18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruska drogowa kompilacja 2

Jesse.Pinkman • 2021-11-22, 20:27
Kolejna świeżo zmontowana kompilacja z ruskich dróg.

Payan

2021-11-22, 21:43
Kiedyś to nazywało się Car Crash Compilation na YouTube. Teraz BadShofer z Telegram'a.

Folur

2021-11-22, 22:23
0:43 to chyba w polandii....

Barnellini

2021-11-22, 22:25
Jak zwykle całą kompilację wygrał motoprzygłup. Kierujący motocyklem w 25. sekundzie mnie po prostu rozpie**olił. Mnóstwo miejsca, doskonała widoczność a ten zj***ny łeb przypie**olił w samochód widoczny z kilometra. Ja pie**olę, niewiarygodny poziom sp***olenia umysłowego :facepalm:

Pralpunkt

2021-11-22, 22:46
Barnellini napisał/a:

Jak zwykle całą kompilację wygrał motoprzygłup. Kierujący motocyklem w 25. sekundzie mnie po prostu rozpie**olił. Mnóstwo miejsca, doskonała widoczność a ten zj***ny łeb przypie**olił w samochód widoczny z kilometra. Ja pie**olę, niewiarygodny poziom sp***olenia umysłowego



U mnie też wygrał

URAGE

2021-11-22, 22:56
Barnellini napisał/a:

Jak zwykle całą kompilację wygrał motoprzygłup. Kierujący motocyklem w 25. sekundzie mnie po prostu rozpie**olił. Mnóstwo miejsca, doskonała widoczność a ten zj***ny łeb przypie**olił w samochód widoczny z kilometra. Ja pie**olę, niewiarygodny poziom sp***olenia umysłowego



Koleś chyba udaru dostał, bo żadna głupota już tego nie tłumaczy.

Zresztą sami cwaniacy w tej kompilacji, jedynie na drugim nagraniu ktoś przysnął za kółkiem i panicznie odbił, a tak same zapie**alające i wyprzedzające lub na czerwonym jadące debile.

Figlarz_

2021-11-23, 00:14
Ależ sk***ysynski sk***ysyn w ostatniej akcji. Wpie**olil się, brzydko wymuszając, doprowadził do wypadnięcia z drogi inny samochód, po czym tajniacko się ulotnił. Miejmy nadzieje, ze karma go dopadnie i albo rozk***i się na jakimś betonowym słupie, albo go dwumetrowy murzyn zgwałci analnie.

Silverface

2021-11-23, 13:44
Człowiek jak się tego naogląda, to potem strach za kółko wsiąść, bo jak ty uważasz, to jakiś k***i syn zapie**ala albo rozkojarzona k***ia córka instagramy napie**ala i w ciebie przypie**oli, ale jak trzeba jechać to trzeba ale głowa w samochodzie od przedniej szyby, do lusterka od lusterka lata...
Trzeba k***a być uważnym, jak podczas sexu bez gumki, żeby się nie zapomnieć i w porę wyjąć.. ;)

britishcomedy

2021-11-23, 16:26
Jedni się ciśnienie na usta: oj bljać :mrgreen:

vodka81

2021-11-24, 11:54
nieźli ci ruscy z pierwszego filmiku, niby koziołkują a dalej ponad 9 dych na liczniku :D