18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozwiązanie problemu pedofilii w KK

tds1974 • 2013-03-24, 15:22
to takie proste...


lu...........5z

2013-03-24, 22:51
Ciekawe czemu zydowskiego harlema usuneli, a takie tematy zostaja? nie chodze do kosciola, ale smieszy mnie ten najazd gimboli na kosciol i ksiezy. tak jakby k***a nie bylo innych problemow w tym kraju. no ale przeciez wladzy na tym zalezy, zeby podzielic narod takimi blahostkami, a o prawdziwych problemach typu 800mld dług publiczny nie mowic.

panu PALI...OWI i jego fanom murzynski karny ku*as w dupe.




Ork.Fajny

2013-03-24, 22:52
froqer napisał/a:

Mam inne zdanie na ten temat, przypominam, że były rozbiory, a fanatyzm religijny poniekąd się przyczynił do upadku Polski.


Raz: Masz słabe zdanie bo to ci podli katole pod koniec XX wieku przynieśli nam piśmiennictwo do zapisywania naszej historii i pierwsze technologie do rozwoju kraju. To oni są odpowiedzialni za powstanie tego Kraju.
Dwa: Rozbiorów dokonały 3 państwa. Żadne z nich nie było krajem katolickim ani krajem teokratycznym. A przynajmniej w Rosji i Prusach żaden kościół nie śmiał się odezwać za głośno.

Koniec Świata napisał/a:

"Lewacka tolerancja" niszczy cywilizację powiadasz?


No tak jakoś wiele na świecie złego się zsynchronizowała z narodzinami lewicy spod znaku Marksa&Engelsa.

Koniec Świata napisał/a:

Od kiedy to sprowadzanie taniej siły roboczej z krajów trzeciego świata to wina lewaków?


A od kiedy to kościół zajmował się handlowaniem niewolnikami? Albo w ogóle od kiedy to obowiązuje wersja że Europa została zalana "kolorowymi" niewolnikami...?

Koniec Świata napisał/a:

1000 lat złodziejstwa i prania mózgów głupim ludziom, a nawet trzymania się za rączkę z totalitarnymi rządami na pewno nam nie szkodziło.


Gdyby KK przez 1000lat grabił kraje europy to dziś Państwo Kościele by rządziło połową kontynentu...
Tym bardziej z żadnymi totalitarnymi rządami nie trzymał. Właściwie jako lewicowiec, człowiek "idei" która wydała na świat Stalina czy Hitlera, to trochę za bardzo kozaczysz w sprawach tego kto jest zły bo z kimś trzymał.

Koniec Świata napisał/a:

Obrazek


I co? Ma to być dowód na ogół jakiś...?
Jeśli próbujesz tak grać to ja z chęcią wyciągnę przemówienia komitetu centralnego z Rosji nt. przyjaźni z III Rzeszą. Wtedy się obsrasz.
Poza tym przedstaw mi dowód że on wykonuje "hajl hitlera" a nie znany od paru tysiącleci monarchistyczny salut rzymski. Ten był dość modny na krótko przed Hitlerem a już w czasach istnienia ideologii lewicowej.

Koniec Świata napisał/a:

Zip file, zielony katofrajerze.


Kato...? Nie mam nic wspólnego z tą wiarą. Wierzę w fizykę. To mi wystarczy.

lu...........5z

2013-03-24, 22:54
Koniec Świata napisał/a:



"Lewacka tolerancja" niszczy cywilizację powiadasz? Od kiedy to sprowadzanie taniej siły roboczej z krajów trzeciego świata to wina lewaków? 1000 lat złodziejstwa i prania mózgów głupim ludziom, a nawet trzymania się za rączkę z totalitarnymi rządami na pewno nam nie szkodziło..



Brak mi słow na ciebie.. idz sie doucz dziecko. nie jestem katolikiem, ale te brednie ktore wypisujesz wsadz se w swoje czerwone dupsko

skok114

2013-03-24, 23:04
PYTHON napisał/a:

To może rozwiążemy tak problem pedofilii wśród wszystkich w końcu w innych zawodach statystycznie jest procentowo więncej pedofili



teoretycznie w innych zawodach nie przysięgasz celibatu :doggy:

Koniec Świata

2013-03-24, 23:19
@Ork.Fajny




Cytat:

No tak jakoś wiele na świecie złego się zsynchronizowała z narodzinami lewicy spod znaku Marksa&Engelsa.


Eee? Krucjaty i niszczenie wszystkiego co niechrześcijańskie to też wina Marksa i Engelsa?

Że niby panstwo watykańskie nie trzyma łapy na niczym i nie ma żadnej władzy w Europie? Co ty, k***a, ślepy jesteś? Te złote pałace, limuzyny i purpuraty to pewnie pochodzą z ciężkiej pracy ewangelicznej...

Salut rzymski? Czy to nie rzymianie przypadkiem Jezusa katowali? Po ch*j salut ów w kościele?

Ahoj wielcy rzymianie!


Nie masz nic wspólnego z kościelnym gównem, a bronisz tego prawie w każdym temacie. Nawet księdza nekrofila byś bronił i powiedział, że to nagonka na kościół i że trup sam się na księdza do gwałtu rzucił.

luka5z napisał/a:



Brak mi słow na ciebie.. idz sie doucz dziecko. nie jestem katolikiem, ale te brednie ktore wypisujesz wsadz se w swoje czerwone dupsko



To chyba twoje dupsko jest czerwone od dymania przez twojego proboszcza.

korinogaro

2013-03-24, 23:22
Zgadzam się z PYTHON w takim sensie, że wszyscy pedofile powinni być kastrowani, tak samo jak gwałciciele niezależnie od ich majątku, profesji i zajmowanego stanowiska.

rockface123

2013-03-24, 23:35
szer.Lucjan napisał/a:

@Up

dobrze a teraz lekcje i do szkoły bo jutro kartkówka z religii :amused:





nie wiem czy zauważyłeś, ale nie chodzę już do gimnazjum :amused: nie te czasy kolego.

j***ć sk***ieli w czarnych szmatach!

iPoCoTaRejestracja

2013-03-24, 23:57
PYTHON napisał/a:

To może rozwiążemy tak problem pedofilii wśród wszystkich w końcu w innych zawodach statystycznie jest procentowo więncej pedofili



Ale pie**olisz. Pedofilii wśród kleru jest ok. 50 razy więcej niż w społeczeństwie. Zostało to wyliczone tylko na danych z USA i to oficjalnych. (Dla Polski takich nie ma)

Masz tutaj dokładnie wytłumaczone.
http://pokazywarka.pl/2procent/

Koniec Świata

2013-03-25, 00:06
Najciekawsze jest to, że jak ksiądz ciupcia dzieciaki to się zamiata pod dywan, a ojca ciupciacza przenosi do jakiejś innej parafii. Kiedy jakiś Kowalski zrobi to samo to wszyscy chcą go wieszać, kastrować, patroszyć, członkować, nabijać na pal i palić na stosie.

Widać, że pambuk czuwa nad swoimi zboczeńcami.

vajron

2013-03-25, 01:12
rantanplan napisał/a:

@generousvittake
O ile zgadzam się że należy potępiać każde zjawisko pedofilii nie uważam że powinno się atakować tylko jedno środowisko w każdy możliwy sposób. Największy odsetek jest wśród nauczycieli i osób z rodziny czyli generalnie ludzi którzy powinni mieć dużo większy wpływ na rozwój dziecka i jego pojmowanie moralności niż ksiądz, którego się raczej nie szanuje w większości rodzin.

W dodatku jedyne przypadki pedofilii wśród księży w ostatnim czasie to jakieś "anonimy" pojawiające się co tydzień w neewsweeku. Nie poczytasz tam o tym że PKB jeśli rośnie albo utrzymuje się na w miarę dobrym poziomie to tylko dlatego że wydajemy pieniądze na aquaparki i stadiony i różne rzeczy które generują tylko koszta. Od 20 lat jak żyję słyszę o kolejkach do służby zdrowia co miesiąc ten sam problem. Nierozwiązany. Jedyne "problemy" o jakie walczy nasz parlament to mowa nienawiści (de facto jest tam zapis chroniący seksualność człowieka a nie ma nic o jego religii, czyli jest to przeciwko tzw. prawicy) za który pewnie wszyscy pójdziemy do więzienia na 2 lata(!) za to że obrazimy homoseksualizm.

Pan Palikot już szykuje ustawę dot zmieniania wieku inicjacji seksualnej od 13 roku życia. Mamy szczęście że UE długo nie pociągnie bo podstawienie pedofilii pod płaszczykiem następnej tolerancji czyjejś seksualności już się dzieje w Kanadzie (cóż wg sadistica więc nie wiem czy wierzyć). Ale wierz mi że jest to możliwe.

Kościół jest jedyną instytucją, która broni tych samych "konserwatywnych" zasad a obrazek powyżej jest następną próbą dyskredytacji jej w oczach ludzi internetu.

Każdy ma prawo do własnej opinii, wiary, seksualności, drogi w życiu. Ale kierujmy się zasadą żyj i daj żyć innym. Jeśli dyskredytujesz księdza nawet nie za to że jest kapłanem jakiejś sekty wierzącej w jakiegoś wyimaginowanego bożka który rzekomo stworzył świat, a przez to że wg Ciebie jego pała smaga 5 letnich maćków na zakrystii to jesteś naprawdę ograniczony.



Ten jak się produkuję :D Skoro wolno śmiać się z żydów to z katoli też. h*j Ci w dupę :)

Ork.Fajny

2013-03-25, 07:58
Koniec Świata napisał/a:

Eee? Krucjaty i niszczenie wszystkiego co niechrześcijańskie to też wina Marksa i Engelsa?


Krucjaty były tak dawno temu że powinieneś pie**olnąć się w łeb zanim coś powiesz. Może jeszcze tą pie**olą żydówkę Ewę ojebiesz że rzekomo zjadła jabłko i teraz cierpisz...?
A tego niszczenie wszystkiego co niechrześcijańskie to nie rozumiem. Prócz paru teorii naukowych nic nie kojarzę. A i one nie miały na wielkiego wpływu na nic.

Koniec Świata napisał/a:

Że niby panstwo watykańskie nie trzyma łapy na niczym i nie ma żadnej władzy w Europie? Co ty, k***a, ślepy jesteś? Te złote pałace, limuzyny i purpuraty to pewnie pochodzą z ciężkiej pracy ewangelicznej...


Lichtenstein też jest jednym z najbogatszych krajów Europy, a raczej jego obywatele, a to nie daje im żadnej władzy...
Przedstaw mi parę dowodów w których Papież albo dostojnicy Watykanu bezpośrednio wypłynęli na decyzje jakiś polityków Europy.
Co do bogactw. Czemu się dziwisz...? To najstarsza na świecie organizacja mająca najwięcej hojnych wiernych. To normalne że kościół posiada wiele bogactw w różnej postaci.

Koniec Świata napisał/a:

Salut rzymski? Czy to nie rzymianie przypadkiem Jezusa katowali? Po ch*j salut ów w kościele?


Hejt na kościół? Czy to nie bolszewicy, mordujący miliony, go także mieli...? Po ch*j hejt ów ci potrzebny?

[quote="Koniec Świata"]Ahoj wielcy rzymianie!
Obrazek

Koniec Świata napisał/a:

Nie masz nic wspólnego z kościelnym gównem, a bronisz tego prawie w każdym temacie. Nawet księdza nekrofila byś bronił i powiedział, że to nagonka na kościół i że trup sam się na księdza do gwałtu rzucił.


Popatrzmy z drugiej strony. Nie masz na spółkę ze swoimi towarzyszami z tego tematu ani jednego sensownego źródła dowodów a się odzywasz też w każdym temacie. Więc po się ty ciągle rzucasz...?

Koniec Świata napisał/a:

To chyba twoje dupsko jest czerwone od dymania przez twojego proboszcza.


Inaczej ciebie nazwać się nie da. Po prawej stronie ateistą albo kościół zwisa albo cenią go za wkład w budowę król. Polskiego.

Alexi

2013-03-25, 15:18
Jaką wielką wiedzą dysponuje ta dzisiejsza lewica. Ja pie**ole. Krucjaty takie złe... A księża wszyscy pedofile, wszyscy...
Nic dziwnego że jesteście idiotami skoro karmicie się informacjami z newsweeka i gazety wyborczej. Nie myślicie samodzielnie, tylko patrzycie na świat przez pryzmat waszej zj***nej ideologii. Generalizujecie, kłamiecie, nie znacie historii, tej prawdziwej historii, obiektywnej. Nie należycie do KK? Wypie**alać, to nie wasza sprawa. My nie chcemy palić siedzib "krytyki politycznej".

A teraz kilka pytań:
Czy znacie osobiście jakiegoś księdza pedofila?
Jaki był prawdziwy powód rozpoczęcia krucjat?
Czy więcej ludzi zginęło dzięki działalności lewicy czy kościoła katolickiego?
Czy jesteście niedojebami i dlaczego tak?

Koniec Świata napisał/a:

Obrazek



Lewa ręka też jest podniesiona, ładnie przyciąłeś w paincie. Ja pie**ole, co niedziela każdy ksiądz na świecie robi double hail hitler, są tacy źli że robią to obiema rękami, i to jeszcze nad kielichem! Kielichem z alkoholem! Złotym kielichem z alkoholem, na pewno zrobionego ze złota ukradzionego ludowi pracującemu!

froqer

2013-03-25, 19:29
Cytat:

Raz: Masz słabe zdanie bo to ci podli katole pod koniec XX wieku przynieśli nam piśmiennictwo do zapisywania naszej historii i pierwsze technologie do rozwoju kraju. To oni są odpowiedzialni za powstanie tego Kraju.
Dwa: Rozbiorów dokonały 3 państwa. Żadne z nich nie było krajem katolickim ani krajem teokratycznym. A przynajmniej w Rosji i Prusach żaden kościół nie śmiał się odezwać za głośno.



Słabe zdanie, słabe, no może i słabe, ale Ty i tak go nie rozumiesz. Nie podali mi go katole, ponieważ nikt takiej tezy nie podał (nie odważył się?), są to moje osobiste przemyślenia poparte faktami historycznymi, których jak mniemam nie znasz. Nie odwołuję się tu to ogółu twojej niewiedzy tylko tych faktów. Z resztą podpunktu 1. się zgadzam, niemniej nie widzę związku - Kościół na przestrzeni wieków zmienił się bardzo.
Co do 2. Tak, tak i tak. Tylko, że ja myślałem o przyczynach wewnętrznych, te zewnętrzne są zbyt oczywiste i że tak powiem na poziomie gimbazy. Jako że wojny na tle religijnym zakończyły się w 1648r., to że Prusy czy Rosja byłoby krajem o silnej pozycji religii nie ma najmniejszego znaczenia.

Krótko mówiąc, miałem na myśli: szerzenie się fanatyzmu wraz ze spadkiem poziomu edukacji polskiej szlachty, co pośrednio przyczyniło się do ich złego, konserwatywnego wpływu na RP i jej prawodawstwo; bezcelowe wojny np. z Turcją zakończone w 1699r., w których braliśmy udział tylko ze względu na Habsburgów i Papieża; ultrakatolickie nastawienie Zygmunta III Wazy i kilka jego kardynalnych błędów, których uniknięcie postawiłoby nas w zupełnie innej sytuacji. Na teraz koniec, bo na busa lece.

dooniu

2013-03-25, 19:35
PYTHON napisał/a:

więncej



Nie wiedziałeś jak napisać "więcej" to napisałeś "więcej+wiencej=więncej" :szczerbaty:

je...........ę

2013-03-25, 20:11
Ork.Fajny,


Chcesz dowodów na to,że kk lub watykan ma wpływ na cokolwiek? He Ty tak na serio?Wierzysz w kogoś kto chodził po wodzie,zamieniał wodę w wino,cuda nie widy a nie wierzysz w coś oczywistego?Proszę cię i jeszcze śmiesz mówić,że dzięki kościołowi mamy Polskę? :) Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego historia Polski zaczyna się praktycznie na chrzcie Polski?A co było przed nic?Zastanów się historia Polski byłą spisywana i cenzurowana przez ludzi którzy nad nią panowali i to oni decydowali kto i co ma w niej być i wcale Polska nie powstała dzięki chrześcijanom przyjechali narzucili swoje i tak wyszło,że 3/4 kraju to katolicy gdyby nie przyjechali tu to pewnie nadal byśmy byli poganami.

Historia Polski to nie tylko bajki o jezusie to trochę więcej bajek o innych bogach,wierzeniach....I jakby ktoś chociaż trochę pomyślał to by zobaczył jak się ludziom wmawia prawdę.Przejęzyczenia o polskich obozach zagłady, filmy typu pokłosie na tysiąc osób 100 będzie wiedziało,że to bzdura ale te 900 będzie siało farmazon dalej.