18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruch Palikota czyli krok ku pedofilii

Hauer88 • 2013-08-04, 09:35
Współpraca Ruchu Palikota z Partią Zielonych:


sa...........os

2013-08-04, 10:32
Wrzućcie normalnie wypowiedzi tego szołmena, bez ciągłych przecinanek i muzyczki a la Braveheart, bo to jest tak 'podniośle' irytujące, że nawet nie mogę się skupić o czym on pie**oli.

kroplowa

2013-08-04, 12:21
Inna sprawa, że lepiej jest wydać córkę za mąż w wieku lat 13 za o wiele starszego niż miałaby się k***ić z całym osiedlem. Palikot to ch*j, ale przemyślcie to sobie.

sa...........os

2013-08-04, 12:27
Cytat:

Inna sprawa, że lepiej jest wydać córkę za mąż w wieku lat 13 za o wiele starszego niż miałaby się k***ić z całym osiedlem. Palikot to ch*j, ale przemyślcie to sobie.



Córka to nie przedmiot żeby nią kupczyć. Poza tym jak czyjaś córka "k***i się z całym osiedlem", to świadczy o tym jakie wartości się jej przekazało w domu.
Mi ogólnie ciężko jest uwierzyć że te wszystkie Palikoty, Szczuki i inne stwory pie**olą takie kocopoły na poważnie. To musi być chyba jakaś prowokacja. Rozumiem wolność światopoglądową, ale aż takie usilne grzęźnięcie w patologię jest dla mnie rzeczą niepojętą. Może to taka strategia wk***iania prawicy w celu zmniejszenia morale? :P