26, 02:44
maki1981 napisał/a:

Jest w Polsce i działa. Już niebawem będzie głośno jak kierowcy lawinowo będą dostawać mandaty pocztą...



Link przekierowuje na stronę główną Onetu. :/

A tak poza tym, to każdy sposób pozbywania się fotoradarów, to coś, co czyni świat piękniejszym.
Co prawda to za mało, żeby kacapa nazwać człowiekiem, ale na tle swoich rodaków, to on mi teraz bardzo mocno zaimponował.
Mam nadzieję, że jest sumienny i szcza tak na każdy fotoradar, jaki zobaczy.

andrew31

2023-02-27, 10:10
Hiperion napisał/a:

Już miałem dać Ci piwo ale zdałem sobie sprawę że czasami śnieg tak mocno razi w oczy że takie okulary to wręcz zbawienie



Chciałeś powiedzieć że w ten "POCHMURNY" dzień ten śnieg tak będzie raził? W nocy też trzeba okularki jak słoneczka nie ma?

daviden

2023-02-27, 13:52
maki1981 napisał/a:

Jest w Polsce i działa. Już niebawem będzie głośno jak kierowcy lawinowo będą dostawać mandaty pocztą...



Ogarnia ktoś legalność tego przepisu?
Na moją chłopską logikę mogę dostać mandat za prędkość ponieważ mam prędkościomierz w aucie. Czy takie pomiary nie powinny mieć mocy urzędowej w autach w których powinien być zamontowany dalmierz? Przecież nikt nie ma miary w oczach żeby obliczyć co do metra odległość od następnego auta opierając się o połowę prędkości samochodu.

Andrzejas

2023-03-05, 07:19
daviden napisał/a:

Ogarnia ktoś legalność tego przepisu?
Na moją chłopską logikę mogę dostać mandat za prędkość ponieważ mam prędkościomierz w aucie. Czy takie pomiary nie powinny mieć mocy urzędowej w autach w których powinien być zamontowany dalmierz? Przecież nikt nie ma miary w oczach żeby obliczyć co do metra odległość od następnego auta opierając się o połowę prędkości samochodu.



Sam sobie na pytanie odpowiedziałeś. Dalmierz laserowy jest wmontowany w fotoradar. Na mocy urzędowej.