18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski narciarz-paralotniarz

Jesse.Pinkman • 2022-03-20, 15:57
Nie wiedziałem, że można coś takiego odj***ć ale najwidoczniej można 8-)

Cycu320

2022-03-20, 16:19
Interesuję się trochę podobnymi sprawami i spieszę z wyjaśnieniem. Gościu jak minął grzbiet stoku zamiast "łuhuu" powinien już srać w pory. W takich miejscach występują "rotory" które powodują utratę wysokości oraz utratę siły nośnej przez "złożenie" czaszy skrzydła. W tym przypadku nie jest to paralotnia tylko skrzydło wykorzystywane do "skydiving". To co odj***ł napewno nie miał w planie, zlot/zjazd miał odbyć się po stoku jak widać na początku filmu.

Jesse.Pinkman

2022-03-20, 16:22
Cycu320 napisał/a:

Interesuję się trochę podobnymi sprawami i spieszę z wyjaśnieniem. Gościu jak minął grzbiet stoku zamiast "łuhuu" powinien już srać w pory. W takich miejscach występują "rotory" które powodują utratę wysokości oraz utratę siły nośnej przez "złożenie" czaszy skrzydła. W tym przypadku nie jest to paralotnia tylko skrzydło wykorzystywane do "skydiving". To co odj***ł napewno nie miał w planie, zlot/zjazd miał odbyć się po stoku jak widać na początku filmu.


No brawo Cycu pierwszy raz od dawna napisałeś coś z sensem 8-)

Cycu320

2022-03-20, 17:13
Jesse.Pinkman napisał/a:

No brawo Cycu pierwszy raz od dawna napisałeś coś z sensem



Dam Ci plusa żeby nie było, towarzystwo wzajemnej adoracji :mrgreen:

Zawsze mnie zastanawia czym się zajmują lub kim są tacy forumowicze jak Ty dawno niemyta parówo ;-)
myślę że jesteś bezdomnym koneserem tanich win, który nocuje i przebywa w okolicy banku "be pe ha" który ma darmowy dostęp wifi dla klientów. Stąd ta aktywność i żulerskie komentarze "po winie" do wrzucanych materiałów ;-)

rapidflarenet

2022-03-20, 17:25
On miał chyba spadochron, ale coś nie wyszło

Jesse.Pinkman

2022-03-20, 17:38
Cycu320 napisał/a:

Dam Ci plusa żeby nie było, towarzystwo wzajemnej adoracji
Zawsze mnie zastanawia czym się zajmują lub kim są tacy forumowicze jak Ty dawno niemyta parówo
myślę że jesteś bezdomnym koneserem tanich win, który nocuje i przebywa w okolicy banku "be pe ha" który ma darmowy dostęp wifi dla klientów. Stąd ta aktywność i żulerskie komentarze "po winie" do wrzucanych materiałów


Haha dobre dobre. Dach nad głową jeszcze jest, poniżej piwka jeszcze nie schodzę, praca jest więc nie jest źle 8-)

skywalker75

2022-03-20, 20:12
będzie kontynuował karierę na paraolimpiadzie ... a nie zaraz... to rusek :) )

Piciuzcmg

2022-03-20, 20:58
I właśnie takie tępe kacapy najeżdżają Ukrainę :-) . Proszę więcej tematów wschodnich ;-)

ElGatoLopez

2022-03-21, 05:40
Hu Hu... Kapitan Sowa na tropie Yeti :mrgreen:

Pedator

2022-03-21, 06:57
Mam nadzieje że nie miał dzieci, żeby nie przekazywać dalej takich zj***nych genów.

Atry

2022-03-21, 17:16
I dobrze mu tak, jego bracia dzielnie walczą w Ukrainie a on się bawi...