18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różnica

MichaU • 2014-12-28, 23:16
Jaka jest różnica pomiędzy księdzem a politykiem?
Polityk poczeka do twojej pełnoletności zanim obieca raj i wyr*cha.

 

Dreamer

2014-12-29, 14:22
wojniz2 napisał/a:

@up, czyżby @raper900 po ambicji Ci pojechał, czy może mama do kościoła wysyła?



Na całe szczęście zostałem wychowany w rodzinie gdzie nie chodzi się co niedzielę do kościoła bo tak wypada i trzeba się ludziom pokazać. Więc nie martw się nigdzie mnie nie wysyła. A co do jechania po ambicji? Bez przesady, ktoś taki nie jest w stanie zrobić mi kompletnie nic ;)

BongMan

2014-12-29, 14:49
Dreamer napisał/a:

Prawda, prawda. Tylko czekać na ból dupy katobetonu.


Katobeton stosuje ciekawą w swojej głupocie obronę. Pisałem o tym już tu kiedyś, aż specjalnie znalazłem.

Cytat:

Kto krytykuje kościół - ten był r*chany przez księdza :facepalm:
Wy naprawdę nie widzicie, że ta zagrywka nie ma najmniejszego sensu? Jako argument też nie da się jej wykorzystać.

Jak ktoś krytykuje polską politykę zagraniczną, to był r*chany przez ministra?
Jak ktoś krytykuje pijanych kierowców, to był r*chany przez pijanego kierowcę?
Jak ktoś krytykuje polską reprezentację piłkarską, to był r*chany przez Lewandowskiego?
No i w końcu - jak ktoś krytykuje mnie, to był r*chany przeze mnie?



Inną zagrywką katobetonu są insynuacje, jako każdy kto nie lubi kościoła był w dzieciństwie zmuszany tam chodzić. Równie kretyńskie. Normalny wierzący wierzy w boga, ma mózg i oczy, więc widzi jaką organizacją jest kościół i ile ma on wspólnego z bogiem. A katobeton... Jak sama nazwa wskazuje.

Falsum

2014-12-29, 17:18
Wielu tak często atakuje KK...
Nie aprobuję tego. :amused:
Poza tym, nieskazitelny wizerunek KK jest mi potrzebny do szczęścia.
Przysięgam, że o dobre imię KK będę walczył tak długo, jak długo KK będzie zapewniać mi dobrobyt...
:roll:
Niech żyje Watykan!

pytolsky

2014-12-29, 19:03
BongMan to podaj jakieś dane kryminalistyczne dotyczące pedofilii u księży w Polsce. Ilość wszczętych i zakończonych czymś innym niż umorzenie postępowań to minimum. Tylko wiesz, rzeczowe informacje na podstawie statystyk prokuratorsko-policyjnych, a nie link do racjonalista.pl z gimboateistycznym pie**ololo. No bo skoro masz oczy i widzisz jaki to zły jest KK to musisz mieć jakieś obiektywne podstawy ku temu. Wszakże gdybyś opierał wiedzę na niesprawdzonych źródłach to byłbyś tylko zj***nym poławiaczem krabów a nie szanującym się ateistą noszącym światło wiedzy.

Kv...........ft

2014-12-29, 19:17
Ja bym dodał jeszcze, że ksiądz może wyr*cha, a może nie wyr*cha. Szanse na borowanie odbytu w zakrystii są jak w dużym lotku. Za to polityk wyr*cha cię w 100% przypadków, bo pewne są w życiu tylko śmierć i podatki.

BongMan

2014-12-29, 22:05
pytolsky napisał/a:

Ilość wszczętych i zakończonych czymś innym niż umorzenie postępowań to minimum.


Większość spraw jest tuszowana zanim ujrzy światło dzienne. Umorzenia są, mimo oczywistych dowodów. Jeśli jest wyrok, to k***a śmieszny.

pytolsky napisał/a:

No bo skoro masz oczy i widzisz jaki to zły jest KK to musisz mieć jakieś obiektywne podstawy ku temu.


Całe zło czynione przez kościół to nie tylko księża r*chający dzieci. Można by o tym elaborat napisać, chociaż bez sensu bo normalni ludzie to doskonale wiedzą, a do fanatyków i tak nie dociera. Ale wkleję ci coś, co pisałem już kiedyś tutaj.

Chcesz grzechów odpuszczenia, to dużo daj na tacę.
Wielki biznes trzyma biały pielgrzym w swojej macce.
(...)
Chrześcijańskie wartości jawnie opluwa heretycki kler.
(...)
W niedzielę święci słuchają kozła na ambonie,
w sobotę niejeden rozbił twarz swojej żonie.
(...)
Oni przecież wiedzą kto jest podły a kto święty.
Narzucają ci mentalność, sprzedają sakramenty.
Chcesz wziąć ślub? Nie dasz - nie dostaniesz ślubu.
Czy wiesz ilu jest księży, którzy chodzą do night clubów?
Składasz ofiarę kardynalskiej pace.
To duchowna Cosa Nostra ściągająca haracze.
Ślubowali ubóstwo a jest zupełnie inaczej,
ej padre rozdaj biednym to co zebrałeś na tacę.
Ej ponieś dziś ten krzyż i zobacz jak jest ciężko,
chciwością, obłudną żądzą, skażone duchowieństwo.
Ej ponieś dziś ten krzyż i zobacz jak jest ciężko,
gdzie skromność, wiara, prawda, gdzie wasze męczeństwo?
Mówię ogień na Rzym, mówię ogień na Watykan...


Jeśli czegoś nie rozumiesz, mogę każdy wers wytłumaczyć. Jeden kawałek, a całą prawda o tych k***ach. Bo to jest mafia, która nie ma z wiarą i bogiem nic wspólnego. Zresztą w Biblii sam Jezus mówił: Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Moim zdaniem, z tego co widzę, miał na myśli właśnie kościół.

Falsum

2014-12-29, 22:20
BongMan napisał/a:

Bo to jest mafia, która nie ma z wiarą i bogiem nic wspólnego.


W to chyba nikt nie wątpi...

BongMan napisał/a:

Można by o tym elaborat napisać [...]


Napisz więc, chętnie przeczytam.
Możesz nawet stosować ogromne skróty myślowe; tylko proszę o beznamiętny... możliwie jak najbardziej nieemocjonalny ton.

pytolsky

2014-12-29, 23:06
No oczywiście, że wszystko zatuszowane (jak wiadomo za wszystkim stoją Żydzi) :-D czyli inaczej rzecz ujmując - nie masz dowodów, ale przyjmujesz że coś jest takie a nie inne. Zaraz, zaraz... czy to przypadkiem nie jest właśnie "wiara"? :-/

BongMan

2014-12-30, 00:57
Google nie gryzie. Ale masz.
http://tarnow.naszemiasto.pl/artykul/ksiadz-pedofil-spod-tarnowa-skazany,2468609,art,t,id,tm.html
Zawiasy.
Teraz powiesz "to tylko jeden przypadek". Tak, ale to już sygnał, że problem pedofilii w kościele katolickim istnieje, a sam kościół katolicki oraz - jak widać po wyrokach - polski wymiar sprawiedliwości nie uważają tego za problem. Przypadków jest więcej, wystarczy poszukać, ale nie będę tego robił za ciebie i nie o to tu chodzi. Poza tym, jak mówiłem - to zaledwie jeden z wielu przejawów zła, które czyni kościół.

Rax

2014-12-30, 04:19
chyba cie poj***lo

polityk juz dzisiaj r*cha twoje dzieci, wnuki i prawnuki

Kickbokser

2014-12-30, 11:54
ooo jak się ateuchy rzuciły hahahah wystarczy dodać post pt. "katol", albo "katolik" i juz niedojeby sie rzucą bo przecież wyborcza i tvn mowią hahhahahahaha ja p żal mi takich kretynow typu srongman itp

Dreamer

2014-12-30, 12:24
robson54321 napisał/a:

ooo jak się ateuchy rzuciły hahahah wystarczy dodać post pt. "katol", albo "katolik" i juz niedojeby sie rzucą bo przecież wyborcza i tvn mowią hahhahahahaha ja p żal mi takich kretynow typu srongman itp



W gimnazjum nie było jeszcze lekcji pt "Interpunkcja"? Widać chyba jeszcze nie tak więc wykorzystaj przerwę świąteczną na naukę. Chyba, że już dawno rowy kopiesz.

pytolsky

2014-12-30, 20:24
Bong po pierwsze jeśli wywodzisz z jakiegoś faktu skutki, to powinieneś go udowodnić. Twierdzisz, że pedofilia jest wysoka w stosunku do ogółu (a więc liczbę mężczyzn ogółem / liczbę pedofili przyrównać do liczby księży ogółem / liczbę księży pedofili) więc to ty powinieneś ten fakt udowodnić. W latach 2003-2013 w Polsce skazano 27 księży za wszystkie postaci pedofilii, co stanowi 0,07% ogółu księży jacy pełnili posługę w tym okresie. W tym okresie popełniono łącznie 18.159 przestępstw wykorzystania małoletniego (pozostałe "czyny pedofilne" pomijam, bo to są zdarzenia jednostkowe) co stanowi (przy założeniu, że średnia dla tego okresu to 18,5 miliona mężczyzn) w przybliżeniu zbliżoną wartość. Gdzie więc ta mityczna duża ilość skazań? Oczywiście, pedofilia w każdym środowisku to problem, ale np. w środowisku nauczycieli jest stosunkowo więcej pedofili - a jak głośno jest ten problem nagłaśniany? Ile jest heheszkowych tematów na sadolu o tym, że nauczyciel matmy wsadza Jasiowi ekierkę w dupę? Ilu ateistów potępia tak samo jak kościół nasz system edukacji?

Po drugie widać, że masz niestety zerową wiedzę na temat praktyki orzeczniczej polskiego wymiaru sprawiedliwości. Zawiasy są orzekane zbyt często i to nie jest kwestia ani tylko przestępstw seksualnych, ani tylko księży. Dla przykładu - największa w Polsce katastrofa drogowa, w której zginęły 32 osoby. Kierowca dopuścił się tego z winy umyślnej. Dostał zawiasy (i to nie 2 lata a rok w zawieszeniu na 3) a mógł dostać 10 lat. Polska jest akurat krajem w których za przestępstwa seksualne jest zatrważająco wysoka liczba zawiasów (z tego co pamiętam trochę ponad 50% wyroków przy zgwałceniach). W ogóle nasze sądy nie stosują się do tego, żeby orzekać bezwzględną grzywnę bardziej niż względne pozbawienie wolności, a kary i środki karne są stosowane według własnego uznania. Tak czy inaczej więzienia są przepełnione nieproporcjonalnie do stopnia kryminalizacji, bo sądy nie wiedzieć czemu wpuszczają do pierdla mimo pozytywnej prognozy kryminologicznej. I uwierz mi, zły dobór kary do przestępstwa to nie tylko problem w przypadku księży. Dlatego takie wyroki nie robią już na mnie żadnego wrażenia.

BongMan

2014-12-31, 19:31
A ty, nie potrafiąc spojrzeć prawdzie w oczy, niepotrzebnie abstrah*jesz od tematu i mówisz o kwestiach, które nie mają tu nic do rzeczy lub nawet jeśli mają, to nic nie zmieniają.

pytolsky napisał/a:

Twierdzisz, że pedofilia jest wysoka w stosunku do ogółu


Gdzie tak napisałem? Pokaż.
Napisałem, że zjawisko pedofilii w kościele istnieje i nikt z tym nic nie robi.