18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruski areszt

Jesse.Pinkman • 2021-10-05, 11:08
Według opisu torturują go, żeby wymusić zeznania. Źródło podaje też, że to tylko fragment z 40 GB nagrań, które wyciekły w Rosji. Niestety jest cenzura.

Hvze_

2021-10-05, 16:42
Dobra a gdzie reszta z 40 GB?

Auror_a

2021-10-05, 16:59
mam konto pare lat na sadolu, ale naprawde z calego gowna jakie widzialem na tej stronie to budzi we mnie niesamowite obrzydzenie, i pomyslec co kryje pozostale 40gb materialu? japie**ole wsm wole nie wiedziec

sothis

2021-10-05, 17:06
Auror_a napisał/a:

mam konto pare lat na sadolu, ale naprawde z calego gowna jakie widzialem na tej stronie to budzi we mnie niesamowite obrzydzenie, i pomyslec co kryje pozostale 40gb materialu? japie**ole wsm wole nie wiedziec



Na koniec policjanci tracą cierpliwość, uznają ze gość po dobroci nie powie, odstawiają kije i inne wyposażenie do wsadzanie w dupe i biorą się za nieszczesnika na grubo - czytają mu komentarze takie jak Twój.

Auror_a

2021-10-05, 17:08
to grubo
sothis napisał/a:

Na koniec policjanci tracą cierpliwość, uznają ze gość po dobroci nie powie, odstawiają kije i inne wyposażenie do wsadzanie w dupe i biorą się za nieszczesnika na grubo - czytają mu komentarze takie jak Twój.


notak

2021-10-05, 17:51
ten material akurat mnie wkórwia, bo ruscy to ch*je,
podobne tortury stosowali u nas w powojennej Polsce,
a potem brat cioteczny, żydowskiego nasienia, zawsze warto przypomnieć,
michnika podpisywał wyroki śmierci, bo się przyznawali do wszystkiego swoim oprawcom

piwko

Krzychuj123

2021-10-05, 19:25
croyna napisał/a:

zawsze i wszędzie, policja j***na będzie
a fani sierżanta bagiety z yt dalej będą się masturbować, że policjanci są fajni a złe są tylko wyjątki
pies to pies, dostanie rozkaz to za brak maseczki spałuje ciebie, twoja matke i babke do kompletu. sk***iały zawód



Co za frajer z ciebie

:lol:

Pewnie golfem nie raz sp***alales popuszczając w spodnie. Jebac patologie

Bobik33

2021-10-05, 19:54
Gienek86 napisał/a:

A jednak pedalstwo można leczyć kijem



Twojego pedalstwa się nie da leczyć.

jozue

2021-10-05, 21:34
k***a ale ch*jnia nic nie widać ma ktoś link bez cenzury ????????????????????

trufel71

2021-10-05, 22:36
Mzimu napisał/a:

Tak wam go szkoda? A moze on cos podobnego właśnie zrobił z jakimś dzieckiem? Oni już wiedzą jak postępować z mongolskim pomiotem.



Jest zbrodnia i jest kara... Jeżeli uważasz że mu się nalerzało ( maczał paluchy w zbrodni na dzieciach )to jestem w stanie się zgodzić ... Jednak jak chcesz kogoś ukarać to nie robisz tego tak, by potem Ciebie mogła spotkała kara ( nie nagrywasz ). Jednak w mojej opinii to banda sadoli, nie mogą zr*chać kolesia bo no Homo. Jednak kijem już można, potem sobie do tego zwalą ( też można ) hyhyhy
Ale zostało 10 %. Robią to by go zabić, rozwalą mu bebechy i nawet może patolog nie skuma, że to od gwałcenia kijem ( Zbrodnia doskonała )

Gienek86 napisał/a:

Jest zbrodnia i jest kara... Jeżeli uważasz że mu się nalerzało ( maczał paluchy w zbrodni na dzieciach )to jestem w stanie się zgodzić ... Jednak jak chcesz kogoś ukarać to nie robisz tego tak, by potem Ciebie mogła spotkała kara ( nie nagrywasz ). Jednak w mojej opinii to banda sadoli, nie mogą zr*chać kolesia bo no Homo. Jednak kijem już można, potem sobie do tego zwalą ( też można ) hyhyhy
Ale zostało 10 %. Robią to by go zabić, rozwalą mu bebechy i nawet może patolog nie skuma, że to od gwałcenia kijem ( Zbrodnia doskonała )



Kamilarz napisał/a:

Powinno się ten śmieciowy naród zaorać, wschodnie pedalskie kacapy



Jest zbrodnia i jest kara... Jeżeli uważasz że mu się nalerzało ( maczał paluchy w zbrodni na dzieciach )to jestem w stanie się zgodzić ... Jednak jak chcesz kogoś ukarać to nie robisz tego tak, by potem Ciebie mogła spotkała kara ( nie nagrywasz ). Jednak w mojej opinii to banda sadoli, nie mogą zr*chać kolesia bo no Homo. Jednak kijem już można, potem sobie do tego zwalą ( też można ) hyhyhy
Ale zostało 10 %. Robią to by go zabić, rozwalą mu bebechy i nawet może patolog nie skuma, że to od gwałcenia kijem ( Zbrodnia doskonała )

nowynick napisał/a:

Jakby Wam taki ch*jek porwał dziecko i nie chciał powiedzieć gdzie przetrzymuje sami pomogli byście wpychać ten kijek.
sposób kontrowersyjny ale widać, że gość ma jakieś ważne informacje, którymi nie chciał się po dobroci podzielić...



Jest zbrodnia i jest kara... Jeżeli uważasz że mu się nalerzało ( maczał paluchy w zbrodni na dzieciach )to jestem w stanie się zgodzić ... Jednak jak chcesz kogoś ukarać to nie robisz tego tak, by potem Ciebie mogła spotkała kara ( nie nagrywasz ). Jednak w mojej opinii to banda sadoli, nie mogą zr*chać kolesia bo no Homo. Jednak kijem już można, potem sobie do tego zwalą ( też można ) hyhyhy
Ale zostało 10 %. Robią to by go zabić, rozwalą mu bebechy i nawet może patolog nie skuma, że to od gwałcenia kijem ( Zbrodnia doskonała )

baronturbina

2021-10-05, 23:04
Dobrze że cenzura bo to zwykłe prdalstwo najniższego szczebla!

RamboSerbia

2021-10-05, 23:16
croyna napisał/a:

zajrzałem na twój profil i twoje komentarze. jesteś kwintesencją tego, co Walaszek pokazał w postaci Marika1234. jesteś jego idealnym odzwierciedleniem. i nie zamykaj drzwi - zaraz wróci ojciec. z kolegami



Ten co musiał az na profil wchodzić żeby coś mi pocisnąć xD
Walaszka bardzo lubię a policja nadal was jebie patusy j***ne xD tfu wam na ryj xD

mit2

2021-10-06, 14:41
Kiedyś odwrócone taborety, teraz kije od szczotek.
Kacapy to największe kurestwo tej planety. Każdy jeden do odstrzału.

Jerzy_Owsik

2021-10-06, 22:12
screeny














Auror_a

2021-10-06, 22:41
Jerzy_Owsik napisał/a:

screeny



sa jeszcze jakies materialy jak masz to wrzuc bo strone gulag. net ch*j trafil

Macx83wwww

2023-12-20, 03:21


Tortury i gwałty w rosyjskich więzieniach odbywają się zazwyczaj za zgodą i wiedzą zarządu więziennego. Często stosuje się je wobec więźniów politycznych w celu wymuszenia zeznań lub przyznania się do winy.