18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska imprezka ...

~McSadol • 2023-04-03, 09:29
standardy kacapskiego miru ...


Janusz_k

2023-04-03, 15:14
Payan napisał/a:

Teraz nie kolonia a front to się nazywa.



Dokładnie, widzimy tutaj przyszłe mięso armatnie :)

UrlichUrwich napisał/a:

Film promocyjny nowo otwartego lokalu. Osoby na nagraniu to statyści.



Raczej na studniówkę to wygląda.

Policeman

2023-04-03, 15:53
mwaski napisał/a:

01:23 - Gościówka oberwała, bo prowokacyjnie siedziała?



Nie, widać urywek, że jak tych dwóch się przewróciło to podbiegła i zrobiła zamach nogą, znika w obiektywie, ale jestem pewien, że kopnęła, któregoś z nich. Idiotka nie załapała, że ma w sumie dwa wyjścia: pogodzić się z tym, że jej koleżanka przypadkiem oberwała krzesłem albo zgłosić się na policję i szukać tego typa i wymierzać sprawiedliwość zgodnie z prawem. Wybrała opcję, której kobiety nie powinny wybierać czyli kary fizycznej wobec... podpitego ruskiego kałmuka, no i ma za swoje.

Swoją drogą przypomina mi się jak kiedyś spotykałem się z taką durną p*zdą co miała mnóstwo "kumpli z osiedla", wiecie te pato-osiedla gdzie laski zawsze miały tych frajerów dresików na posyłki. Raz byłem z nią w jakimś klubie, ot jeszcze kilku znajomych ze studiów, tak sobie siedzimy, popijamy, nagle ktoś się zatoczył i wylał u nas jeden kufel piwa. Akurat ten ktoś był w paczce 7-8 podpitych naj***nych dzików w wieku 30-kilka, 40 lat. A ja siedzą z nią i ze znajomą bo reszta na fajku czy na parkiecie. Ta tępa p*zda wstała i z mordą do tych kolesi, że k***a ma odkupić, że k***a to, k***a tamto i jeszcze ich obraża. I ja już wiem jak to się skończy, ktoś z nich ją zwyzywa albo popchnie, ja będę musiał wstać i się napie**alać z kilkoma typami. Więc co zrobiłem? Spacyfikowałem swoją babę, najlepsza logika, ta oczywiście zaczęła się sapać do mnie, że jestem frajerem, ch*j tam w dupie miałem jej opinie, po weekendzie więcej się z nią nie widziałem już, a dostawałem jeszcze smsy, że mam wpie**ol na jej osiedlu. Dobrze, że szybko wyszło, że jest tępą patuską. Jak jest awantura i bierzecie w niej udział, pierwsza zasada - wasza laska ma sp***alać, oddalić się, nie brać udziału. Jak okaże się, że typów jest więcej albo mają nóż czy pałkę, można spokojnie sp***alać i nie przejmować się, że trzeba bronić swojej tępej dzidy.

russian-roulette

2023-04-03, 16:06
Pięknie wyjaśnił ta kacapską dz**kę. Oby tego nie przeżyła

fi...........in

2023-04-03, 17:05
crookla napisał/a:

nie ma w tym nic śmiesznego, Ty dosłownie próbujesz obronić swoich ukochanych ruskich panów



Przecież on ma ukrzych mocodawców. Tudzież sam jest ukrem

mazga50

2023-04-03, 17:36
robsonx79 napisał/a:

Jeden kompletnie niepotrzebny lep i 25 lat kolonii karnej zajechało.



Bilet na front. Takich tam potrzebują na mięso armatnie.

ProVVe

2023-04-03, 19:07
Jednego naleśnika nie mogą usadzic... jedne chłopek go ostudzil wcześniej to nie wiem na ch*j mu przerywali lub sam przerwał. Koles jest dosłownie na jednego liścia. A wychodzi na to, że baby maja więcej jaj niz to całe towarzystwo męskie

hall525

2023-04-03, 19:17
To są k***a kretyni.

Genius510

2023-04-03, 19:28
Jednej kacapicy mniej.

PutinToSmiec

2023-04-03, 20:07
Mam nadzieje że zdechła .

darek1234

2023-04-03, 20:38
Wrócił głupi kacap z Buczy rozczarowany, bo nie miał się na kim wyżyć, jego przyjaciele wymordowali wszystkich cywili

JebacJP2

2023-04-03, 20:49
Po pierwsze to nie ma tam kogo żałować, bo to zwykła ruSSka swolocz - bez względu na to czy to kobieta czy mężczyzna. Po drugie pod takimi filmikami aż prosi się, zeby podziękować Ukraińcom, ze dzielnie walczą z ruSSka dzicza i dzieki czemu możemy póki co spac spokojnie i nie musimy tych ruSSkich zwierząt oglądać na polskich ulicach.

Gamonn1

2023-04-03, 21:06
Warto było oglądać. Jestem zadowolony. :evil:

modzelix

2023-04-03, 21:06
Kriski napisał/a:

Impreza jak impreza, wyłącz dźwięk i możesz twierdzić że to w Łomży albo w Sosnowcu.



ch*j tam sie znasz takich zwierząt nie widziałem na żadnej imprezie w okolicach Białegostoku, może w twoim gronie tak jest i jak tak to gratuluje ale ja nawet jakbym oglądał ten filmik bez dźwięku to i tak wiadomo gdzie to miało miejsce.

siba

2023-04-03, 22:16
k***a takim uciskaniem to chomika nie obudzi

dr.lecter

2023-04-04, 00:45
Co za dzicz. j***ć ich wszystkich w te kacapskie sraki. Ale... bez nich nie byłoby tu tyle śmiechu.