18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozrywka nastolatków w Anglii

TT4 • 2017-10-04, 20:38
W rezultacie bezdomny zmarł.


Noside

2017-10-05, 07:09
b0r000 napisał/a:

@Velture I musiałeś go(UP) wywoływać z lasu?


Gówno zawsze nieproszone wleci. Nie obwiniaj nikogo, że zaczyna jakąkolwiek dyskusję. Jak się wpie**alają komary na chatę, to się zakłada moskitierę, a nie narzeka, że ktoś ma układ krwionośny ;-)

Wiewór

2017-10-05, 08:25
Statystyczny angol to niepiśmienny, bezrobotny i bezzębny patus żyjący z socjalu.
Najlepiej trudny codziennego angielskiego życia pokazuje początek filmu "bracia grimsby". Tam możemy napatrzeć się jak oni żyją.
W Polsce takie przypadki też się zdarzają i nie są wcale odosobnione.

Alonso

2017-10-05, 09:50
W Anglii stopa życiowa jest wysoka. Zwykły bezdomny wygląda jak polski hipster albo młody emeryt.

darknetcs

2017-10-05, 09:58
Chłopaczek 16 lat został zatrzymany i dostał 3 lata za zabójstwo dziadka

http://metro.co.uk/2017/10/04/boy-16-filmed-showing-off-as-he-kills-a-man-with-a-single-punch-6975248/

Cytat:

A teenager has been jailed for three years after he was filmed taunting and then killing a man with a single punch. Connor Stewart, 16, shadow-boxed Michael Rhodes, 47, as he showed off playing the ‘big man’ in front of a group of friends. Mr Rhodes holds his hands up in defence before being punched by Stewart who left him with a fractured skull and bleeding onto the pavement. Stewart can been seen running away from the scene outside a shop in Blackpool as Mr Rhodes lies dying on the floor. Preston Crown Court was told that Stewart initially tried to claim that it was in self defence.


Ja...........ro

2017-10-05, 10:06
Morderca dostał 3 lata? Morderstwo z premedytacją na bezbronnym człowieku, zapewne niewinnym, ch*j że bezdomnym, k***a to jest przykre... Jebie mnie że gówniarz ma 16 lat. Wyjdzie z więzienia dla nieletnich mając 19 i będzie terroryzować całe swoje młodzieżowe otoczenie. k***a w wieku 19 lat wyjdzie z killem na koncie i wszyscy młodzi znajomi to wiedzą, że jest mordercą. Szlag trafia. Nie powinien wyjść przed 30stką, powinien stracić całą swoją młodość za ten czyn.

~Velture

2017-10-05, 10:18
Jaczuro napisał/a:

Morderca dostał 3 lata? Morderstwo z premedytacją na bezbronnym człowieku, zapewne niewinnym, ch*j że bezdomnym, k***a to jest przykre... Jebie mnie że gówniarz ma 16 lat. Wyjdzie z więzienia dla nieletnich mając 19 i będzie terroryzować całe swoje młodzieżowe otoczenie. k***a w wieku 19 lat wyjdzie z killem na koncie i wszyscy młodzi znajomi to wiedzą, że jest mordercą. Szlag trafia. Nie powinien wyjść przed 30stką, powinien stracić całą swoją młodość za ten czyn.


Powinni go sądzić jak dorosłego i by nie było problemu.

Ja...........ro

2017-10-05, 10:39
w przypadkach szczególnych sądzą gówniarzy jak dorosłych. dziwie się, że nie potraktowali tak tego przypadku.

Chociaż jeśli wyrok był wydawany z ekonomicznego punktu widzenia, to miałoby to sens. Gówniarz pozbył się pażożyta jadącego na benefitach, pewnie i kolejne 20 by sobie tak żył. A tak zamiana za 3 latka dla gówniarza. Opłacało się

koxu42

2017-10-05, 10:45
Założe się że patus 0.1s po oddaniu strzała zorientował sie co odj***ł i zaczął żałować.Całe szczęscie już za pózno.

koza10

2017-10-05, 11:31
Jak widzę te małe, chude p*zdy w dresie , czapce naciągniętej na łeb jak kondom i Air max 90 to automatycznie mam ochotę zaj***ć mu tak w ryj żeby od razu odechciało mu się cwaniakować.

pi...........ta

2017-10-05, 11:58
To teraz do pierdla i albo przechodzi na islam bo więzienia to ponad 70% brudasów albo dętka

Xkrisu

2017-10-05, 15:02
Zamiast muslimamy sie zajac to swoich bija co za tepe sieroty .

Allin23

2017-10-06, 02:37
W tym poj***nym kraju debilne dzieci anglików dostają ch*j a nie kary. Dozór to główna kara tutaj. Krotkie wyroki, pobłażliwośc, rodzice tak samo zero odpowiedzialności. Taka sama patologia jak wszędzie.

Podpie**oli ci samochód taki, rozjebie na drzewie, 6 miesiecy kuratora na któego ma wyj***ne bo jak nie chodzi na wizyty to mu upomnienie listem wyślą.

Znajomemu WYSŁALI LIST w IMIENIU GNOJKA, że jest mu przykro i że wykazuje poprawę.

Też tu jest k***a meksyk z tym.