18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rozwiązanie straży miejskiej

mibcadet • 2015-04-10, 01:26
Prosty pomysł na rozwiązanie straży miejskiej.

Szanowni Sadole i wojownicy wszechświata: rozliczmy PIT w jednym z miast gdzie straż miejska została rozwiązana

Im więcej filmików widzę z ich interwencji, typu aresztowanie starszego człowieka, który źle zaparkował tym bardziej popieram rozwiaznie.

Zatem idźcie i głoście słowo moje.

Aby uzyskać informację które to miasta wystarczy wygooglać "straż miejską rozwiązano w". Filozofii nie ma w tym.

A przeglądając treści z wyników poczytacie fajnie informacje typu: "XXX rozwiązały straż miejską. Zaoszczędzą ponad 700 tys. zł rocznie"

Ja proszę 1% od zaoszczędzonych kwot, domniema że jakby wszyscy zaczęli rozliczać PIT tam gdzie nie ma straży miejskiej to zaraz prezydenci miast, wójtowie i reszta sitwy by przekalkulowali swoje postulaty i o elektorat dalszy walczyli by pięknym hasłem "rozwiążę straż miejską".

januszmilion

2015-04-10, 02:07
To Sadistic, tu mają na to wyj***ne

Misiek_KRK

2015-04-10, 08:57
mibcadet - doucz się matole.
Pit rozlicza się w miejscu zamieszkania, nie mylić z miejscem zameldowania.
Więc nawet jak wyślesz PIT do jakiegoś k***idołka to naczelników tamtejszego urzędu ma obowiązek odesłać do właściwego

mibcadet

2015-04-10, 10:13
Misiek_KRK napisał/a:

mibcadet - doucz się matole.
Pit rozlicza się w miejscu zamieszkania, nie mylić z miejscem zameldowania.
Więc nawet jak wyślesz PIT do jakiegoś k***idołka to naczelników tamtejszego urzędu ma obowiązek odesłać do właściwego



Wiem maczetowcu :) Ale oczywiście sądzenie, że taka treść posta na sadisticu ma mieć poważne przesłanie, nie ma sensu.

:ukrzyzowany:

Misiek_KRK

2015-04-10, 21:01
mibcadet napisał/a:



Wiem maczetowcu :) Ale oczywiście sądzenie, że taka treść posta na sadisticu ma mieć poważne przesłanie, nie ma sensu.

:ukrzyzowany:


Nie kompromituj się. Dałeś dupy, więc chyl głowę i ssij :-)