18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska patologia się naparza.

T3RMINATOR • 2020-09-06, 20:41
Ruscy na tym filmie niczym nie ustępują czar... wróć mocnoopalonym z juesej.


Polnischefuhrer

2020-09-06, 20:51
Dwie bijące się szmaty to jedno, ale ta suka co kopała tą leżącą ździrę powinna dostać takiego płaskiego na ryja, że tydzień czasu bez muzyki by tańczyła, a typ stoi i się patrzy ja cielę w malowane wrota.

Tryper

2020-09-06, 21:14
Niczym sie nie różnią od polskiej patoli.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-09-06, 21:15
Wszystko, co używa cyrylicy to są zdegenerowane stepowe mieszanki mongołów z chazarami.
No może z wyjątkiem części Białorusinów...

sard

2020-09-06, 21:57
Dresiarska klasyka... pod niejedną dyskoteką (choćby słynną w Szumowie) grubsze napie**alanki odchodziły. Wiadomo Seba Dresonis i jego świnia Karyna jak pójdą w grube melo to nie ma zmiłuj, musi być skakanie po łbie, kopanie leżącego inaczej dresiarski honor pie**olnie na zawał bez dopalaczy!

ps. sam widziałem kilka napie**alanek dresiar... i damskie MMA to ch*j nie walki

Wadolek

2020-09-07, 05:43
sard napisał/a:

Dresiarska klasyka... pod niejedną dyskoteką (choćby słynną w Szumowie) grubsze napie**alanki odchodziły. Wiadomo Seba Dresonis i jego świnia Karyna jak pójdą w grube melo to nie ma zmiłuj, musi być skakanie po łbie, kopanie leżącego inaczej dresiarski honor pie**olnie na zawał bez dopalaczy!
ps. sam widziałem kilka napie**alanek dresiar... i damskie MMA to ch*j nie walki



A czym ta w Szumowie zasłynęła ?

StereoTyp

2020-09-07, 06:14
Wadolek napisał/a:

A czym ta w Szumowie zasłynęła ?



Pewnie niczym, ale jedyna we wsi, więc "słynna w Szumowie" :D

xv89

2020-09-07, 11:04
sard napisał/a:

Dresiarska klasyka... pod niejedną dyskoteką (choćby słynną w Szumowie) grubsze napie**alanki odchodziły. Wiadomo Seba Dresonis i jego świnia Karyna jak pójdą w grube melo to nie ma zmiłuj, musi być skakanie po łbie, kopanie leżącego inaczej dresiarski honor pie**olnie na zawał bez dopalaczy!
ps. sam widziałem kilka napie**alanek dresiar... i damskie MMA to ch*j nie walki



Dresy to ja lubię. Można się niekiedy wyżyć na takim głąbie jak się gorszy dzień ma. Sam sprowokuje, po czym obskoczy wpie**ol, ale honorowo - na psiarnię z płaczem nie poleci :D
Jakoś rok czy 2 lata temu, 3 Sebków w 20-letnim Polo, w lesie jak na rowerze jeździłem, stwierdziło, że mam problem i im przeszkadzam kijami machać (chyba sobie coś w rodzaju pato-treningu tam urządzili, na łonie natury). Nauczony doświadczeniem, zawsze zabieram do plecaka, oprócz czegoś do picia, miotacz gazu oraz HDR50 z 4 załadowanymi magazynkami (w sumie 24 strzały) i nabojami CO2. Tego dnia wystarczyło wystrzelić 1 magazynek - gołe niczym łby, wychudzone klaty przyjęły po 3 strzały. Trzeci kolega już nie startował, najwidoczniej doszedł do wniosku, że kilka strzałów przyjmie zanim uda mu się dobiec do mnie.
Ogólnie, to już tamtych okolic unikam niestety (trochę szkoda), bo rower charakterystyczny, a jednak trochę boję się zemsty z zaskoczenia. Jednak satysfakcja z pomyślnego rozwiązania życiowych problemów łysych kolegów do dziś jest.

Adae

2020-09-07, 11:17
Roznica jest taka, ze teraz ich matki, ojcowie i babcie beda musieli sie wstydzic i dodatkowo ich odbyty zostana rozk***ione na komendzie.

Licho5

2020-09-07, 19:44
Ruskie to zwykła azjatycka dzicz pomimo że próbują wmówić wszystkim że są słowianami