18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozróba w Australii

Jesse.Pinkman • 2021-09-21, 21:43
Według opisu jest to protest robotników budowlanych z Melbourne.

McQurwa

2021-09-21, 22:38
Wystarczyłoby krzyknąć że polscy budowlańcy w Niemczech maja 8 euro na godzinę, a stoją wszyscy i płaczą

Tobiahus96

2021-09-21, 23:58
Ten widok jest troszkę przykry ponieważ w ten właśnie sposób wyobrażam sobie strajk Polskich Budowlańców. Nie jeden zapie**ala po 12 godzin za jakieś 15-17 zł za godzinę w mrozy czy deszcze oby tylko jakoś przeżyć w tym kraju.

Zasysacz

2021-09-22, 00:36
Widac jakis spokoj. Nie to co u nas brutalnie policja pasuje tfu k***a. Żartowałem debile. :mrgreen:

burn1878

2021-09-22, 01:07
Tobiahus96 napisał/a:

Ten widok jest troszkę przykry ponieważ w ten właśnie sposób wyobrażam sobie strajk Polskich Budowlańców. Nie jeden zapie**ala po 12 godzin za jakieś 15-17 zł za godzinę w mrozy czy deszcze oby tylko jakoś przeżyć w tym kraju.



15-17 zł na godzinę? ale wiesz że mamy 2021 a nie 2011?

swampman

2021-09-22, 02:38
burn1878 napisał/a:

15-17 zł na godzinę? ale wiesz że mamy 2021 a nie 2011?



ale wiesz ze jestesmy zielona wyspa?

kevlarus

2021-09-22, 08:08

Budowlańcy strajkują przeciwko obowiązkowym przyjmowaniu preparatów eksperymentalnych, zwanych dla zmylenia przeciwnika szczepionkami, dla ich grupy zawodowej. Dzisiaj Australia i wiele krajów zachodnich to komunistyczne kraje totalitarne, w Chinach już jest więcej swobód obywatelskich niż w Australii.

Schemat planu działania jest następujący:

1. Znajdź chorobę, na którą co roku chorują miliony ludzi na całym świecie.
2. Przypisz objawy tej choroby nowej pandemii, żeby ludzie chorując na to co zawsze myśleli, że to coś nowego.
3. Wmów ludziom, że roznoszą epidemię nawet jak nie chorują.
4. Rozpętaj histerię wśród społeczeństwa wykorzystując do tego media. Przekazuj na okrągło komunikaty o ilości potwierdzonych zakażeń i liczbie zgonów.
5. Zmuś ludzi żeby na co dzień widzieli coś co kojarzy się z pandemią, np. maseczki.
6. Zastrasz ludzi wysokimi grzywnami i restrykcjami w przypadku nie stosowania się do poleceń władz.
7. Wmów ludziom, że stosując się do ograniczeń zachowują się odpowiedzialnie i dbają o innych.
8 .Wykorzystaj celebrytów do uwiarygodnienia epidemii. Od czasu do czasu jakiś celebryta powinien publicznie ogłosić, że został zarażony... / zaszczepiony .
9. Zniszcz relacje międzyludzkie. Niech ludzie traktują siebie jak potencjalne źródło zagrożenia.
10. Uzależnij dostęp do podstawowych dóbr (zakupy, podróże komunikacją miejską, dostęp do lekarza) od poddania się restrykcjom.
11. Opracuj testy, które wykrywają chorobę niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku.
12. Nieustannie podkreślaj że z niczym takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny.

janlew

2021-09-22, 08:25
@up Nie ani sprecyzowanego celu tego planu, ani nic o żydowskich globalistach ....coś się ta teoria spiskowa nie dodaje.

skywalker75

2021-09-22, 08:49
Tobiahus96 napisał/a:

Ten widok jest troszkę przykry ponieważ w ten właśnie sposób wyobrażam sobie strajk Polskich Budowlańców. Nie jeden zapie**ala po 12 godzin za jakieś 15-17 zł za godzinę w mrozy czy deszcze oby tylko jakoś przeżyć w tym kraju.



jeden nie , pewnie dwóch by się takich zanlazło gdzieś w Supraślu , reszta zapie**ala po 50 zł za h

Tazo88

2021-09-22, 09:19
Wprowadzili zakaz znoszenia małpek na budowę?

pullup

2021-09-22, 09:44
burn1878 napisał/a:

15-17 zł na godzinę? ale wiesz że mamy 2021 a nie 2011?



wyprowadzisz się od mamy to zobaczysz jakie są ceny za robote w tym kraju

KFCnigget

2021-09-22, 09:49
janlew napisał/a:

@up Nie ani sprecyzowanego celu tego planu, ani nic o żydowskich globalistach ....coś się ta teoria spiskowa nie dodaje.



jaka teoria spiskowa skoro to się dzieje naprawdę? :D Wasze teorie są lepsze, typu jeden zdechły nietoperz zabije cały świat, a politycy podsycają to kłamstwo przed kamerami, gdy poza nimi mają wyj***ne na maseczki i całą resztę, zwłaszcza na lemingów :P

Fx12

2021-09-22, 14:19
Tazo88 napisał/a:

Wprowadzili zakaz znoszenia małpek na budowę?



takie złoto nie może się zmarnować :)

Behemot

2021-09-22, 16:28
Tobiahus96 napisał/a:

Ten widok jest troszkę przykry ponieważ w ten właśnie sposób wyobrażam sobie strajk Polskich Budowlańców. Nie jeden zapie**ala po 12 godzin za jakieś 15-17 zł za godzinę w mrozy czy deszcze oby tylko jakoś przeżyć w tym kraju.



Nom przykre w ch*j. Tyle zarabiałem w 2010 w Polsce... Ja pie**olę, gdzie ten dobrobyt Morawieckiego i Tuska?

Tazo88 napisał/a:

Wprowadzili zakaz znoszenia małpek na budowę?



Kto by się bawił w małpeczki . U nas 2010-2012 była Maciurka ( 0,7-1l) i gęś (kurczak z różna).

burn1878

2021-09-22, 17:28
pullup napisał/a:

wyprowadzisz się od mamy to zobaczysz jakie są ceny za robote w tym kraju



No i dyskutować z j***nymi w dupe ciemniakami. Wyobraź sobie, że sam jestem pracodawcą i obecnie z tego co się orientuję, 15+ zł na godzinę NETTO to stawka minimalna. Ostatnio brałem ekipę remontową od wykończeniówki to z ciekawości podpytałem ile mają na rękę (zwykli pracownicy-ci najniżej wykwalifikowani w ekipie) mówili 22 netto . Jeśli wy macie problem z zarobieniem odrobinę więcej niż stawka minimalna w tym kraju, to tylko współczuć, ale nie mierzcie innych swoją miarą.
Ps. moja mama ma 57 lat, pracuje na magazynie gdzie kompletuje towar i ma 18 zł netto. Jesteście po prostu przegrywami, albo mieszkacie w zabitej dechami norze gdzieś na mazurach, co w dalszym ciągu nie upoważnia was do mierzenia innych swoją miarą.