18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rusek przyłapał jeże na piątek, piątunio...

Halman • 2020-10-16, 17:51

jak ktoś biegły w kacapskim to niech tłumaczy na trzeżwo.

alucard321

2020-10-17, 00:38
sothis napisał/a:

Jeśli przedmówcy serio myślą, że jeże zjadłyby jagody.... To regulamin portalu nie pozwala mi wyrazić we właściwy sposób opinii o ich wiedzy. Jeże są mięsożerne, żrą myszy, robactwo etc, a nie owoce, jabłuszka z czytanek dla dzieci etc, nieważne czy sfermentowane czy nie. Jak kot, nie będzie żywić się owocami.
Zwierzaki na filmie wyglądają na otrute, nie wiem czym i nie chce mi się analizować filmu, żeby tego dociec.
Eh, jeże jedzące owoce. No k***a, ja pie**ole.



Nie mogę znaleźć, ale jakiś czas temu widziałem na YT fragment programu dokumentalnego. W owym fragmencie pokazane było, jak praktycznie wszystkie zwierzęta z dżungli SPECJALNIE czekały, aby jakieś owoce zaczęły fermentowac. Cała dżungla leżała zalana w trupa. Od owadów przez małpy, po jaguary. Wszystkie. Tak więc twoja teoria pada na ryj. Druga sprawa jest taka, że miałem jeża pigmejskiego i wpieprzał głównie chrupki kocie, ale nie gardził też np. marchewką. To, że dieta niektórych zwierząt jest mięsna, to wcale nie znaczy, że nie może zjeść żadnych roślin. Mój pies jest mięsożerny, a selera wpie**ala jak głupi.

żmij

2020-10-17, 00:49
mazga50 napisał/a:

A co tam jest na tym talerzyku ze strzykawką? On coś im podał.



Antybiotyk. To właśnie im podał.
Jasne?!

cesarz1982

2020-10-17, 00:52
sothis napisał/a:

Jeśli przedmówcy serio myślą, że jeże zjadłyby jagody.... To regulamin portalu nie pozwala mi wyrazić we właściwy sposób opinii o ich wiedzy. Jeże są mięsożerne, żrą myszy, robactwo etc, a nie owoce, jabłuszka z czytanek dla dzieci etc, nieważne czy sfermentowane czy nie. Jak kot, nie będzie żywić się owocami.
Zwierzaki na filmie wyglądają na otrute, nie wiem czym i nie chce mi się analizować filmu, żeby tego dociec.
Eh, jeże jedzące owoce. No k***a, ja pie**ole.






xXPeinXx

2020-10-17, 01:53
Ciekawe czy po zakończonym śnie zimowym będą odczuwać kaca.

baronturbina

2020-10-17, 10:07
alucard321 napisał/a:

Nie mogę znaleźć, ale jakiś czas temu widziałem na YT fragment programu dokumentalnego. W owym fragmencie pokazane było, jak praktycznie wszystkie zwierzęta z dżungli SPECJALNIE czekały, aby jakieś owoce zaczęły fermentowac. Cała dżungla leżała zalana w trupa. Od owadów przez małpy, po jaguary. Wszystkie. Tak więc twoja teoria pada na ryj. Druga sprawa jest taka, że miałem jeża pigmejskiego i wpieprzał głównie chrupki kocie, ale nie gardził też np. marchewką. To, że dieta niektórych zwierząt jest mięsna, to wcale nie znaczy, że nie może zjeść żadnych roślin. Mój pies jest mięsożerny, a selera wpie**ala jak głupi.


k***a baranie ! czy ty widziałeś kiedyś jeża w dżungli ???????

Lockrm

2020-10-17, 15:31
Na trzeźwo coś ty zgłupiał nie byłem i nie będę

Pan_Cernik

2020-10-17, 17:48
alucard321 napisał/a:

Nie mogę znaleźć, ale jakiś czas temu widziałem na YT fragment programu dokumentalnego. W owym fragmencie pokazane było, jak praktycznie wszystkie zwierzęta z dżungli SPECJALNIE czekały, aby jakieś owoce zaczęły fermentowac. Cała dżungla leżała zalana w trupa. Od owadów przez małpy, po jaguary. Wszystkie..



Chyba o to Ci chodziło


alucard321

2020-10-17, 18:20
baronturbina napisał/a:

k***a baranie ! czy ty widziałeś kiedyś jeża w dżungli ???????



Gdzie ja pisałem o jeżu w dżungli baranie? Naucz się czytać pacanie ze zrozumieniem.

Pan_Cernik. Bardzo podobne, ale tamto było w Indiach albo w gdzieś w Ameryce środkowej. Pamiętam, że było w ch*j roślinności. Zapadł mi też w pamięci wąż, który akurat był abstynentem i korzystał z okazji. W każdym razie miło wiedzieć, że zjawisko jest bardziej powszechne. :-)

przewodnik_elektryczny

2020-10-17, 18:46
Uwaga jestem ekspertem od języka kacapskiego i psim detektywem. Kacap prawdopodobnie ich nie otruł, jeże obżarły się ,,złowrednych'' czyli złośliwych jagód( nie jestem pewien co to za jagody) i opiły się mleka dla kota, kacap zapewne ma jakieś małe koty i karmi je strzykawką. Mleko u jeży wywołuje biegunkę, więc dwa małe dywersanty się posrały i leżą naj***ne

martils

2020-10-17, 20:00
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Uwaga jestem ekspertem od języka kacapskiego i psim detektywem. Kacap prawdopodobnie ich nie otruł, jeże obżarły się ,,złowrednych'' czyli złośliwych jagód( nie jestem pewien co to za jagody) i opiły się mleka dla kota, kacap zapewne ma jakieś małe koty i karmi je strzykawką. Mleko u jeży wywołuje biegunkę, więc dwa małe dywersanty się posrały i leżą naj***ne



Specjalnie ściągnąłem aplikację do transkrypcji i dokładnie to powiedział rusek - dwa dywersanty ożłopały się jogurtu i jakiś jagód. Teraz leżą i obsrały się. Raczej nic im nie będzie. Akcja ma miejsce 2879 kilometrów w linii prostej od Manaus.

ProVVe

2020-10-18, 05:11
martils napisał/a:

Specjalnie ściągnąłem aplikację do transkrypcji i dokładnie to powiedział rusek - dwa dywersanty ożłopały się jogurtu i jakiś jagód. Teraz leżą i obsrały się. Raczej nic im nie będzie. Akcja ma miejsce 2879 kilometrów w linii prostej od Manaus.



Jeż od mleka zdechnie koniec kropka. Zapraszam do ZOO zapytać się opiekunów takich zwierząt, a dlaczego polecam poszukać i poczytać