18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski nie wyhamował

Jesse.Pinkman • 2021-10-06, 20:11
Takie małe kombo na ruskiej drodze. Tam chyba k***a nikt nie słyszał o bezpiecznym odstępie.

janlew

2021-10-06, 20:38
Jesse.Pinkman napisał/a:

Takie małe kombo na ruskiej drodze. Tam chyba k***a nikt nie słyszał o bezpiecznym odstępie.


Akurat dokładnie to samo jest u nas. Przez dziesiątki lat pie**olą o prędkości, a to niedostosowany do niej odstęp jest pierwszą przyczyną wypadków na szybszych drogach.

petru23

2021-10-06, 23:06
Brakuje rozpędzonego kamaza

na...........pl

2021-10-06, 23:30
janlew napisał/a:

Akurat dokładnie to samo jest u nas. Przez dziesiątki lat pie**olą o prędkości, a to niedostosowany do niej odstęp jest pierwszą przyczyną wypadków na szybszych drogach.



Pokaż mi "zapie**alaczy" którzy trzymają bezpieczny odstęp :D Jak mi bety i audi podjeżdżają pod bagażnik to ich nawet w lusterku nie widzę. A potem i tak takiego ch*ja spotykam na kolejnym rondzie czy po minięciu kolejnej stacji, na której musi znowu zalać za 50zł czy wpie**olić hotdoga z gówna.

kulofsky

2021-10-07, 00:37
Jak to nie wyhamował? Przecież...

juras712

2021-10-07, 08:20
Tyle, że w dupę się wpie**olił chłop, który odstęp akurat miał. Ci na ogonach jakoś wyhamowali

janlew

2021-10-07, 11:17
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Pokaż mi "zapie**alaczy" którzy trzymają bezpieczny odstęp


Ja lubię pozapie**alać jak jest bezpiecznie, i zawsze trzymam bezpieczny odstęp.

djpyza

2021-10-07, 15:52
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Pokaż mi "zapie**alaczy" którzy trzymają bezpieczny odstęp Jak mi bety i audi podjeżdżają pod bagażnik to ich nawet w lusterku nie widzę. A potem i tak takiego ch*ja spotykam na kolejnym rondzie czy po minięciu kolejnej stacji, na której musi znowu zalać za 50zł czy wpie**olić hotdoga z gówna.



k***a chłopie to jak ty masz ustawione lusterka :D chyba k***a na sam dół albo jesteś nad zwyczajniej ślepy !!! ewentualnie patrzysz tylko przed siebie a co dookoła twego auta się dzieje to nie widzisz z tego wynika xD

na...........pl

2021-10-07, 20:54
djpyza napisał/a:

k***a chłopie to jak ty masz ustawione lusterka chyba k***a na sam dół albo jesteś nad zwyczajniej ślepy !!! ewentualnie patrzysz tylko przed siebie a co dookoła twego auta się dzieje to nie widzisz z tego wynika xD



Mam szerokie i wysokie amerykańskie auto, amebo. Nie każdy jeździ polonezem w gazie.