18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruscy młodzi i gniewni

Jesse.Pinkman • 2022-02-01, 14:34
Długie ale na końcu najlepsze.

AndrzejDuda

2022-02-01, 14:38
Na końcu rozpęd jak Lewy do karnego. Poj***ne kacapy.



PieronJasnySzlag

2022-02-01, 15:28
Jesse.Pinkman napisał/a:

Długie ale na końcu najlepsze.


Najlepsze by było jakby mu ktoś wjechał z partyzanta mocnym sierpem tak żeby się położył obok tego którego katował.

zielonydarian

2022-02-01, 16:12
kopanie w głowę leżącego to już sk***ienię się, niżej nie można upaść.

Lukalu

2022-02-01, 16:30
zielonydarian napisał/a:

kopanie w głowę leżącego to już sk***ienię się, niżej nie można upaść.


Popatrz jak polska upadła można mozna

dżonyłojlker

2022-02-01, 16:38
zielonydarian napisał/a:

kopanie w głowę leżącego to już sk***ienię się, niżej nie można upaść.



Taka przypowiastka. Za gówniaka starszy kolega z dzielnicy opowiedział mi co mu się przydarzyło. Gostek z kimś się pokłócił i doszło do bójki, udało mu się dobrze trafić tego drugiego i tamten padł na ryj. Kolega honorowo odczekał, pomógł tamtemu wstać i jak doszedł do siebie, wrócili do napie**alania. Następnie to tamten powalił koleżkę i "w podzięce" zatańczył mu kujawiaka na łbie. Taka nagroda za honorowe zachowanie. Gostek powiedział, że już nigdy nie popełni takiego błędu. I ja wziąłem sobie to do serca i za każdym razem gdy zdarzało mi się z kimś bić i udało mi się przewrócić przeciwnika, to sprzedawałem przynajmniej 2 profilaktyczne kopy na łeb (zakładając, że tamten zrobiłby tak samo). Koniec.

Jest nawet takie powiedzonko: szukać uczciwej walki na ulicy, to jak szukać miłości w burdelu.

Lolekmko11

2022-02-01, 17:54
parekselans napisał/a:

Taka przypowiastka. Za gówniaka starszy kolega z dzielnicy opowiedział mi co mu się przydarzyło. Gostek z kimś się pokłócił i doszło do bójki, udało mu się dobrze trafić tego drugiego i tamten padł na ryj. Kolega honorowo odczekał, pomógł tamtemu wstać i jak doszedł do siebie, wrócili do napie**alania. Następnie to tamten powalił koleżkę i "w podzięce" zatańczył mu kujawiaka na łbie. Taka nagroda za honorowe zachowanie. Gostek powiedział, że już nigdy nie popełni takiego błędu. I ja wziąłem sobie to do serca i za każdym razem gdy zdarzało mi się z kimś bić i udało mi się przewrócić przeciwnika, to sprzedawałem przynajmniej 2 profilaktyczne kopy na łeb (zakładając, że tamten zrobiłby tak samo). Koniec.
Jest nawet takie powiedzonko: szukać uczciwej walki na ulicy, to jak szukać miłości w burdelu.



Dokładnie. Albo On, albo ja zero pie**olenia o honorze itd w walce na ulicy . Powalisz gnoja a on ci ożeni kosę w plecy ,dlatego lepiej kogoś wyłączyć na chwilę

baronturbina

2022-02-01, 18:08
Czerwony sweter i pozycja orangutana bez honoru. Wzorcowy kacap. Można to do małp porównać.

eMFat

2022-02-01, 18:28
Śmieszne jest to, że za jakieś 20 lat ten młody patus będzie już podstarzałym patusem ktoś jego będzie kopał po głowie
Wschodni krąg życia

khaman

2022-02-01, 18:56
Widać, że czerwony coś ćwiczył, pierwszy kop zależy czy z boku czy z przodu sprowadza do parteru. Albo atakujesz kolano albo staw biodrowy. przeciwnik na parterze próbuje się pozgarniać, ale w międzyczasie dostaje strzały,. Pozdrawiam moich ziomków z krawmagi :P

Saika

2022-02-01, 19:29
Sadole, wiecie co oni tam gadają? Ciężko doszukać się kontekstu. Ale to tak okazyjnie.
Walka jednostronna, znaczy że łapiący strzały miał coś na sumieniu, lub też bał się postawić.
Ciężko to trochę sobie wyobrazić, że stoisz spokojnie jak cię ktoś atakuje zwłaszcza w sposób mało dynamiczny jak powyżej.

Policeman

2022-02-01, 21:44
Lolekmko11 napisał/a:

Dokładnie. Albo On, albo ja zero pie**olenia o honorze itd w walce na ulicy . Powalisz gnoja a on ci ożeni kosę w plecy ,dlatego lepiej kogoś wyłączyć na chwilę



Noo dokładnie, właśnie dlatego najlepiej się nie bić na ulicy i unikać takich aktywności. Ale masz opcje - wygrasz i musisz zgasić typa, szansa, że go zabijesz albo ciężko uszkodzisz i pójdziesz pierdzieć w pasiaki, a potem do końca życia będziesz jakimś cieciem w utylizacji odpadów. ALBO przegrasz i ktoś ciebie napie**oli tak, że miesiącami nie dojdziesz do siebie, a przez słomkę będziesz mógł pić ze ściśniętymi zębami [czy też ich resztką].

shoe5maker

2022-02-01, 22:00
Policeman napisał/a:

Noo dokładnie, właśnie dlatego najlepiej się nie bić



I to jest najrozsądniejsze co żeś napisał. A żeby to było pewne trzeba pić, a nie się naj***ć.

Tuco

2022-02-02, 01:10
Lukalu napisał/a:

Popatrz jak polska upadła można mozna


Tak jak cytowana tutaj gramatyka.

khaman napisał/a:

Widać, że czerwony coś ćwiczył,
...
Pozdrawiam moich ziomków z krawmagi

Ten komentarz przypomina trochę pojękiwanie walącego konia. Lepiej?

Saika napisał/a:

bał się postawić.


Czyli darwinizm. Czyli śmierci się nie boi.