18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski mir

yaiba • 2023-01-23, 16:32
Czemu ich tak wszyscy nienawidzą?


dogip

2023-01-23, 16:42
W Polsce takich miejsc też nie brakuje.

Siriuz

2023-01-23, 17:30
Ruski, ale że w Rosji czy może to obrazki z Mississippi w US?

michal257

2023-01-23, 18:00
Jakiś dzban wybrał syfiaste miejsce, żeby zabłysnąć w internetach, a prawda jest taka. że u nas wcale nie trzeba szukać na siłę takich klimatów :)

Adrian92

2023-01-23, 18:11
Przecież takie zlepki można zrobić w każdym kraju. Nie żebym był jakims adwokatem diabia i chciał Ci wmawiać, ze w rosji się dobrze żyje ale wiem, że takie obrazki w Polsce są cały czas powszechne. Na śląsku ciagle są slumsy, na podlasiu ostra bieda..
Swoją drogą kilka mc temu poznałem laskę z okolic Białegostoku która miała 21 lat, zwierzała mi się, że musi się myć w misce. Ja pie**ole.. :D
A przecież to Polska uchodzi za zachodnią rozwinietą cywilizacje i członka UE.
Zresztą taka Francja czy USA czyli kraje które powszechnie są uznawane za mega rozwiniete mają we własnych krajach mnóstwo syfu, nie tylko biede ale po prostu patologie a niektóre dzielnice są bardzo niebezpieczne.

Gitrix

2023-01-23, 18:17
Hmm w Polsce takich miejsc nie brakuje? Pokarz jeden z drugim! Jeżeli ktoś to bandyckie ścierwo i jego standardy porównuje i zrównuje z Polską to ma nieźle naj***ne w głowie! Wystarczy poświęcić 10 minut na losowe "zrzuty" w google maps i znalezienie takiego miejsca w Polsce graniczy z cudem (nie znajdzie się) a w rasijskiej federacji (poza kilkoma miastami) to niemal standard. Jeżeli kogoś to interesuje polecam kanał na jutubie Dymitra Cieszko. Jest właśnie o porównaniach Polski i Rosji.

go...........de

2023-01-23, 18:20
dzieki za przebitki jak wyglada twoje podworko, szanuje

smc

2023-01-23, 18:24
Dawaj numer do tej laski. Wymyję ją, ubiorę i zrobię z niej prawdziwą kobietę :lol:

martils

2023-01-23, 18:45
Siriuz napisał/a:

Ruski, ale że w Rosji czy może to obrazki z Mississippi w US?



Łada to niezły egzotyk w USA... tak że tego...

Siriuz

2023-01-23, 18:46
Gitrix napisał/a:

Hmm w Polsce takich miejsc nie brakuje? Pokarz jeden z drugim! Jeżeli ktoś to bandyckie ścierwo i jego standardy porównuje i zrównuje z Polską to ma nieźle naj***ne w głowie! Wystarczy poświęcić 10 minut na losowe "zrzuty" w google maps i znalezienie takiego miejsca w Polsce graniczy z cudem (nie znajdzie się) a w rasijskiej federacji (poza kilkoma miastami) to niemal standard. Jeżeli kogoś to interesuje polecam kanał na jutubie Dymitra Cieszko. Jest właśnie o porównaniach Polski i Rosji.



A pokaż no - jak szukać takich miejsc w Rosji? Bo poklikałem sobie trochę na Google Street i mam problem ze znalezieniem.

Quba23

2023-01-23, 18:51
Przecież to Ukraina :shock:

zbynekmaslanka

2023-01-23, 18:54
dogip napisał/a:

W Polsce takich miejsc też nie brakuje.



Rzecz idzie nie to czy brakuje tylko skalę ... u ruskich 20% ludzi nie ma toalety w domu, emeryt dostaje np. 500 zł na polskie, a najniższa płaca chyba z 700 zł

skywalker75

2023-01-23, 19:02
michal257 napisał/a:

Jakiś dzban wybrał syfiaste miejsce, żeby zabłysnąć w internetach, a prawda jest taka. że u nas wcale nie trzeba szukać na siłę takich klimatów



Na pewno takich miejsc było w Polsce sporo za czasów komuny, wtedy panował u nas russkij mir. Zresztą pozostałości po nich są nawet z czasów zaborów. Wystarczy przejechać przez wsie w Wlkp i na mazowszu, a im dalej na wschód tym gorzej. Albo porównać sieć koleji i dróg z różnych zaborów. Oczywiście w Rosji jest też wiele bogactwa, cóż z tego skoro jest ono w rękach tak niewielu. Ten kraj ma PKB porównywalne z Włochami, ale kilkadziesiąt % mieszkańców nie ma dostępu do kanalizacji.,a bogactwo to właściwie tylko Moskwa i Petersburg chociaż i tam takie obrazki to codzienność. Wszystko jest zatopione w wódzie, gównie chwastach i bajzlu.. a ludzie czczą swojego putlerka jak kiedyś cara , bo dostarcza im wystarczająca ilość wódki by być zobojetnialym na otaczający ich syf i to, że morduje własnych obywateli...wot rassija

:roll:

Kris22x2

2023-01-23, 19:09
Mam pytanie, czy będzie kompilacja Morderców Banderowskich, może zdjecia lub instruktarze jak przybijać dzieci do drzew np ??, Może jak poprawnie rysować swastyki ?? Hmmm...??? Może piosenki pochwalne UPA ?
j***ć Banderowców, szkoda zwykłych ludzi.