18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozwiązanie

Kotli • 2013-09-14, 23:25
Rozwiązanie odwiecznego problemu okazuje się być takie proste...


Ramasjang

2013-09-15, 10:29
joystik1337 napisał/a:

Płeć żeńska widzę się tutaj wymądrza. Kobiety, które napotykałem na mojej drodze życiowej były takimi księżniczkami, że tylko je k***a do karety z cebuli wsadzić i niech sp***alają.

Dlatego nie chce mi się wierzyć w wasze dogmaty.



To zacznij się spotykać z normalnymi kobietami. Istnieją, naprawdę, po prostu nie szukaj ich w klubach czy chodzących stadami z koleżankami w każdej wolnej chwili :)

habumbabum

2013-09-15, 12:04
j***ne księżniczki to nie kobiety. kobieta ma ugotować, posprzątać, zrobić dobrze i być wdzięczną.

cycek69

2013-09-15, 12:17
@habumbabum

WOW :O jeżeli to konto to nie fake jakiegoś spedaleńca to powinno się Ciebie Kobieto klonować ! :D


Czary

2013-09-15, 13:02
habumbabum napisał/a:

j***ne księżniczki to nie kobiety. kobieta ma ugotować, posprzątać, zrobić dobrze i być wdzięczną.



Tak więc chodź się r*chać.

SzczadoWazy

2013-09-15, 14:37
ostatnio coraz czesciej zdarzaja sie uzyszkodnicy z płcią ustawioną na żeńska ktore mowia ze kobieta ma byc ulegla etc, uwazam ze trolling; jestem ekspertem.

komorrr

2013-09-15, 14:56
Ramasjang napisał/a:

Tylko głupie pipy wymigują się od seksu (btw, jak można odmówić seksu swojemu facetowi?) bólem głowy - to jest naukowo potwierdzone, że seks leczy tego typu dolegliwości wraz z katarem (;



Szczęście w nieszczęściu, że są wyjątki. Szczęście dlatego że wyjątek jest potwierdzeniem reguły. Nieszczęście ponieważ mojej kobiety nie leczy seks.
Proszę darujcie sobie komentarze "tylko z Toba" , albo ze "ch*jowy lekarz ze mnie"

Ramasjang

2013-09-15, 14:59
SzczadoWazy napisał/a:

ostatnio coraz czesciej zdarzaja sie uzyszkodnicy z płcią ustawioną na żeńska ktore mowia ze kobieta ma byc ulegla etc, uwazam ze trolling; jestem ekspertem.




Wystarczy prześledzić posty takiego osobnika, w którymś zdaniu na pewno się pomyli i napisze coś z końcówką -łem :D

joystik1337

2013-09-15, 15:32
Tak się składa, że wolę, aby moja kobieta wymigała się od seksu raz na jakiś czas, ale była wierna. Nie zaufałbym kobiecie, która spełnia wszystkie moje fantazje seksualne.

Ramasjang

2013-09-15, 15:36
@up Więc czemu narzekałeś? :) Nie tłumacz się, naprawdę. To nie Twoja wina, że spotkałeś takie kobiety jakie spotkałeś, ale kiedyś zmienisz zdanie jak poznasz jakąś normalną.

lwRazor

2013-09-15, 16:55
@joystik1337 @komorrr to nie wina księżniczek tylko tego, że jesteście p*zdami i nie umiecie dobrze r*chać ^^
Wiem co mówię, jestem Lekarzem :amused:

chomikgumiok

2013-09-15, 20:28
Spójrz w lustro a dowiesz się dla czego boli ją głowa

joystik1337

2013-09-15, 21:37
Narzekałem, bo jednak czuję lekki niedosyt :D

habumbabum

2013-09-16, 01:48
Czary napisał/a:



Tak więc chodź się r*chać.



myślę, że mój mężczyzna nie byłby z tego zadowolony ;-)


ktoś wyżej napisał że woli żeby kobieta się wymigiwała od seksu ale była wierna, a co ma piernik do wiatraka? podobnie jak że nie chciałbyś, żeby kobieta spełniała twoje fantazje? no bez żartów. ja spełnię każdą fantazję mojego mężczyzny choćby tylko po to, żeby nie poszedł takowych spełniać gdzie indziej. :lodowka: