18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruchanie za ubranie

flejtuch • 2024-02-25, 16:08
Kasy na zalando zabrakło to trzeba sobie jakoś radzić...


crookla

2024-02-26, 00:11
Wojownik12 napisał/a:

trzeba być w k***ę żenującym gościem aby płacić dziwce za seks i jeszcze z tego tutułu czuć się lepszy niż ktokolwiek



Tańsza dz**ka jest co tydzień niż być z babą całe życie

Antoni79

2024-02-26, 07:20
crookla napisał/a:

Tańsza dz**ka jest co tydzień niż być z babą całe życie



O to to, właśnie. Żona po dłuższym stażu to 2-3 razy w miesiącu. Bo dzieci, bo zmęczona, bo obraziłeś, bo nie posprzątałeś, bo nie załatwiłeś. Jako kawaler za 1000-1500 miesięcznie masz jaką chcesz, ile chcesz i wracasz do domu, a tam spokój. Jak ogarnięty jesteś, to 2-3 koleżanki i za darmo znajdziesz. Nikt ci nie jęczy że słaby samochód, że mieszkanie za małe, że dzieci na kolonie jadą, czy trzeba jakie łachy kupić. Za 5000 pensji żyjesz jak król, na wszystko Cię stać, r*chasz kiedy chcesz. Żona, 2-3 dzieci to już 8000-10000 miesięczne koszty przy niebogatym życiu, kredyty, wrzask, krzyk. Męski popęd seksualny to nasze największe przekleństwo, bo prowadzi nas do biedy i niewoli.

ojcieckogut

2024-02-26, 10:42
Antoni79
To skutek wypaczenia instytucji małżeństwa. W małżeństwie, jako wartość dla mężczyzny, pozostały tylko dzieci. Kocham moje dzieci, ale wychowanie to też praca i nieraz ciągnie człowieka, żeby zaciągnąć się na jakiś statek i uciec od tego wszystkiego. Sumienie tylko nie pozwala.

yfd

2024-02-26, 13:25
Ja co niektórych to serio nie rozumiem, Wy serio macie kobiety tylko do sexu i gotowania? Jak tak to bardzo smutne i tempe p*zdy sobie za żony wzieliście. Druga sprawa to podejście typu Antoni79, chlop placi za sex, por*cha raz na miesiac i mysli ze wygral zycie XD

Antoni79

2024-02-26, 14:43
yfd napisał/a:

Ja co niektórych to serio nie rozumiem, Wy serio macie kobiety tylko do sexu i gotowania? Jak tak to bardzo smutne i tempe p*zdy sobie za żony wzieliście. Druga sprawa to podejście typu Antoni79, chlop placi za sex, por*cha raz na miesiac i mysli ze wygral zycie XD



Jak już dojdziesz do refleksji, że trzeba wyleczyć odciski na dłoniach i jaką znajdziesz, to będziesz mógł z nia w szachy grać, w brydża. Może pomajsterkuje z Tobą w warsztacie?. Po trzech latach na słowa "i nie opuszczę cię do śmierci (oczywiscie Twojej)" będziesz reagował napadami paniki.

DannyBazooka

2024-02-26, 19:14
Sława i kasa za numer w klimacie Linkiewicz drugi raz nie przejdzie XDDDDD

okotdi

2024-02-28, 05:50
+100 do respektu na dzielni.

Zrobie Ci jeansy za loda czy jakos tak... omfg

Jakby bylo sie czym chwalic.

Co za szlauf. Z gory wspolczucie dla dzieciaka, jak go kiedys bedzie miala :-o