18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruchome schody w Moskwie

~_Yarko_ • 2023-01-10, 10:11



Na filmie to ojciec chłopca.
11-latek przebywa na intensywnej terapii.

Info:

Halman

2023-01-10, 10:16
ciekawość to pierwszy stopień do stracenia główki...
swoją drogą ten typ w czapce co zajrzał mógł nacisnąć przycisk bezpieczeństwa ale na ch*j, to rosja przecież...

T3RMINATOR

2023-01-10, 10:25
A architekt tego miejsca to skórwiel.

martika

2023-01-10, 10:28
już 3 filmik widzę jak dzieciaki w ten sam sposób klinują się w tej szczelinie , powinni powiesić jakieś tabliczki ostrzegawcze

BambiPMT

2023-01-10, 10:32
martika napisał/a:

już 3 filmik widzę jak dzieciaki w ten sam sposób klinują się w tej szczelinie , powinni powiesić jakieś tabliczki ostrzegawcze



k***a mózg trzeba mieć. Ale żeby dziecko miało to starzy muszą mieć. Dlatego trzeba szkolić. Prewencyjny strzał w potylicę jak coś odpie**alają. Np. jak idziemy całą rodziną, wchodzimy na pasy, a kaszojad nie rozejrzał się. ch*j że ja pilnowałem. Ale trzeba wyrobić silny odruch. Strzał w potylicę to sygnał ja poparzenie pokrzywą.

OpenStreetMaps

2023-01-10, 10:47
Jeśli stać na schodach zamierzasz to zawsze zostaw przejście z jednej strony komuś kto na leniwe wożenie się chodami nie ma czasu. Egoistyczni stacze zastawiacze to największa plaga na schodach ruchomych gorsza nawet niż lewopsowcy na autostradzie. Ktoś komuś taki bezmyślny cham zabarykadował przejście jeszcze chama ma przepraszać aby łaskawie go raczył przepuścić. A dzieciaka szkoda bo kara niewspółmierna do winy.

skywalker75

2023-01-10, 10:50
No k***a... to państwo naprawdę kocha swoich obywateli :shock:

bercisko

2023-01-10, 11:01
T3RMINATOR napisał/a:

A architekt tego miejsca to skórwiel.



ch*ja tam :-) Prawdziwy skórwiel codziennie ostrzyłby to szkło

howke

2023-01-10, 11:01
System ratunkowy zadziałał idealnie. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Dziecko odebrali pracownicy Ministerstwa ds. Sytuacji Nadzwyczajnych.Poszkodowany został natychmiast przewieziony na oddział intensywnej terapii. A wystarczyło żeby debil ochroniarz nacisną czerwony przycisk X przed którym stał

SkoPio1

2023-01-10, 11:54
martika napisał/a:

powinni powiesić jakieś tabliczki ostrzegawcze



I co mają na nich napisać? „Nie bądź debilem, pilnuj dziecka”? Czy może: „Za chwilę się przekonasz, że twoi rodzice mieli racje, gdy mówili, że masz się nie zachowywać jak debil”?


howke napisał/a:

A wystarczyło żeby debil ochroniarz nacisną



Nacisną? Oni? W przyszłości?
;>

howke

2023-01-10, 12:43
SkoPio1 napisał/a:


Nacisną? Oni? W przyszłości?
;>



Jeśli u nich więcej takich idiotów to może tego najważniejszego guziczka też we właściwym dla nich momencie nie nacisną

:lol:

Karboksylator

2023-01-10, 13:43
howke napisał/a:

System ratunkowy zadziałał idealnie. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Dziecko odebrali pracownicy Ministerstwa ds. Sytuacji Nadzwyczajnych.Poszkodowany został natychmiast przewieziony na oddział intensywnej terapii. A wystarczyło żeby debil ochroniarz nacisną czerwony przycisk X przed którym stał



a ten X to czasem nie jest od tego, żeby z góry tam nie iść? pytam, bo zazwyczaj takie przyciski są w innych miejscach i raczej w kształcie grzybka.
ale mnie w moskwie nigdy nie było, więc nie wiem jakie oni mają tam zwyczaje

bansheex

2023-01-10, 14:17
howke napisał/a:

System ratunkowy zadziałał idealnie. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Dziecko odebrali pracownicy Ministerstwa ds. Sytuacji Nadzwyczajnych.Poszkodowany został natychmiast przewieziony na oddział intensywnej terapii. A wystarczyło żeby debil ochroniarz nacisną czerwony przycisk X przed którym stał



Tam jest tylko czerwony X czyli nie wchodzić. Przycisk chyba był na dole i nawet widać tam tego ochroniarza pod koniec a filmik kończy się pewnie w momencie kiedy on nacisnął na ten awaryjny