18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różnorodność seriali W TVN

Vinewood • 2012-09-08, 15:47
O to "różnorodność" jaką nam serwuje TVN czyli porównanie czterech scen z dwóch "innych" na pozór seriali.

pondito

2012-09-08, 20:18
Vinewood napisał/a:

O to

Jebłem

mi...........ji

2012-09-08, 20:27
"Takie jest życie", że tak powiem:P

MrokoxD

2012-09-08, 20:47
Wy nie rozumiecie, to jest ciąg dalszy :D

bach

2012-09-08, 20:50
SQT napisał/a:

A gdzie pamiętniki z wakacji ?



w polszmacie ;-)

hrabki

2012-09-08, 20:58
Ale o co chodzi?

Vinewood

2012-09-08, 21:33
Dodam jeszcze, że puenta w obu odc inkach była taka sama, młody spadł z balkonu bo matka sie puszczała i tylko siostra matki wiedziała o tym :D

JedzMojLagier

2012-09-08, 21:44
boze nie wytrzymalem do polowy i nie wiem czy to przez seriale czy przez zestawienie ...

mozz87

2012-09-08, 21:48
jesus maria! dzwońcie natychmiast do ABW i CBŚ

Dopek

2012-09-08, 21:54
rockface123 napisał/a:

dlaczego ja
dlaczego on
dlaczego my
dlaczego ona
dlaczego ono
trudne sprawy
łatwe sprawy
bardzo trudne sprawy
w ch*j trudne sprawy
sąd rodzinny
sąd
sędzia anna maria wesołowska
sędzia kowalski
w-11
w-12
w-13




tak widzę tvn :amused:




Trudne sprawy są na polsacie... Trudne sprawy są fajne :D

Neruviel

2012-09-08, 21:56
@pisuar, twój nick jest adekwatny do tego, co piszesz. Szambo. W dupie byłeś, gówno wiesz na temat tego, o czym się wypowiadasz. Btw: jak chcesz prawdy objawionej w tv, to sobie taką załóż i wtedy pokazuj biedę świata. Ojej, nie? BO TO SIĘ NIE SPRZEDAJE! A stacje KOMERCYJNE muszą zarabiać. Jedyna faktycznie upolityczniona stacja to tvp (nie mówiąc o tvtrwam). Więc plz, nie pie**ol.

LICH0

2012-09-08, 22:18
Na ch*j w ogóle oglądasz TVN? Przecież to ścierwo a nie telewizja.

trane1

2012-09-08, 22:22
ale te odcinki byly ze soba powiazane :< w tm sadze ja sadzili za to co zrobila :/ ktos nieogladal calego

sergio909

2012-09-08, 23:15
pisuar napisał/a:

bo tvn to największe ścierwo w polskich mediach sterujące opinią publiczną (grupa iti ma tvn, onet, multikino) i uwaga - nie jestem żadnym pisiorem, katolem, peowcem czy narodowcem.


to pie*dolone ku*wy na usługach postkomunistycznych polityków, którzy do dziś zasiadają w naszym rządzie rozkradając nasz hajs.


a teraz najlepsze: nie mam się za mesjasza ale pewnie znajdzie się w ch*j tuzinów ludzi tutaj, którzy powiedzą "że odkryłem amerykę ku*wa", po czym znów uwalą swoje spasłe dupska przed tv albo komputerem i będą się wczuwać w nieobiektywne, nie do końca prawdziwe informacje jakie wpajają nam media. i po raz 7 w tygodniu śmiercią jakiegoś dziecka w polsce bo to się sprzeda i przy tym artykule można dać reklamę, podczas gdy na świecie giną miliony ludzi bo j***ne mocarstwa chcą hajsu i ropy.

ruszyć dupy leniwe świniaki i zróbmy coś z tym państwem...



Nikt nikogo o nic nie oskarża, ale żyjemy w kraju gdzie nie ma na kogo głosować. Media....
Od momentu kiedy TV trwam nie dostało koncesji w telewizji nie ma już żadnej polskiej telewizji, nie jestem jakimś jebniętym katolem ale taka jest prawda, teraz manipulują nami tylko i wyłącznie żydowskie propagandy, nie usłyszymy już prawdy w Telewizji, Tusk zaczyna być jak 2gi putin i to jest k***a najgorsze...

MIhau_

2012-09-09, 13:16
Dlatego sie nie oglada telewizji.