18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski mir

de_Sade • 2023-01-31, 18:04


Pani Olga Zenkowa pracownica rosyjskiej telewizji NTV pojechała na okupowane przez wojska Federacji Rosyjskiej tereny Ukrainy, by relacjonować wprowadzanie ruskiego miru. 17 stycznia 2023 zmęczona propagandystka postanowiła zjeść obiad( jednak inne źródła piszą o śniadaniu) w Melitpolu w restauracji "Woroncowski". Podczas biesiadowania w towarzystwie operatora Artioma Epifanowa( Jepifanowa) do restauracji weszli Czeczeńcy z batalionu Achmat w tym Hasan Ibragimow( Ibrahimow)- siostrzeniec przywódcy Czeczeni Ramzana Kadyrowa. Pobili oni towarzysza reporterki, a ją samą wielokrotnie zgwałcili- podobno pani przyjęła ośmiu bojowników.



Zarówno rosyjskie wojskowe władze okupacyjne, jak i samozwańczy szef obwodu zaporoskiego Jewgienij Balicki odmówili wszczęcia postępowania w celu wyjaśnienia zajścia. Pracodawca Zenkowej- telewizja NTV miał skierować pismo w ww. sprawie do Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej funkcjonującego przy administracji prezydenta Władimira Putina.


mecenaz

2023-01-31, 19:23
Jak mi jej k***a nie szkoda :-/

BAROSZA30

2023-01-31, 21:39
Nareszcie jakieś dobre wiadomości z frontu :-D

Folur

2023-01-31, 22:03
może będą jakieś fotki jej rozj***nej i zalanej spermą 8-śmiu kadyrowców tzipy? i czy będą z tego 8-raczki, czy ją wyskrobią? jak będą łyżeczkować to może też to nagrają i ktoś tu wrzuci?

Critic4ll

2023-01-31, 22:45
kto mieczem wojuje... od miecza zachodzi w ciąże ? albo coś w ten deseń ;]

...z resztą ch*j jej w dupe, chociaż pewnie też tam byli ...

Siriuz

2023-01-31, 23:32
Aha, zapomniałem, że niektórzy nie znają języków, więc dla jasności FAKENEWS, UKRAIŃSKA PROPAGANDA

de_Sade

2023-02-01, 00:13
Siriuz napisał/a:

Aha, zapomniałem, że niektórzy nie znają języków, więc dla jasności FAKENEWS, UKRAIŃSKA PROPAGANDA



Niestety może Pan mieć rację. Na podlinkowanym filmiku z 23 stycznia 2023 pani Zenkowa wygląda na niezmaltretowaną. Nagranie zostało zrobione prawdopodobnie 18 stycznia.

SpeedyG

2023-02-02, 06:37
Dziwicie sie? Mięso armatnie wysłane na pewną śmierć por*chało sobie prezenterkę od głównej propagandy. Zresztą jak to muslimy to i tak dobrze skończyła.

DużyKogut

2023-02-05, 11:37
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno

LouisdeFunes

2023-02-05, 19:23
Szkoda że nie ma filmiku jak ją dymają. Nikt nie napisał Ile razy miała orgazm, czy brała do paszczy, , czy mleczko przyjmowała na mordę i na cycki, czy łykała.. zero konkretów

kuzano

2023-02-08, 13:20
de_Sade napisał/a:

Niestety może Pan mieć rację. Na podlinkowanym filmiku z 23 stycznia 2023 pani Zenkowa wygląda na niezmaltretowaną. Nagranie zostało zrobione prawdopodobnie 18 stycznia.





Folur napisał/a:

może będą jakieś fotki jej rozj***nej i zalanej spermą 8-śmiu kadyrowców tzipy? i czy będą z tego 8-raczki, czy ją wyskrobią? jak będą łyżeczkować to może też to nagrają i ktoś tu wrzuci?





Siriuz napisał/a:

Na szybko sprawdziłem Baidu i RT i nigdzie nie ma żadnej informacji na ten temat.
Tutaj wiadomość:
Sprawdzajcie swoje źródła.



Na 100% ruska telewizja pisałaby do Komitetu Śledczego FR po angielsku :Amused:. Jeżeli tak było to niech pokażą pismo z urzędową pieczątką i w oryginalnym języku a nie przyklejonym tekstem. Dzieciaki łykają wszystko co się im wmawia.

majeńka

2023-02-09, 23:49


O tym mówisz? A ja myślałam że pojęcie tłumaczenia jest powszechnie znane, ale widać niektórym tłumokom trzeba to wytłumaczyć.

de_Sade

2023-02-14, 22:42
kuzano napisał/a:

Na 100% ruska telewizja pisałaby do Komitetu Śledczego FR po angielsku :Amused:. Jeżeli tak było to niech pokażą pismo z urzędową pieczątką i w oryginalnym języku a nie przyklejonym tekstem. Dzieciaki łykają wszystko co się im wmawia.



majeńka napisał/a:

O tym mówisz? A ja myślałam że pojęcie tłumaczenia jest powszechnie znane, ale widać niektórym tłumokom trzeba to wytłumaczyć.



Dziękuję koleżance za dokument po rosyjsku. Miałem go w odwodzie na taki zarzut, jak kolegi kuzano. Wersję angielską wrzuciłem ze względów praktycznych.

Jak już pisałem, info o gwałcie może być fałszywką, na co wskazuje reportaż ze szpitala. Z drugiej strony łatwiej przerobić datę na wiszącym na ścianie kalendarzu, niż postawić zgwałconą dziennikarkę przed kamerami, by zwyczajnie zdementowała pogłoski o zajściu, jeżeli rzeczywiście do niego doszło.

Fragment( 6:13- 6:50) z filmiku OSW pt. "Rosyjska propaganda o Polsce: "Polska hieną Europy"( na YT opublikowano 14.II.2023)