18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozwódki

abx23 • 2012-08-14, 15:18
Spotykają się trzy rozwódki.

Pierwsza opowiada Amerykanka:
- Jak mnie John zdradził pierwszy raz, to kazałam przepisać na siebie połowę majątku. Jak mnie zdradził drugi raz to kazałam przepisać na siebie drugą połowę majątku. A jak mnie zdradził trzeci raz to się z nim rozwiodłam bo mężczyzna bez majątku jest nic nie warty.

Opowiada Rosjanka:
- Jak mnie Sasza zdradził pierwszy raz to poszłam do komitetu miejskiego partii i dostał naganę. Jak mnie zdradził drugi raz to poszłam do komitetu wojewódzkiego i zabrali mu legitymację partyjną. A jak mnie zdradził trzeci raz to się z nim rozwiodłam, bo mężczyzna bez legitymacji partyjnej jest nic nie warty.

Opowiada Polka:
- Jak mnie Kazik zdradził pierwszy raz to ja się puściłam 2 razy. Jak mnie zdradził drugi raz to ja się puściłam 4 razy. A jak mnie zdradził trzeci raz to się z nim rozwiodłam, bo k***y ze mnie robił nie będzie.

Szoqn

2012-08-14, 22:23
Cała prawda o Polkach, no tak jakbym słyszał sumienie połowy narodu...

orzeszwmorde

2012-08-14, 23:42
Wg. statystyk co druga osoba w kraju zdradza swojego partnera.
Więc jeśli to nie jesteś ty to jest to twoja dziewczyna.

K-...........an

2012-08-14, 23:42
Odpowiada Afganka:
- Jak mnie Abdul zdradził pierwszy raz to ja dostałam wpie**ol. Jak mnie zdradził drugi raz to dostałam kwasem siarkowym po ryju. A jak mnie zdradził trzeci raz to zapisałam go do Al-Quaid'y.

Inne:
- A co to za pomysł?!

Ona:
- Mam nadzieje, że tam się troche ROZERWIE

arusszop1

2012-08-15, 01:38
"Al-Quaid'y"

a oni to co? na quadach zadupcaja?

finntroll66

2012-08-15, 10:53
W koncu jakis dowcip na sadolu, po ktorym autentycznie sie usmiechnalem. Zimne piwko :)