18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski monopolowy ..

~McSadol • 2023-02-19, 21:17
jakieś przepięcia na stykach ..


rybsony

2023-02-20, 00:16
Kumu się nie zdarzyło choć raz nie wyjść do Monopolowego bez gaci niech pierwszy rzuci kamieniem :-) :-)

crookla

2023-02-20, 00:32
Dobra kto nie wędrował po kolejną flaszkę mimo że był dwa kieliszki od zgona

PentagramOdDiabła

2023-02-20, 01:00
Folur napisał/a:

chłop się ledwo na nogach trzyma, widać że wypity a ten mu alkohol sprzedaje, tylko u ruskich sprzedaż nietrzeźwym jest legalna, bo tam rząd jeszcze dopłaca by upijać durne pospólstwo tanim bimbrem



Co Ty pie**olisz chłopie?! j***ć tą jarassije ale w Polsce pokaz mi że tak k***a nie jest w każdej żabce, monopolu? Naj***ny i jak nie dymi to zawsze wyjdzie ze sklepu z zapasem.

Baronessa napisał/a:

Jak dla mnie Mary Jayne wjechało + wóda, która się skończyła, więc trzeba było skoczyć do monopola, ale dziadek już tylko połowicznie ogarniał rzeczywistość, co zresztą widać...



Tak k***a... Mary Jane... Ja pie**ole.

Agoreth

2023-02-20, 02:20
Folur napisał/a:

chłop się ledwo na nogach trzyma, widać że wypity a ten mu alkohol sprzedaje, tylko u ruskich sprzedaż nietrzeźwym jest legalna, bo tam rząd jeszcze dopłaca by upijać durne pospólstwo tanim bimbrem



Ktoś to już napisał niedawno. Takich jak ten typ, powinno się poić czystym metanolem.

I problem z głowy.

silwerbalk

2023-02-20, 02:49
Agoreth napisał/a:

Ktoś to już napisał niedawno. Takich jak ten typ, powinno się poić czystym metanolem.
I problem z głowy.



To byłem ja i tak podtrzymuje moje słowa. Powinniśmy ich poić metanolem by się sami wykruszyli nawet za darmo im dawać butelkę od taki dobry gest od firmy.

:lol:

J86

2023-02-20, 02:59
Dlatego kupuje się na zapas,żeby nie brakło,żal mi się go zrobiło

opółnocyuciebie

2023-02-20, 08:51
Bardzo dobrze, że placi MasterCard po pijaku. Jak ktoś go zrobi w uja na kasę, to przynajmniej nie na jego kasę, a banku i wtedy szybciej otrzyma chargeback.

Lukaszp19rt

2023-02-20, 17:59
Kiedyś taki w równie "trzeźwy" gościu stał przy ladzie i płacił wszystkim. Piw i fajek to na cały tydzień miałem.

PabloSkills

2023-02-20, 19:39
Bez sensu nosić gacie. I tak zaraz zasra.

pepcio85

2023-02-20, 23:02
Na front z nim! ;-)

Folur

2023-02-20, 23:54
T3RMINATOR napisał/a:

Niby menel ale płaci zbliżeniowo takie to czasy nastały.
P. S a h*j mnie jego h*j obchodzi ważne że chłop się napije i go na to stać.



tak, bo coraz wiecej alkoholikow klasie pracujacej i sredniej, nie wiesz?

Gamcio1990

2023-02-21, 22:54
Folur napisał/a:

chłop się ledwo na nogach trzyma, widać że wypity a ten mu alkohol sprzedaje, tylko u ruskich sprzedaż nietrzeźwym jest legalna, bo tam rząd jeszcze dopłaca by upijać durne pospólstwo tanim bimbrem




Gdzie rząd dopłaca? Akcyza na Rosji jest zmniejszana w celu uzyskania większego wkładu do budżetu... Widzę, że Ty masz myślenie jak nasz PIS - podnieść podatki jak tylko się da aby wpływy były większe... w przypadku alkoholu tak to nie działa bo ludzie zaczynają działac w szarej strefie... Może kiedyś Ty jak i pozostali socjaliści zrozumiecie pewne zjawiska następujące na rynku.

Necro

2023-03-03, 21:19
Dostał rabat za pokazanie siura :krejzi: