18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski co oni byli w Afganistanie, dostali wpierdol i uciekli

miedziak • 2010-05-26, 21:26
Zdjęcia z inwazji ZSRR na Afganistan w latach 1979-1989




















Trollolol

2010-05-26, 22:00
k***a national geographic ? ;/ jeszcze dajcie historie oblezenia Staliningradu..

push3k

2010-05-26, 22:12
Trollolol - a ja nie mam nic przeciwko :D

zaqwas

2010-05-27, 02:41
przedostatnie zdjęcie to widać że sp***aling, ale reszta to chyba z pikniku

Rh...........ox

2010-05-27, 05:13
Trollolol napisał/a:

k***a nationaljeszcze dajcie historie oblezenia Staliningradu..



Też nie mogę się doczekać :mrgreen:

BÃ...........³g

2010-09-07, 21:00
Dam komenta to może ktoś postawi piwo i wyjdzie to z poczekalni.

Lashlo

2010-09-07, 21:05
Bóg napisał/a:

Dam komenta to może ktoś postawi piwo i wyjdzie to z poczekalni.


I słowo ciałem się stało.

Morszczuk

2010-09-07, 21:07
No k***a więcej zdjęć w topicu dawajcie. Najlepiej, żeby jeden temat był na dwie strony.

werkoz

2010-09-07, 21:13
Ja pie**ole...Co za zrzędy.

Bu...........sz

2010-09-07, 21:15
ja pie**olę, co za spina ostatnio na sadisticu jest: "to temat mało sadystyczny, historyczne też nie, to to bardziej na pudelka" - no k***a, różne są wyobrażenia, co powinno znaleźć się na tym forum, a dla mnie jest zajebiste, a jak się nie podoba to włączajcie harda na startową i tyle.

szefooo

2010-09-07, 21:17
Bitwa stalingradzka - jedna z największych rozp***uch[2] II wojny światowej, tocząca się w okresie od 17 lipca 1942 do 2 lutego 1943.
Celem Szfabów było zdobycie i rozj***nie miasta Stalingrad (dziś Wołgograd) nad Wołgą. ( nie chodzi o samochód!)
W rejonie Stalingradu 23 listopada 1942 roku wojska szfabskie zamknęły w kotle ( cokolwiek to znaczy) 6 Armię generała Friedricha Paulusa, część 4 Armii Pancernej oraz jednostki rumuńskie (łącznie około 260-270 tysięcy żołnierzy, w tym 9590 Rumunów i 20300 tzw. Hilfswillige).Generalnie zajebiście duży mieli kocioł. Próby odblokowania stalingradzkiego kotła nie powiodły się. Dowództwo 6 Armii było na tyle poj***ne że odrzuciło propozycję kapitulacji. Bitwa zakończyła się klęską szfabów i olbrzymią rozp***uchą po obu stronach. Uznawana jest za przełomową w działaniach na froncie wschodnim. Niemcy byli poj***ni więc przez przegraną nad Wołgą stracili bezpowrotnie siłę, jaką dysponowali na początku wojny ze Związkiem Radzieckim.

Opracowano na podstawie wikipedzi.


PS.
Jeśli czegoś nie chcesz to o to nie proś!

Kobyle Caco

2010-09-07, 21:20
k***a czy tam na ostatnim zdjęciu adolf czasem nie siedzi?

miedziak

2010-09-07, 21:26
Morszczuk napisał/a:

No k***a więcej zdjęć w topicu dawajcie. Najlepiej, żeby jeden temat był na dwie strony.



hehe jedna z moich pierwszych wrzut z fotkami, jeszcze nie zwracałem w tedy uwagi na taki szczegół jak rozpie**alanie głównej :trollencjusz:

The Butcher

2010-09-07, 21:30
Buliusz napisał/a:

ja pie**olę, co za spina ostatnio na sadisticu jest: "to temat mało sadystyczny, historyczne też nie, to to bardziej na pudelka" - no k***a, różne są wyobrażenia, co powinno znaleźć się na tym forum, a dla mnie jest zajebiste, a jak się nie podoba to włączajcie harda na startową i tyle.


Bo chodzi o sam zamysł i myśl przewodnią portalu. Gdyby to był naprawdę tylko czysty czarny humor, to nie byłoby żadnego rozgraniczenia, a takiego "HARDa" po prostu by nie było, bo każda treść, która byłaby tu wrzucana byłaby Hardem. Odkąd Sadistic.pl ma powiązanie z facebookiem, to naszą stronę zaczęła nawiedzać plaga materiałów, która jest dobra na taki shit jak demotywatory, gdzie to każdy znajduję chwilę, by się poużalać nad sobą. Trzeba bronić idei tego portalu.