18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska narkomanka

CrazyEdek • 2023-06-02, 02:21
Dla niej kreska już się skończyła.


Siriuz

2023-06-02, 19:35
Rok temu to ten filmik krążył z podpisem, że Ruscy bija i gwałcą Ukrainki... Wszędzie kłamstwa i mistyfikacje. Każdy materiał w sieci bez cyfrowego podpisu źródła pochodzenia powinien być traktowany jak radosna twórczość ch*j-artystyczna.

Wojownik12

2023-06-02, 22:16
Ruskie hańbią rasę czlowieka

danielusx25

2023-06-02, 22:45
chyba ten kop ją zabił na miejscu

silwerbalk

2023-06-03, 00:06
skywalker75 napisał/a:

Jak widać nie trzeba mudżinów żeby był syf i malaria... Wystarczą ruski



Wiesz kto j***ł przez 4 wieki ruskich .... Tatarzy i Mongołowie. To to nie dziwnie że tak mają tam ..

:-/

adeko

2023-11-29, 21:13
Spar1988 napisał/a:

ch*ja prowokacja, jesteś chudym lub otyłym ćwokiem, menelem internetu, taką p*zdą co najwięcej krzyczy w necie a no i c**y widzisz tylko na ekranie.,



Oczywiście, że prowokacja.
Ogólnie w życiu nie uderzyłem kobiety. Raz miałem napaloną laskę i sam byłem mega napalony, ale chciała być bita i podziękowałem. Wiesz. Może i to siedzi trochę w głowie, że fajnie byłoby tak ostro rżnąć, ale z drugiej strony nie jestem takim typem człowieka. W moim życiu niestety tylko klapsy, alvo jakieś lekkie podduszanko. Nigdy nie uderzyłem nawet plaskacza lasce. To może nie, ale wiele z filmów na tej stronie oglądam z grymasem. Wiesz. Mnie napawa optymizmem ta wszechobecna polska wokół, gdy widzę co się dzieje w mniej cywilizowanych krajach. Chociaż oczywiście wszędzie jest źle. Złych ludzi jest więcej. Ja się do nich nie zaliczam. A że wiem, że tu się "nic" nie dzieje? Okradała dilerów? Sama sobie dołek kopała. Gorsze rzeczy widziałem. Zauważ, że to prawie sadisticowy trend od lat napisać tak komentarz, żeby większość się zbulwersowala. Nie zrozumiałeś, to Twój problem. Mi z tym dobrze. Może Ci się wydawać, że nie widziałem c**y, że jestem gruvy, albo chudy. Że jestem dzieckiem, albo starcem z demencją. I masz rację. Wydaje Ci się. Więcej dystansu. Gorsze komentarze będę pisał,pisałem. Najgorsze, że niektórzy tak serio

:-x