18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rumuński kierowca BMW.

~_Yarko_ • 2020-01-05, 21:34

Zamiast opisu:

spoiler

kamilja

2020-01-06, 03:53
U nas tak fikają mohery, pisowcy i narodowcy. a dostępu do broni jak nie było, tak nie ma

homorek

2020-01-06, 07:39
Liton napisał/a:

Czego? Tego, że nie stać cię na prawdziwą klasę premium?



On ma E36 premium.

Ti...........ch

2020-01-06, 08:45
niemamskarpet. napisał/a:

to Rumunia czy Wrocław ?



Jeden ch*j :kawa:

Liton napisał/a:

Czego? Tego, że nie stać cię na prawdziwą klasę premium?



Mnie nie stać. I co z tego?

Wiewór

2020-01-06, 11:40
PieronJasnySzlag napisał/a:

To że kierowca bwm jakiś przygłupi to jedno ale jak uważacie że tramwaj może sobie do woli taranować wszystko co stoi między szynami to jesteście jeszcze gorzej popie**oleni od tego rumuna z bmw.



Nie można taranowac tramwajem aut ale jeśli to jest cwe* z bmw i się bardzo chce to można. Myślę, że wszyscy się tutaj zgodzimy, że wybaczamy motorniczemu.

Jagger10

2020-01-06, 12:07
Liton napisał/a:

Czego? Tego, że nie stać cię na prawdziwą klasę premium?



W sumie to tramwaje nie są jakieś tanie

:cry:

degenerator83

2020-01-06, 15:29
Dla PackiPacki minetka i buzia w cyca,dla debili,ktorzy nie ogarniaja filmu 4xwwwwwwww4...

dżonyłojlker

2020-01-06, 16:03
degenerator83 napisał/a:

Dla PackiPacki minetka i buzia w cyca,dla debili,ktorzy nie ogarniaja filmu 4xwwwwwwww4...



Pierunie, jo jest chop. Mój nowy nick to wariacja od "tata Patrycji"

in...........ei

2020-01-06, 16:14
Czy tylko ja czekałem na to, że mu szerzej drzwi otworzy? :)

te...........di

2020-01-06, 16:22
Liton napisał/a:

Nie wiem. Chcesz to się tym ekscytuj. Samochód to generalnie ch*jowa inwestycja.
Za opisem - drugi właściciel tego samochodu od 2014 roku zainwestował w niego 80 tys Euro, by teraz sprzedawać za 19 tys. Interes życia, jeśli mnie pytasz..



Ci ktorych podobno „stac” w wiekszosci maja auta w leasingu badz w wynajmie

:->



:->

lilmuzynio

2020-01-06, 21:07
Ze zawsze musi byc na pokladzie jeczaca p*zda. Powinien go staranowac a cwaniwczek powinien jeszcze zaplacic za uszkodzenie tramwaju i za spoznienie sie wszystkich pasazerow.

Liton

2020-01-07, 00:49
tedigredi napisał/a:

Ci ktorych podobno „stac” w wiekszosci maja auta w leasingu badz w wynajmie



Bo na etacie w Polsce takich pieniędzy nie zarobisz, jeśli nie jesteś prezesem PZU/Lotos czy czegoś podobnego. A i oni podejrzewam, że tych pieniędzy nie widzą, tylko muszą swoje oddawać partii, która im te stołki dała. No i podatek dochodowy - na etacie masz 32%, a jako firma 19%.

Poza tym jako zwykły Kowalski też możesz mieć samochód w wynajmie. Firmy do tego nie potrzeba.

te...........di

2020-01-07, 21:45
Liton napisał/a:

Bo na etacie w Polsce takich pieniędzy nie zarobisz, jeśli nie jesteś prezesem PZU/Lotos czy czegoś podobnego. A i oni podejrzewam, że tych pieniędzy nie widzą, tylko muszą swoje oddawać partii, która im te stołki dała. No i podatek dochodowy - na etacie masz 32%, a jako firma 19%.
Poza tym jako zwykły Kowalski też możesz mieć samochód w wynajmie. Firmy do tego nie potrzeba.



pie**olisz, jakbyś się zajął robotą z taką fascynacją jak Twoje przejęcie kto ile kradnie „twojego” to byś Miał na zajebiste auto. Nie patrz na politykow, nie patrz na kosciol, nie patrz co ma sąsiad, patrz na to co Ty możesz zrobić z tym co masz żeby bylo lepiej. pie**oli mnie kto rządzi bo te matoły się wymieniają co 4 lata, a wszyscy po jednych pieniądzach



:-D