18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruda pod prąd.

cycata • 2013-05-01, 18:26
kto jej dał prawo jazdy? :samoboj:




kurabezkosci

2013-05-01, 18:32
piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiipp bo piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip RUDA piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip ale ona piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip

BMWswap

2013-05-01, 18:46
za takie coś powinna dostać dożywotni zakaz wychodzenia z domu. tępa poszwa

pezet

2013-05-01, 19:15
Znak czasów - nie zrobić nic, żeby zwrócić jej uwagę, nagrać na komórkę i wrzucić na jutubę... Do tępych dzid które to nagrywały - szkoda, że się nie rozj***ła, co? Można by nagrać i byłby materiał na harda...

EDIT: ale byłoby fajnie, jakby skończyła jak dziadzia, LINK DO DZIADZI co? k***a, czemu na jednym i drugim filmiku nikt nie trąbi, nie mryga, nie spróbuje w jakikolwiek sposób uratować czyjegoś życia. Okazuje się, że czyjeś życie jest mniej warte niż filmik na jutubie... Czas umierać.

laglas

2013-05-01, 19:16
No, drodzy sadole, teraz wersje bez cenzury poprosimy!

en...........an

2013-05-01, 19:31
A no niestety. Nagrywający filmik to zwykłe k***a BURAKI. Najlepiej wyciągnąć komórę i nagrywać. Wiesniaki pie**olone. Na pewno z przodu znaczek VW.

be...........en

2013-05-01, 19:43
Powiedzcie lepiej jak wyobrażacie sobie zwrócienie jej uwagi kiedy tępa sraka jedzie drugą nitką autostrady. Powiedzcie też jak wyobrażacie sobie jej reakcję, gdyby już w końcu skumała, że źle jedzie. Zawróci, czy będzie szukać najbliższego zjazdu w lewo? Stawiam na to drugie.

Poza tym klaksonu i tak by nie było słychać, chyba żeby pociąg zatrąbił.

Widziałem kiedyś podobną akcję, ale nie na autostradzie, tylko w mieście. Baba wjechała na nitkę pod prąd, a do nadjeżdżającego z przeciwka taksówkarza zaczęła machać łapami. W końcu wysiadała i zaczęla na niego drzeć pysk. Takie są realia.

orzeszwmorde

2013-05-01, 19:49
pezet napisał/a:

Znak czasów - nie zrobić nic

enjoypoznan napisał/a:

Najlepiej wyciągnąć komórę i nagrywać. Wiesniaki pie**olone.


Spinacze napiszcie co Wy byście zrobili...
...znakiem naszych czasów to jest to że takie cioty dostają prawo jazdy....ch*j wie jak...mało ostatnio jeżdzę autostradami (...) ale gdyby mi takie coś urosło przed oczami to raczej myślał bym jak uniknąć zderzenia a potem dopiero wnikał skąd, jak, gdzie i dzwonił na policję względnie zatrzymałbym się przy aparacie na banie aby przewietrzyć gacie i dryndnąć do administratora drogi.

Ankane

2013-05-01, 19:57
Kto jej dał prawo jazdy? Koleś któremu na egzaminie zrobiła loda.

mesiash

2013-05-01, 20:00
k***a a od kiedy to trzeba mieć prawko żeby móc usiąść za kierownicą? Samochód Cię sprawdza?!

zerodwadwa

2013-05-01, 20:04
Prawo jazdy dał jej rudy egzaminator. To taka cicha zmowa rudych ludzi.

DuckDodgers

2013-05-01, 20:05
BMWswap napisał/a:

za takie coś powinna dostać dożywotni zakaz wychodzenia z kuchni. tępa poszwa



Poprawiłem lekko :P

KlinikaAborcyjna

2013-05-01, 20:18
pezet napisał/a:

Znak czasów - nie zrobić nic, żeby zwrócić jej uwagę, nagrać na komórkę i wrzucić na jutubę... Do tępych dzid które to nagrywały - szkoda, że się nie rozj***ła, co? Można by nagrać i byłby materiał na harda...
.



k***a człowieku jak taki tępak umysłowy jedzie pod prąd dobrze ponad kilometr i o tym nie wie to coś jest z nim nie tak .
Nie wiem czy wogle jesteś zmotoryzowany po Twej wypowiedzi wnioskuję że nie , ale powiem ci że jak napie**alasz pod prąd to ludzie jadący z naprzeciwka na 1100% migają i trąbią to nie ma bata aby się nie połapać .
A ci co nagrywali to co mieli niby zrobić ?! trąbić i krzyczeć przez okno ?!

methos23

2013-05-01, 20:19
Jak można rudemu/rudej wydać prawo jazdy?

brojek_88

2013-05-01, 20:24
@cycata fajne cycki w avatarze, twoje ?