18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rugby

okar19 • 2013-03-12, 04:37
Przejęcie piłki jedną ręką

Garen_pentakill

2013-03-12, 17:40
Wydaje mi się że piłka nożna jaką znamy została wymyślona dla ludzi z najniższej kasty społecznej, robotników i chłopów aby mieli czym zająć swój mało rozwinięty umysł po ciężkim dniu pracy

odbytpsa

2013-03-12, 17:40
A co ma k***a mój nick i awatar do tego, o czym piszę? Może jeszcze napisz o tym, że jestem od ciebie młodszy, wtedy na pewno udowodnisz swoją rację.

Zabrakło ci argumentów, więc już nic nie pisz.

Dobrutro

2013-03-12, 17:47
Mój błąd, uważałem Cię za osobę na tyle dorosłą do załapania sarkazmu. Niestety pomyliłem się. :P

T0B1

2013-03-12, 18:59
PrsDBW napisał/a:

@Up, dopadli cię jak się schylałeś po mydło, że tak twierdzisz? :banany:


screammyname napisał/a:

@T-Will
setke w 11 sekund to chyba na imprezach tylko widziales...


dekar napisał/a:

@Dobrutro
gówno wiesz, gówno widziałeś, gówno słyszałeś.


khaliles napisał/a:

@electrike
Inteligencie ze wsi, dzięki temu że jemu się chce wrzucić i podzielić się z nami fajnymi filmikami masz co oglądać.


Electrike napisał/a:

k***a, Oskar19 to ma chyba połowę tematów na tej stronie. Czy Tobie naprawdę tak zależy na tych internetowych piwkach ? Ja jebie !


odbytpsa napisał/a:

A co ma k***a mój nick i awatar do tego, o czym piszę? Może jeszcze napisz o tym, że jestem od ciebie młodszy, wtedy na pewno udowodnisz swoją rację.

Zabrakło ci argumentów, więc już nic nie pisz.


Dobrutro napisał/a:

Mój błąd, uważałem Cię za osobę na tyle dorosłą do załapania sarkazmu. Niestety pomyliłem się. :P



Polskich memów nie uznaję więc jest po angielsku, żałosne dzieciaczki :P

@topic
Nie wiem czym tu się jarać bo pewnie takich sytuacji to na boisku jest po kilkanaście w ciągu meczu. Logiczne, że za którymś razem się w końcu uda.

Garen_pentakill napisał/a:

Wydaje mi się że piłka nożna jaką znamy została wymyślona dla ludzi z najniższej kasty społecznej, robotników i chłopów aby mieli czym zająć swój mało rozwinięty umysł po ciężkim dniu pracy


A mi się wydaje, że po prostu wylewasz jakiś żal do całego świata. Przy okazji wychodzi na to, że jednak gówno wiesz.

Leniwiec1

2013-03-12, 20:15
Jedną ręką to się kury maca :D !!

Jurigag

2013-03-13, 18:50
Co tutaj nadzwyczajnego jest ? Każdy imho powinien być wstanie złapać w taki sposób piłkę jak ten gościu a jak nie da rady to jest imho kaleką zyciową....

Glugsti

2013-03-15, 09:08
T-Will napisał/a:


Jak nie masz o czymś pojęcia to zamknij pan dupe i się nie udzielaj.

Futbol amerykański ma zupełnie inną specyfikę zderzeń, przeciążenia przy nich, siła z jaką się wpie**alasz w drugiego zawodnika jest nieporównywalnie większa, ponadto zawodnicy Futbolu są ciężsi i atletyczniejsi niż rugbyści, więc bzdury o p*zdowatości tego sportu schowaj sobie w kieszeń.
W rugby dobiegasz sobię średnim tempem biegu do linii obrony przeciwnika i oddajesz piłke do tyłu i tak w kółko, nie ma tam większego impetu przy wejściach.
W futbolu biegnie na Ciebie z naprzeciwka sk***iel, który przy wadze 110kg przebiega setkę w 11 sekund...odpowiedz więc sobie co jest bardziej niebezpieczne.



Widzę, że h*ja wiesz o jednym i drugim a się wypowiadasz. Przede wszystkim to rugby jest bardziej męczące, nie ma tych sesji jak w futbolu że koleś dotknie kolanem ziemi i jest koniec akcji. W rugby, tym profesjonalnym często leży na Tobie min. kilku ludzi jak się przewrócisz, raz nawet widziałem jak na flankera NZ spadło kilka osób, dodatkowo koleś nieświadomie walił go z kolana po twarzy bo chciał dojść do piłki. W FA czegoś takiego nie ma, choć fakt, że ludzie po 120-160 kg mogą dorwać rozgrywającego też boli. FA jest nastawiony na krótkie intensywniejsze akcje, lecz jeśli wiesz że na wzór na pracę jest iloczynem siły i przebytej drogi to w tym miejscu rugby niewątpliwie jest bardziej wymagające. A co do setki w 11s przez grubasów - to daruj sobie oni są powolni, średnio dash 40 yardowy a więc 36m przebiegają w 5s. Jeśli chcesz zobaczyć prawdziwego atletę to radzę sprawdzić osobę o godności - Jonah Lomu. 128kg i setka w 10,6s chyba.