18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozpędzony Passat

phrontch • 2021-03-01, 00:42
Na szczęście wyhamował

pankruk

2021-03-01, 20:25
justincase999 napisał/a:

Pomijając ten filmik to w niektórych krajach (np. w Niemczech, ale tu Węgry i to samo) jakiś debil wymyślił, że nie ma na jezdni zebry, tylko jakieś przerywane paski. Ciekawe w jaki sposób to zwiększa bezpieczeństwo, kiedy nie widać często, że jest przejście?



Po prostu ludzie tam wiedzą, że przed przejściem dla pieszych należy się obejrzeć dwa razy w prawo, dwa razy w lewo i po upewnieniu się, że jest bezpiecznie można przechodzić. W Polsce natomiast wmówiono pieszym, że mają się wpie**alać na przejścia na hura bo mają pierwszeństwo co powoduje tylko większy odsetek ofiar śmiertelnych lub większy odsetek trwałego kalectwa w wyniku potrącenia i jedna osoba traci z automatu prawo jazdy, druga osoba idzie do piachu lub na wózek, a rodzina przeżywa dramat.

Ziomee22

2021-03-01, 20:39
heh stary kacap na końcu dobry. Ktoś wyk***ił w pieszych a ten ogląda se lakier :D

Recydywista

2021-03-01, 20:49
pinowak napisał/a:

Chciałem tylko napisać, że przypadkowo kliknąłem piwo dla Twojej odpowiedzi. Jest po prostu głupia bo niezrozumiałeś żartu tej osoby. Niestety piwac cofnąć nie mogę więc piszę.



zgadnij gdzie to mam

Sandvinik

2021-03-06, 13:59
Recydywista napisał/a:

zgadnij gdzie to mam



biorąc pod uwage że mu odpisujesz to na pewno nie w d.
a swoja drogą, z tym dzieciakiem to mnie ubawiłeś,
wiesz że poniżej awatara jest podawany wiek?
zakładajac że Ty tez podałes szczerze swój ;-)