18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozrywka z Syrii

NiedźwiedzioGłowy • 2015-10-05, 00:47
Zapamiętajcie czary, które rzuca chłop z kamerą, może i nam się kiedyś przydadzą zaklęcia naprowadzające.


Katan

2015-10-05, 17:06
Czy tylko ja mam wrażenie, że robią sobie zawody kto pierwszy krzyknie "allachuakbar"?

yelow88

2015-10-05, 17:38
Czy tylko ja czekałem, jak wyjebie w vana? Troche się ich tam zebrało :cry:

powoluku

2015-10-05, 17:39
Mnie dziwi że ich czasem nie mogą namierzyć przecież drą ryję z tym allahu akbar .

TurboGrzesznik

2015-10-05, 17:43
yelow88 napisał/a:

Czy tylko ja czekałem, jak wyjebie w vana? Troche się ich tam zebrało :cry:

ja też myślałem że pie**olną w tego vana, jeszcze tylu ich tam wlazło do niego. Chyba rzeczywiście to tylko ich rozrywka, pie**olniemy kilku zobaczymy jak będą mrówki popie**alać, troche przypieczemy dupy ale nie wymordujemy do końca. Oni sie tak droczą sk***ysyny :-D mają poczucie humoru nie ma co :-D

Psi Lord

2015-10-05, 18:57
Maciory stoją w grupie, i sądzą że nikt ich nie zabije. Przecież w każdy amerykańskim filmie jest mówiona kwestia "rozproszyć się, bo was jedna serią skoszą". W tym wypadku lepszy efekt dała rakieta. Oby tak dalej, niedługo tak zajebiście ziemię użyźnią , że zamiast pustyni będą mieć czarnoziemy.
No w sumie jakaś logika w tym jest, ale z nich "cfaniaki". :D

andyq

2015-10-05, 19:29
Technologicznie wyprzedzili w uzbrojeniu USA. Rakiety sterowane glosem ja pie**ole.

tranzystor

2015-10-05, 21:32
Terrorysta z amerykańską wyrzutnią, czy kogoś jeszcze to dziwi?
A, przepraszam, to "umiarkowany terrorysta".

modzgi

2015-10-05, 21:56
Panie Borzu!
Proszę Cię!
Zrzuć bombę atomową na to państwo!

krystianek

2015-10-05, 22:47
JA pie**ole Ciagle allah akbar!!!

WszystkoRozpierdala

2015-10-05, 23:05
Cytat:

To sa Javeliny ktore dostali od USA sami najwyzej kamieniami mogliby porzucac


To jest ta broń, inna nazwa ale tez od hamerykanów:


A tutaj irańska podróbka amerykańskiego TOW niszczy abramsa:

sars80

2015-10-06, 08:56
ja bym się pobawił takim sprzętem u nas. cel przy Wiejskiej w Warszawce

ReedMan_PL

2015-10-06, 09:47
@krystianek W 99% filmików tego typu scenariusz pitolenia ciapatych jest niemal ten sam: Coś tam gęgają -> ktoś strzeli/coś wybuchnie/itp. -> nagle wszystkim ur*chamia się tryb pokemona i potem tylko ten zasrany "allah akbar!"

tranzystor

2015-10-07, 18:39
WszystkoRozpie**ala napisał/a:

A tutaj irańska podróbka amerykańskiego TOW niszczy abramsa:



Jak widać na filmie, tylko rosyjskie czołgi z rzekomo wadliwymi magazynami amunicji, wypalają się po trafieniu i penetracji pociskiem ppanc. I obawiam się, że "podróbka" to tylko oficjalne stwierdzenie, bo przecież amerykanie i ich laureat pokojowej nagrody Nobla nigdy nie sprzedawali broni arabom.

WszystkoRozpierdala

2015-10-07, 23:57
@tranzystor
Właściwie to nie ma bata na ten typ pocisków. Zapewne pancerze nowej generacji i nowsze pancerze reaktywne mogłyby sobie poradzić ale nie sądzę żeby ten saudyjski abrams był tak wyposażony. Żadne państwo nie sprzedaje najnowszych technologii.
Nie zagłębiałem się zbytnio, tyle co wikipedia, to w latach 70 amerykanski koncern Hughes Aircraft Company współpracował z Iran Electronics Industries (później chyba Aerospace Industries Organization of Iran) i zlecał naprawę TOW i rakiet Maverick. Irańczycy chcieli później je kupić (zapewne chodziło o licencje na produkcję) ale nie dogadali się co do kasy i chyba na tym zakończyły się negocjacje. Pod koniec lat 70 zaczęła się rewolucja i rozpoczął się burdel. W między czasie pewnie opracowywali metodę produkcji z tego co mieli; z planów serwisowych i gotowych rakiet/wyrzutni lub po prostu w jakiś sposób zaj***li plany. Używane przez: Iran, Syria, Hezbollah. :roll: Znalazłem jeszcze coś takiego: