18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

VXBRONSONXV

2021-11-17, 17:49
to jest k***a inny świat.showbiznes,kamery,warszawa.My sie tu możemy kłócić ale to nie nasz świat.

Dzisiaj

2021-11-17, 19:11
Wiewór napisał/a:

Nic nie zrozumiałeś. Bardzo mi wszystko jedno że był taki ktoś jak Durczok.
Pisanie jednak że dobrze mu tak, że zajebiście, że należalo mu się i inne obrzydliwości są nie na miejscu.
Facet pobłądził w życiu i stoczył się na dno. Nie on pierwszy i nie on ostatni. Takie jest życie. Nie nam osądzać bo my go nie znamy.
Ćpał i pił. Jak wielu innych. Ludzie robią gorsze rzeczy.
Zarzuty o molestowanie czy zle zachowanie? Ile w nich prawdy? Nie wiadomo. Przypominam tylko że w dzisiejszych czasach wszelkiej maści laski bardzo lubią robić kariery oskarżając celebrytów o nadużycia. Bardzo łatwo kogoś wrobić a szanse na obronę są zerowe.
Jak ksiądz jebie dziecko i są dowody to bronicie go i wyzywacie każdego od Żydów i lewaków kto o tym napisze. A Duroczka mieszacie z gównem bo był związany z TVN.
Taka gorzka prawda.
Jakby powiedział grubas Walaszek. Niech mu ziemia lekka będzie.



nie wal banałami bo az zal czytac... nie obchodzi mnie czy inni pili i jezdzili po pijaku - kazdy z takich pijakow to sk***iel i tyle. Ksiadz r*chal dzieci? Zastrzelic i do piachu. Durczok byl zerem. Zerem totalnym i w zaden sposob mi nie imponowal i nie bede sie hamowal tylko dlatego, ze nie zyje. Moja opinia o nim jest taka sama jak zyl - zero.

Wiewór

2021-11-18, 00:22
Dzisiaj napisał/a:

nie wal banałami bo az zal czytac... nie obchodzi mnie czy inni pili i jezdzili po pijaku - kazdy z takich pijakow to sk***iel i tyle. Ksiadz r*chal dzieci? Zastrzelic i do piachu. Durczok byl zerem. Zerem totalnym i w zaden sposob mi nie imponowal i nie bede sie hamowal tylko dlatego, ze nie zyje. Moja opinia o nim jest taka sama jak zyl - zero.



Zerem jesteś ty. Zwykłym sfrustrowanym ubogim polaczkiem który dużo krzyczy w internecie i zazdrości innym nawet klęski.
Zapie**alasz pewnie za minimalna krajowa w januszexie.
Zarób tyle co on zarobił.

Sigonek

2021-11-18, 13:43
https://www.cda.pl/video/497219aa

To był początek końca kariery i życia Durczoka, chłop przecenił swoją pozycję twarzy medialnej PO i zaczął kąsać w łapy, które go karmiły. Sprzedany typ na maxa, ale dziennikarzem był być może najlpeszym w Polsce.

Dzisiaj

2021-11-18, 23:45
Wiewór napisał/a:

Zerem jesteś ty. Zwykłym sfrustrowanym ubogim polaczkiem który dużo krzyczy w internecie i zazdrości innym nawet klęski.
Zapie**alasz pewnie za minimalna krajowa w januszexie.
Zarób tyle co on zarobił.



nie nie i jeszcze raz nie :P

frajer zawsze pozostanie frajerem, niewazne ile ma kasy, niewazne z kim sie buja - frajer od kolyski az po grob. Takim ludziom sie pluje w morde, ich wyciagneta reke z brudnymi pieniedzmi łamie sie w łokciu, takim podludziom nalezy sie zero szacunku.

Zwykłemu chłoowi ze wsi nalezy sie wiecej szacunku - ciezką pracą potrafi "zrobic cos z niczego" potrafi wykarmic rodzine... robi cos pozytecznego. Chocby byl niepismienny i nie potrafil dobrze sie wyslowic - takiemu czlowiekowi rekę podam. Durczokowi, lisowi i innym podludziom - nigdy. Tobie z reszta tez nie :)

Bul_od_bytu

2021-11-19, 02:04
Umarł robiąc to co kochał :D