18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rudy został wyjebany...

Jesse.Pinkman • 2022-01-10, 14:51
..przez wk***ioną pannę albo sam wyskoczył - tak czy siak ładnie poleciał.

Pees4

2022-01-10, 15:09
Raczej sam wyskoczył, ch*jowy fejk.

garota

2022-01-10, 15:34
ch*jowy? Wyobraź sobie że masz poj***ną pannę na którą nic nie działa. Ustaw kamerę gdzie trzeba, wyjeb się na ryj i powiedz że na nagraniu widać jak pod wpływem niesamowitej k***icy macicy dziewczyna wyj***ła cię na ryj. Dla sądu podstawa by wydać ograniczenie zbliżania lub inne papierki. Gość rozegrał to całkiem nieźle jak na p*zdę.

Osobiście nie jestem za biciem kobiet ale raz moja własna panna zaczęła mnie szarpać w trakcie w sumie jedynej poważnej kłótni jaką mieliśmy. A ja jestem dość silnym gościem i ona dobrze o tym wiedziała. Ja nią szarpnąłem ze dwa razy tak że ta od razu się skuliła i zaczęła robić z siebie ofiarę. Panny są poj***ne, trzeba mieć na nie nagrania żeby później nie robiła z siebie ofiary przed sądem. A później zrobiła mi laskę.

Pees4

2022-01-10, 16:11
Up
Urzekła mnie Twoja historia :lol:
Rudzielec jest slabym aktorem i tyle, pewnie chwycil się poręczy, obrócił rękę jak trzeba, kazdy ruch pod kontrolą, ale jarajcie się dalej takimi gównami, nikt nie broni.

dadar123

2022-01-10, 17:25
Oni się kłócą, pewnie są parą... Gdybym kłócił się ze swoją żoną to pewnie nie było rozwodu. Z obecną też się nie kłócę, rozwód to tylko kwestia czasu

Tobiahus96

2022-01-10, 18:02



garota napisał/a:

Ja nią szarpnąłem ze dwa razy tak że ta od razu się skuliła i zaczęła robić z siebie ofiarę. Panny są poj***ne, trzeba mieć na nie nagrania żeby później nie robiła z siebie ofiary przed sądem. A później zrobiła mi laskę.







ritu4l

2022-01-10, 19:58
garota napisał/a:

ch*jowy? Wyobraź sobie że masz poj***ną pannę na którą nic nie działa. Ustaw kamerę gdzie trzeba, wyjeb się na ryj i powiedz że na nagraniu widać jak pod wpływem niesamowitej k***icy macicy dziewczyna wyj***ła cię na ryj. Dla sądu podstawa by wydać ograniczenie zbliżania lub inne papierki. Gość rozegrał to całkiem nieźle jak na p*zdę.
Osobiście nie jestem za biciem kobiet ale raz moja własna panna zaczęła mnie szarpać w trakcie w sumie jedynej poważnej kłótni jaką mieliśmy. A ja jestem dość silnym gościem i ona dobrze o tym wiedziała. Ja nią szarpnąłem ze dwa razy tak że ta od razu się skuliła i zaczęła robić z siebie ofiarę. Panny są poj***ne, trzeba mieć na nie nagrania żeby później nie robiła z siebie ofiary przed sądem. A później zrobiła mi laskę.



Gdybym był stuleją z prawniczym wąsem napisałbym "a kierowca wstał i bił brawo". Ale z autopsji wiem, że baby po prostu rzeczywiście takie są.

~_Yarko_

2022-01-10, 20:12
Pees4 napisał/a:

Rudzielec jest slabym aktorem i tyle ...



;-)

Gamonn1

2022-01-14, 18:20
k***a wy macie fejki
To zwyczajni White Trash mieszkający w Trailer Park, czyli taka hamburgerowa patologia. Tam nie takie imby odchodzą. Po pannie widać, że zgrabne dupsko ale poj***na po calości.