18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rusek poobijał...

Jesse.Pinkman • 2021-12-30, 13:47
...swoją partnerkę. Po wszystkim pewnie się pogodzili.

Behemot

2021-12-31, 02:53
Antitheist napisał/a:

A jak ty byś nie umiał utrzymać ch*ja przy jednej to już byś wpie**olu nie zaakceptował?
W takich sytuacjach się rozstaje, ale jak widać troglodycie ciężko na to wpaść.



Jakby nie umiał ch*ja utrzymać to sie zwiazku nie zakłada, albo zamyka istniejący, w takiej sytuacji obojgu po równo wpie**ol się należy w imię zasad i honoru.

Juzwa napisał/a:

Kacap to kacap. Jak się nie potrafi trzymać jednego ch*ja, to się cipcię olewa i pokazuje drzwi. Kopanie, szturchańce itp to oznaka słabości i sk***ysyństwa. Dla mnie każdy damski bokser jest śmieciem.



Dla mnie to ty jesteś w takiej sytuacji śmieciem, który "olewa cipcię" z podkulonym ogonem i zawsze ci się taka znajdzie , co to opie**oli cie z kasy i też "olejesz cipcie" dla mnie jesteś zwykłym frajerem pantoflarzem jak nie umiesz babie przypie**olic kiedy jej się należy.

chmiel88

2021-12-31, 09:57
Łobuz kocha najbardziej :)
szkoda ze popsuł fajną dupę

Juzwa

2021-12-31, 14:02
Behemot napisał/a:

Dla mnie to ty jesteś w takiej sytuacji śmieciem, który "olewa cipcię" z podkulonym ogonem i zawsze ci się taka znajdzie , co to opie**oli cie z kasy i też "olejesz cipcie" dla mnie jesteś zwykłym frajerem pantoflarzem jak nie umiesz babie przypie**olic kiedy jej się należy.




No cóż, ty pewnie napie**alasz kobiety. Bohater do słabszych! Wypada mieć tylko nadzieję, że skończysz jak pewien buc w jakimś filmie, niestety nie pamiętam tytułu. Chłop lał babę i teściowa ile wlezie, bo tak! Sam chlał i nic nie chciał robić. Po którejś z kolei takiej piąchoterapii teściowa postawiła garnek na piecu i wlała do niego olej. Czekając na zagotowanie oleju, rozmawiała z pobitą córką. Jak się olej zagotował, kazała córce włożyć lejek do mordy śpiącego pijanego męża, a sama wlała zawartość garnka do tego lejka. Chłopisko nawet nie krzyknął, bo wrzący olej skutecznie zasklepił mu wszystkie rury w gardle. Życzę ci, żeby to była oliwa z oliwek. Jest delikatniejsza.