18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rusek na żwirowni

CrazyEdek • 2024-03-12, 17:28
Wjop twaj mać.


StachuJoness

2024-03-12, 17:34
Liczyłem na to że zostanie inwalidą :D

Cipelator

2024-03-12, 18:08
Średnie lądowanie z telemarkiem na ząbki.. Musi jeszcze dopracować metodę i estetykę.

Baronessa

2024-03-12, 19:22
Tragedii nie ma, miękkie lądowanie mordą na żwirze.
Trening czyni mistrza...


smc

2024-03-12, 19:43
Niech się przyzwyczaja. Już niedługo ruscy będą żreć żwir na obiad...

baronturbina

2024-03-12, 20:19
smc napisał/a:

Niech się przyzwyczaja. Już niedługo ruscy będą żreć żwir na obiad...


Mam taką nadzieję. Ale żebyśmy się nie zdziwili. W ch*j firm kupuje i sprzedaje do Rosji. W gruncie rzeczy LPG jest z Rosji i przykładowo Polski Gaz to tak naprawdę własność rosyjska i ciągną. Tak że o czym mowimy

SkoPio1

2024-03-12, 20:26
„Wjop twaj mać”

JPRDL...

Wjob? Twaj?
Nie znasz rosyjskiego, nie używaj go.
;>


ёб твою мать!
Job twoju mać!
;>>>

baronturbina

2024-03-12, 20:42
SkoPio1 napisał/a:

„Wjop twaj mać”
JPRDL...
Wjob? Twaj?
Nie znasz rosyjskiego, nie używaj go.
;>
ёб твою мать!
Job twoju mać!
;>>>


A po co cywilizowanemu człowiekowi używać język zapijaczonych zwierząt?

majeńka

2024-03-12, 21:20
baronturbina napisał/a:

Mam taką nadzieję. Ale żebyśmy się nie zdziwili. W ch*j firm kupuje i sprzedaje do Rosji. W gruncie rzeczy LPG jest z Rosji i przykładowo Polski Gaz to tak naprawdę własność rosyjska i ciągną. Tak że o czym mowimy

Powinno być 25 lat więźnia za dostarczanie towarów lub pieniędzy do Kacapstanu. To jest współudział w ludobójstwie.

To nie są czasy kiedy się wyciągało chłopa z lepianki, dawało okutą pałę lub kłonicę, i był gotów do bitwy. Dzisiejsza armia działa dzięki kasie i technologii. Ludiej u nich mnoga, ale mobik z zardzewiałym gnatem z Wielkiej Wojny Ojczyźnianej gówno może zrobić. Odciąć tą swołocz od pieniędzy i szybko upadną.

smc

2024-03-12, 21:32
Tak zrobił Regan i mu to wyszło.

Teraz mają Tfrumpa, który siedzi u nich w kieszeni. Jest prawdopodobne też, że są w posiadaniu nagrań jego VHS z dz**kami. To byłby hit stulecia, jakby pojawił się prezydent juesej z fujarą na wierzchu. Tak więc jeśli ten debil wygra, a wszystko wskazuje, że tak będzie, to wracamy jako republika do ZSSR, a Amerykę będziemy oglądać na obrazkach z gumy turbo.

pie**olone KGB rządzi światem...

HabaźPOLAND

2024-03-12, 21:50
Wróżę mu obiadki przez rurkę. Śniadania oraz kolację w sumie też. Pozdrawiam

420710247365

2024-03-12, 21:56
baronturbina napisał/a:

Mam taką nadzieję. Ale żebyśmy się nie zdziwili. W ch*j firm kupuje i sprzedaje do Rosji. W gruncie rzeczy LPG jest z Rosji i przykładowo Polski Gaz to tak naprawdę własność rosyjska i ciągną. Tak że o czym mowimy



Tu się mylisz.




hardmaniack

2024-03-13, 03:35
Przeżył. Nie ma po co oglądać.