18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska lekcja wychowawcza ...

~McSadol • 2023-08-17, 20:58
Obwód moskiewski, trener boksu pobił dziecko za hałas i chuligaństwo - no i bardzo dobrze ...


BambiPMT

2023-08-18, 07:53
turor napisał/a:

Czekam na p*zdusiowatych tatusiów, co nie potrafią własnych bachorów wychować a do innych się czepiają , że im to przeszkadza.
Białorycerzykowe p*zdy do boju !!!
Ja bym napie**alał te gówniarstwo tak długo aż rodzice by zrozumieli za co



T chodź parówo, wyjebie ci z tego głupiego ryja zęby.

Jeżeli młody by dostał w papę to nic bym nie mówił. Ale ta gruba k***a go pięściami okłada. Dostałby spaślak rurką w potylicę.

FeeGiee

2023-08-18, 09:27
Bambrych napisał/a:

T chodź parówo, wyjebie ci z tego głupiego ryja zęby.
Jeżeli młody by dostał w papę to nic bym nie mówił. Ale ta gruba k***a go pięściami okłada. Dostałby spaślak rurką w potylicę.



gówniak wyskoczył do starszego z łapami to dobrze że bardziej w p*zde nie dostał

dr.lecter

2023-08-18, 09:49
I bardzo dobrze. U nas taki wpie**ol powinien zaliczyć każdy Sebix w za krótkich spodniach dresowych, białych skarpetkach i czapce z daszkiem. Tak profilaktycznie - na wszelki wypadek.

darek1234

2023-08-18, 12:14
Siriuz napisał/a:

To ukraińskie bydło o którym piszesz, które dokonało masakry w Buczy było wspierane przez NATO i rządy EU, w tym naszego prezydenta.



To, że jesteś zjeb to wiadomo. Poznałem ludzi z Buczy i mam informacje z pierwszej ręki, ale dla ruSSkiego ch*jostwa najlepszy argument to Stalin, który rozdawał cukierki. I tak sobie wal konika do tej myśli, a jak się znudzi to weź świński ryj Putlerka

LizTruss napisał/a:

Ale pie**olisz głupoty. Gorsze niż halman. W buczy to cie moze r*chali. W dupie byles i gowni widziales. Do 5 nie potrafisz liczyć a co dopiero odróżnić j***na propagandę od prawdy. Zaraz napiszesz, ze Niemcy robili mydło z zydow w czasie 1WS nabijali niemowlaki na bagnety i tak z nimi biegali. Husein mial bron masowego rażenia ale na takim czarnym statku i dlatego Amerykanie tego nie znaleźli. Moze jeszcze wierzysz w niemowlaki wyciągane z inkubatorów w Iraku? Ja pie**ole... naogladasz sie TVPIS i będziesz pie**olil, ze niebawem anglicy i Niemcy beda przyjeżdżać do Polski na szparagi i ogórki



Nie wiem co żresz, ale odstaw to, chyba że nie będziesz robić dzieci? Wtedy bierz jeszcze więcej

Najgorsze, że admini przypie**alają się o byle gówno, a ruSSkich popleczników tolerują na forum

Siriuz

2023-08-18, 13:39
darek1234 napisał/a:

To, że jesteś zjeb to wiadomo. Poznałem ludzi z Buczy i mam informacje z pierwszej ręki, ale dla ruSSkiego ch*jostwa najlepszy argument to Stalin, który rozdawał cukierki. I tak sobie wal konika do tej myśli, a jak się znudzi to weź świński ryj Putlerka



To że poznałeś to nie mam wątpliwości, bo Polakiem to nie jesteś. Może nawet sam strzelałeś do "ruSSkich popleczników" w Buczy?
Powiedz mi, jak tam na Ukrainie obecnie sytuacja z kolaborantami? Wysyłacie ich do więzień, obozów czy na miejscu rozstrzeliwujecie?

Alosza

2023-08-18, 14:28
a co to żrebaka,? Żeberka?[/quote]
Źrebię - młody konik który wierzga kopytami jak ten gówniak

szczecin123

2023-08-18, 17:20
mały kacap to nie dziecko

Alosza

2023-08-18, 22:36
a co to żrebaka,? Żeberka?[/quote]
Źrebię - młody konik który wierzga kopytami jak ten gówniak

viader80

2023-08-21, 22:01
LizTruss napisał/a:

Ale pie**olisz głupoty. Gorsze niż halman. W buczy to cie moze r*chali. W dupie byles i gowni widziales. Do 5 nie potrafisz liczyć a co dopiero odróżnić j***na propagandę od prawdy. Zaraz napiszesz, ze Niemcy robili mydło z zydow w czasie 1WS nabijali niemowlaki na bagnety i tak z nimi biegali. Husein mial bron masowego rażenia ale na takim czarnym statku i dlatego Amerykanie tego nie znaleźli. Moze jeszcze wierzysz w niemowlaki wyciągane z inkubatorów w Iraku? Ja pie**ole... naogladasz sie TVPIS i będziesz pie**olil, ze niebawem anglicy i Niemcy beda przyjeżdżać do Polski na szparagi i ogórki


strzelam w ciemno że kanał atora masz na startową ustawiony ...