18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozrzuciła świńskie łby w meczecie

WulgarnaLola • 2017-06-16, 15:55
Cytat:

Meksykańska policja zatrzymała kobietę, która rozrzucała świńskie łby w meczecie

Policjanci zatrzymali kobietę, która kilka dni temu rozrzuciła w meczecie w Guadalajarze świńskie łby. To 27-letnia modelka Miranda Mejia Cortinas mieszkająca w tym mieście. Kobieta już wcześniej miała problemy z prawem.

Do zdarzenia doszło na terenie Mezquita de Guadalajara. Ubrana na czarno kobieta, z ciemnymi okularami na twarzy, rozrzucała tam świńskie łby. Jej zachowanie zarejestrowały kamery monitoringu.


Kobieta ta była od kilku dni poszukiwana przez policję. Do zatrzymania doszło w jej mieszkaniu. Policja wszczęła dochodzenie z artykułu kk, który mówi o obrazie uczuć religijnych.

Funkcjonariusze nie chcą zdradzać szczegółów toczącego się postępowania. Nieoficjalnie jeden z nich powiedział, że zatrzymaną kobietą kierowały pobudki o charakterze osobistym.

Teraz grozi jej kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Ostatnia akcja niezidentyfikowanej kobiety nawiązuje prawdopodobnie do przekonań muzułmanów, którzy uważają świnię za zwierzę stworzone przez diabła. Jedzenia mięsa wieprzowego zabrania Koran.



źródło: mexiconewsdaily.com



spoiler

bad0sa

2017-06-16, 19:43
Nobel dla tej pani.

iksa1995

2017-06-16, 19:50
Idealna kobieta nie istnie...

DużyKutas

2017-06-16, 19:59
Znowu musze zwalić konia, przez was moja żona myśli ze mam kochankę bo przestałem ją r*chać.

RoboCat

2017-06-16, 20:07
Ciekawe kiedy zaczna sadzic muslimow za obraze uczuc religijnych...

kothletino

2017-06-16, 22:09
Kobiety należy szanować, ale ta wygląda jakby ją przyssawkami za czoło wieszali na ścianie.

Noside

2017-06-16, 22:34
Trzeba było ubrać burkę, a łby wnieść pod nią i niepostrzeżenie zostawić :kawa:
Będą mieli swój szariat.

Jean_Fontaine

2017-06-16, 23:01
Sprawdźcie jej profil na fejsie, to trans a Wy tu się podniecacie...

WinterWolf

2017-06-17, 00:25
Kurde.. Gdyby nie mój krzywy ryj, to może odważyłbym się do niej zagadać. Chociaż pewnie i tak by mnie olała :D

Nemayu

2017-06-17, 09:46
Jean_Fontaine, ale cytując palonego paznokcia. On taki piękny, r*chałby jakby usiadł obok.
Kręcą go faceci z cyckami.
Hahahhaaha
Wytykać innym, że nie podobają im się tranzystory...

Stajan

2017-06-17, 10:29
Ja pier... to ty tłumaczyłeś ten artykuł czy jeszcze inny leming? Chodziłeś w ogóle do podstawówki?

"Policjanci zatrzymali kobietę, która kilka dni temu rozrzuciła w meczecie w Guadalajarze świńskie łby."
"Meksykańska policja zatrzymała kobietę, która rozrzucała świńskie łby w meczecie."
"Do zdarzenia doszło na terenie Mezquita de Guadalajara. Kobieta rozrzucała tam świńskie łby."

50x powtórzone to samo zdanie, bo jakiś makaroni nie potrafił tego normalnie napisać więc ty też nie wykażesz większej inwencji. Jakim problemem było zapisanie początku w ten sposób:

"Meksykańska policja zatrzymała kobietę, która rozrzucała świńskie łby w meczecie. Do zdarzenia doszło na terenie Mezquita de Guadalajara. Zachowanie ubranej na czarno kobiety, z ciemnymi okularami na twarzy zarejestrowały kamery monitoringu. To 27-letnia mieszkanka miasta i modelka, Miranda Mejia Cortinas. Kobieta już wcześniej miała problemy z prawem."

Minuta roboty, nawet mniej, te same bezużyteczne informacje, a przynajmniej człowiek czytając to nie ma wrażenia jakby zacięła mu się w głowie zdarta płyta. Wasze lenistwo naprawdę mnie rozwala na łopatki.

Pa...........ć

2017-06-17, 18:57
Nemayu napisał/a:

Jean_Fontaine, ale cytując palonego paznokcia. On taki piękny, r*chałby jakby usiadł obok.
Kręcą go faceci z cyckami.
Hahahhaaha
Wytykać innym, że nie podobają im się tranzystory...



No to zacytuj bo nie mogę znaleźć u siebie w komentarzu takich słów patelniogłowy użytkowniku sadola widzący u każdej kobiety ku*asa, no bo przecież c*pki nie uświadczył

jazeck

2017-06-17, 21:52
Moja bohaterka...!