18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różnice kultur

Pantilion • 2018-10-19, 05:59
Taka drobna różnica kulturowa :amused: Był już podobny film wrzucony przez Velture rok temu w listopadzie ;)


killua

2018-10-19, 15:14
no niech rzuci kamieniem ten w którego nauczycielka w podstawówce nie rzuciła kluczami do klasy :P

Tulkas

2018-10-19, 21:08
ale bym sobie tak ponapie**alał pałą SBków przychodzących po emeryture

zomos

2018-10-19, 21:35
@Tulkas,
Ale których? Tych z PiS czy z PO ?

Cloverface

2018-10-20, 16:03
Każdy pie**oli jak to bicie wychowuje, jak jestescie patologią i zj***ni ja pijany rusek nie do wychowania, to rzeczywiscie bat to jedyny słuszny argument. Jednak jak widać tłuką tych arabów i murzynów w szkołach, domach, a potem takie k***y przyjeżdżają do europy i tylko jedyne co potrafią to awantury, agresja i gwałty. Jak ktos jest k***a kumaty to i można mu jak człowiek wyjasnic. Mnie k***a jakos nie bili rodzice, a mam honor i kulturę bo k***a ze mną rozmawiali i potrafi wyjasnic. Jednak jak sie daję wejsc dziecku na głowę albo go się leje to GÓWNO z niego będzie.

BialyNigger

2018-10-21, 11:31
Slatojesos napisał/a:

Wydaje mnie się,że jednak druga metoda przynosi lepsze skutki wychowawcze



No rzeczywiście, kraje muzułmańskie mogą poszczycić się zdecydowanie wyższymi standardami życia społecznego. Ahhh ta prawicowa konsekwencja w myśleniu... :roll:

Po...........na

2018-10-21, 12:05
Ehh en zachodni indywidualizm, każdy jest pie**olonym płatkiem śniegu, niezwykłym i wyjątkowym.