18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski patostreamer doprowadza do śmierci swojej dziewczyny

Macx83wwww • 2023-12-22, 07:41
Patostreamer Stanislav Reshetnyak został skazany na sześć lat więzienia za nieumyślne spowodowanie śmierci swojej dziewczyny, transmitowanej na żywo.

Valentina Grigoryeva zmarła w wieku 28 lat, w grudniu 2020 r. z powodu przemocy, jakiej doświadczyła podczas livestreama. Wszystko to wpisywało się w trend znany jako „trash streaming”, którego przypadków było więcej, gdy widzowie przekazywali datki w zamian za dokonywanie przez streamera okrutnych i brutalnych czynów (których ofiarami są zazwyczaj kobiety).
Reshetnyak zamknął Grigoryevę na balkonie w mrozie i w bieliźnie na wiele godzin w zamian za darowiznę w wysokości 1000 dolarów. Kiedy przyniósł jej bezwładne ciało do domu, była już martwa, a Reshetnyak desperacko próbował ją ożywić. Pogotowie wezwał jeden z widzów, a lekarze stwierdzili zgon. Wszystko to było transmitowane dalej na żywo aż do czasu przybycia policji...



Według sekcji zwłok, Grigoryeva zmarła z powodu obrażeń głowy, doznanych w wyniku pobicia, a nie zamarznięcia. Dziewczyna doznała krwotoku mózgowego oraz licznych ran i siniaków na ciele. Już w poprzednich transmisjach na żywo Reshetnyak znęcał się nad młodą kobietą, spryskując jej twarz gazem pieprzowym, siadając na jej twarzy (za 22 euro) lub zmuszając ją do jedzenia śmieci (za 33 euro).



Według doniesień lokalnych mediów 30-letni YouTuber został skazany na sześć lat więzienia za nieumyślne spowodowanie śmierci. To nie pierwszy znany przypadek przemocy i molestowania zarejestrowany na żywo, szczególnie wobec kobiet, które były bite i zmuszane do aktów seksualnych.


psotny_fiutek

2023-12-22, 07:45
Króciutko - patostreamerzy i ich widownia to robactwo. Na całym świecie ta sama patologia. Ha tfu !

DeLux

2023-12-22, 08:09
Nieumyślne spowodowanie :lol:
Jebłem

julek1947

2023-12-22, 08:34
psotny_fiutek napisał/a:

Króciutko - patostreamerzy i ich widownia to robactwo. Na całym świecie ta sama patologia. Ha tfu !



Jest popyt jest podaż.

tajfunkanalia

2023-12-22, 08:36
Za te pedalskie tatuaże to powinien trafić na Kołyme korować drzewa zębami.

~Velture

2023-12-22, 08:39
JAka to szkoda, że jestem za brzydki aby zarabiać chlając przed monitorem...

bosobol

2023-12-22, 08:43
Zastanawia mnie że ludzie mają czas na oglądanie tak fantastycznych rzeczy typu że kolo chleje i gada do monitora, w tle coś się dzieje i tak w kółko.

Immortality9

2023-12-22, 09:23
jakie znecanie sie? to ona musiala z nim byc? skoro po pierwszych takich akcjach dalej z nim byla i dalej jej to robil to raczej jej sie to podobalo. WIelkie ofiary, dorosli ludzie sami podejmuja decyzje.

leonfun

2023-12-22, 09:27
Ładne było r*chadełko.
No ale łobuz kocha najmocniej :P

darek1234

2023-12-22, 10:03
bosobol napisał/a:

Zastanawia mnie że ludzie mają czas na oglądanie tak fantastycznych rzeczy typu że kolo chleje i gada do monitora, w tle coś się dzieje i tak w kółko.



To jest takie samo gówno jak telewizyjne seriale

Verdi

2023-12-22, 10:24
Czyli za zabójstwo że szczególnym okrucieństwem mają tam 6 lat pierdla? Zajebiście się prowadzą

Burek13

2023-12-22, 10:34
Poj***na patologia

bakus1233

2023-12-22, 10:37
A niech ma. Dziewczyny zamiast zadawać się z dobrymi, samotnymi chłopakami z sadola to lgną do takich łobuzów haha :mrgreen:

iggiamakim

2023-12-22, 11:26
ch*j jemu i jej w dupę!!!! Wszystkie pato-streamy powinny się tak kończyć!!!! Selekcja naturalna!!! A ja k***a nie zamierzam utrzymywać tego ścierwa z moich podatków!!!!