18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozpoznaj płeć, poziom ultra hard

GKC • 2013-08-26, 22:43
No to zapraszam do zabawy. Zgadujemy i wrzucamy zdjęcie, na którym są spedalone guwnixy, których płeć jest ciężko rozpoznać.

va...........er

2013-08-27, 13:45
Wszędzie c**y tylko grodzki ch*j

le...........ce

2013-08-27, 14:05
Mieszek_Kiler napisał/a:

Najlepsze 4 ostatnie tagi, o k***a :krejzi:



A jakie prawdziwe :ubawdolez: :krejzi:

Ma...........ss

2013-08-27, 16:03
Chłopak po lewej i dwie dziewczyny. Wiem co mówie.

Skowu

2013-08-27, 16:38
Tępić takich pedałów! ;/

Motorider121

2013-08-27, 16:53
A według niektórych metale wyglądają pedalsko xD teraz jest nowa odmiana pedałów czyli biebery a metale stali się pełnoprawnymi mężczyznami już chyba nikt nie ma problemu z rozpoznaniem płci metala jeśli ten metal nie jest akurat pedałem.

Zgredo

2013-08-27, 19:45
Napinacie się, bo chłopak ma dłuższe włosy a dziewczyna krótkie? :shock: Poważnie? Czego się spodziewacie po dziewczynce w wieku szkolnym, makijażu i torebki? A po chłopcu z gimnazjum zarostu? Ot, zwykłe dzieci ubrane w dresowe bluzy.

Pamiętam, jak moja Babcia przeżywała, że jej syn nosił długie włosy. Ach, jakie to było fuj i buntownicze w latach 60 i 70, och, ach!

No owszem, wolę męskich mężczyzn, kobiece kobiety ale toż to dzieci w wieku przedseksualnym. Lepiej w tą stronę...

Shiftu

2013-09-26, 19:36
tip.top napisał/a:

Obrazek


Na pewno wszyscy z nich są najarani ;)

cipkacz

2013-10-06, 20:40
Niespodzianki, jak to poniżej stworzenie, chodzą po świecie oszukując tubylców i niebylców, że są kobietami. Znajomy zna tą niemotkę i jest przekonany że jest to 200% chłopczyk...
Podejmiesz się rozponania płci? Piwo dla każdego kto odgadnie co to jest.



"Proszę pamiętać o tym że wrzucająć zdjęcia do tematów należy wcześniej usunąć z nich wszelkie dane identyfikacyjne, zarówno swoje jak i osoby na zdjęciu. Może zostać imię, opis i zdjęcie."


Zgredo napisał/a:

Pamiętam, jak moja Babcia przeżywała, że jej syn nosił długie włosy. Ach, jakie to było fuj i buntownicze w latach 60 i 70, och, ach!

No owszem, wolę męskich mężczyzn, kobiece kobiety ale toż to dzieci w wieku przedseksualnym. Lepiej w tą stronę...



@ zgredo - Męski mężczyzna musi być dla niektórych lasek tylko łysy, pewnie nie przekonam ... ale długie włosy nie sreślają mężczyzn z listy posiadających testosteron.