18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruda nie toleruje...

Halman • 2020-04-22, 15:40

nie dość że kochanka to jeszcze jakaś czarniawa... :-D

DużyKutas

2020-04-22, 22:19
UkrytaPodNickiem napisał/a:

nie będę tam gdzie całe swoje życie spędziła twoja matka



Oho, na rodzicow? Jakie to odwazne, wiedz ze twoja wale tak samo jak i ciebie.

pankruk

2020-04-22, 23:50
Ligerius89 napisał/a:

To jest zawsze fenomen - facet zdradza, a baby między sobą się młucą



Ja odnoszę wrażenie, że w dzisiejszych czasach laski mają wyj***ne na sam fakt skoku w bok. Nie obchodzi ich, że sobie por*chałeś gdzieś tylko boli je w ch*j to, że jakaś inna kobieta była lepsza od nich i potem dochodzi do sytuacji, że jedna musi się odegrać na drugiej.

VabankO

2020-04-23, 00:05
ta czarna fajna

Zygmundo

2020-04-23, 02:50
Ligerius89 napisał/a:

To jest zawsze fenomen - facet zdradza, a baby między sobą się młucą



Normalna sprawa, biją się o zasoby.


edmund

2020-04-23, 05:54
UkrytaPodNickiem napisał/a:

nie będę tam gdzie całe swoje życie spędziła twoja matka



wyluzuj dziewczyno, przecież to Sadol i same samce alfa

Shaogoth

2020-04-23, 07:45
Monitoring na łóżko?

Pivek

2020-04-23, 11:12
Ligerius89 napisał/a:

To jest zawsze fenomen - facet zdradza, a baby między sobą się młucą



a jakby Cie przypuśćmy Twoja Kobieta zdradzała i nakryłbyś to byś wyj***ł babce czy typowi ? XD

Ligerius89

2020-04-23, 11:54
Pivek napisał/a:

a jakby Cie przypuśćmy Twoja Kobieta zdradzała i nakryłbyś to byś wyj***ł babce czy typowi ? XD



Oczywiście, że każdemu z osobna

:mrgreen:

kubski09

2020-04-23, 12:06
Ligerius89 napisał/a:

To jest zawsze fenomen - facet zdradza, a baby między sobą się młucą



No ale jak laska zdradza to też się kolesie Napier... A nie laskę zdradzany bije?

Jestem_na_nie

2020-04-23, 14:24
Ligerius89 napisał/a:

To jest zawsze fenomen - facet zdradza, a baby między sobą się młucą



A jak facet zastaje babę na zdradzie to co robi? Też najpierw z łapami do gościa leci

Tomix93

2020-04-23, 17:55
lskkks napisał/a:

A jak facet zastaje babę na zdradzie to co robi? Też najpierw z łapami do gościa leci



Czyli bójka jak facet z facetem:)

Policeman

2020-04-23, 18:58
przypomina mi się ruda martynka [nie, nie moja dziewczyna, siostra, matka :D ], największa lampucera na osiedlu, co weekend opie**alała komuś ku*asa i w drodze do domu zostawiała ślady nasienia jak ślimak. Raz sam widziałem jak ruda typowi na trzepaku nurkowała mordą w jaja. W sumie miałem to gdzieś, patola i ich dramaty. Jak jej chłopak wrócił z woja to na osiedlu cisza, nikt mu nie powiedział bo wiadomo do czego by doszło. Żal mi było typa, ale też nie powiedziałem [ledwo go znałem], bo i po co mam się wpie**alać i brać udział w tych dramatach. Jeszcze jakiś lump by mi auto porysował. Ale nie zapomnę nigdy jak koleś podszedł do nas gdy sobie paliliśmy blanty i zapytał czy może się z nami piwka napić i pogadać. Za chwilę telefon od Martynki, że gdzie się włóczy i by wracał. Ten dopił piwko i rzucił, że Martynka jest o niego zazdrosna.

Ech, k***a, nie wiem jak się ta historia skończyła, już wtedy zmieniałem lokum na inne z lepszym dojazdem do pracy.

heartagram

2020-04-23, 20:25
Ligerius89 napisał/a:

To jest zawsze fenomen - facet zdradza, a baby między sobą się młucą



Jak suka nie da to pies nie weźmie.

andyq

2020-04-23, 20:44
Ligerius89 napisał/a:

To jest zawsze fenomen - facet zdradza, a baby między sobą się młucą



I tu mamy komentarz który pokazuje że dzieci nie są w szkole tylko klikają bezmyślnie na sadolu. Naklikali piw i mamy jako najlepszy komentarz coś co zupełnie nie ma sensu. Jak może być fenomenem coś co zawsze następuje? Skoro fenomenem nazywamy rzadkie zjawisko. Autor w drugiej części zdania zaprzeczył pierwszej części a gimbaza daje piwo bo nie potrafi nawet przeczytać ze zrozumieniem .

korinogaro

2020-04-23, 20:58
Ligerius89 napisał/a:

To jest zawsze fenomen - facet zdradza, a baby między sobą się młucą



No tak, bo jak baba daje dupy na lewo to niby ona standardowo dostaje karny wpie**ol? Bo przeróżne filmiki pokazują że to jednak gość z którym zdradza jest przeważnie atakowany.