18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różnice między kobietami a mężczyznami są dobre.

Pater patriae • 2013-01-21, 22:06
Jako, że w ostatnich latach media i różne "dziwne" grupy społeczno-polityczne usilnie starają się narzucić równość między obiema płciami, a nawet "bezpłciowość", co jest idiotyczne (nie chodzi, że któraś płeć jest gorsza, ale o to, że przecież są one różne), dlatego z ciekawości postanowiłem sprawdzić, czy ten "postęp" jest widoczny tylko w mediach, czy to już są realia.

Ktoś może powie, że metoda prymitywna, nieobiektywna, czy nieprofesjonalna, ale według mnie jest dość prawdziwa, bo przecież nikt nie każe oglądać tych filmików, ani nie zadaje debilnego pytania (jak to robią w sondażach, w których musisz de facto wybierać, czy jesteś faszystą, czy jesteś za adopcją dzieciaczków przez homosiów).

Tyle na wstępie, oto "wyniki" :szczerbaty:

Po wpisaniu na yt "sprzątanie w domu":



Główni odbiorcy:


Po wpisaniu "wykład polityczny":


Główni odbiorcy


Jak widzicie dzięki genialności mojego eksperymentu, dowiedzieliśmy się, że jednak te nachalne lansowanie równości płci nie daję na szczęście dużych rezultatów.
Kobiety i mężczyźni mają różne zainteresowania i nie jest to złe, bo przecież świat byłby nudny, gdyby każdy był taki sam, a w szczególności, gdybyśmy byli jak jakieś bezpłciowe bakterie..

PS. Tak, nudziło mi się.

PS2. Dla tych, którzy będą się pluli ile to musieli scrollować, macie ładną kobitkę:


PS3. Pamiętajcie sadole, że TV kłamie :ok***a:

PS4. szukałem, ale nikt na to jeszcze nie wpadł...

Anzay

2013-01-21, 22:09
Za temat jedno piwko ;3
za pamiętanie o nas i wstawienie cycków 2 piwko =]

konto1981

2013-01-21, 22:49
fajna dupcia :-P browar się leje

borisklinga

2013-01-21, 23:55
tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie

deolic

2013-01-21, 23:56
Po prostu kobieta i kuchnia to idealne połączenie :)

PanPodporucznik

2013-01-22, 00:18
Temat typowo męski, jeszcze którajś z dam wyskoczy z kuchni (o ile łańcuch pozwoli) z krzykiem, że szowinistyczny - zatem piwko być musi. Szczególnie za PS.

kials

2013-01-22, 00:26
Facet nie lubi siedzieć w kuchni, zapieprzać z mopem lub na kolanach ze ścierą, a kobieta nie lubi wielu męskich zajęć. Więc o ch*j komu chodzi z tym ważeniem płci?

pitrak4

2013-01-22, 00:31
Teraz feministki będą przez 24h/dobę włączać po kilka video o tematyce politycznej, motoryzacyjnej itp. podczas gotowania obiadu i sprzątania żeby udowodnić że tak nie jest.

tepad.no

2013-01-22, 00:56
dobry temat - dobre piwo. :)

pudel89

2013-01-22, 02:09
Ja pie**olę, taka śliczna dziewczyna i zrobiła sobie tunele w uszach :samoboj:

niewidomyy

2013-01-22, 02:37
pier*olenie. nie ma jej w kuchni