18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Różnica

Ru...........tQ • 2013-05-30, 13:08
Myślałem, że nie ma takiej dużej różnicy między określeniem „śliczna” a „seksowna”, dopóki nie zacząłem komentować zdjęć dzieci moich znajomych na Facebooku.
:-/

Ra...........it

2013-05-30, 14:11
twarzo książka to gówno - piwo dostajesz za promocję pedofilii.

bartos925

2013-05-30, 15:09
Co wy k***a z tymi dziećmi na fejsbuku dzisiaj macie ? Dość ze islamizacja, gejostwo to się jeszcze z pedofilią się nie kryjcie

Bard_Zerald

2013-05-30, 15:10
@up
Czy ja wiem promocję pedofilii.
Jako sadole od razu widzimy już w tym pedofilię, ale jakby dać to przeczytać normalnemu człowiekowi,
prawdopodobnie powiedziałby, że dlatego, że część właśnie dzieci znajomych ma np 17 lat już, a cześć to dzieci (te śliczne.)

Ale nie oszukujmy się :D

Suka_Blyat

2013-05-30, 15:12
bartos925 napisał/a:

Co wy k***a z tymi dziećmi na fejsbuku dzisiaj macie ? Dość ze islamizacja, gejostwo to się jeszcze z pedofilią się nie kryjcie


Nie wiem co się tak oburzasz, przecież otwartość na kulturę muzłumańską, odmienności seksualne i zapewne za niedługo także pedofilie jest teraz takie postępowe i europejskie. Chcesz być faszystą, homofobem i zaściankowcem? :amused:

Meretrix

2013-05-30, 15:14
Seksownie wyglądasz w tej pieluszce :wali:

Mr.Benny

2013-05-30, 16:24
Od razu widać, że autor w dzieciństwie (czyli jakieś 3 miesiące temu) często musiał brać do buzi i w pupę. I proszę, jak mu to wyszło na zdrowie

Ru...........tQ

2013-05-30, 16:32
Mr.Benny napisał/a:

Od razu widać, że autor w dzieciństwie (czyli jakieś 3 miesiące temu) często musiał brać do buzi i w pupę. I proszę, jak mu to wyszło na zdrowie



Odnosi się to do mnie? ;)

krzysiek0909

2013-05-31, 01:28
Wyjdź chłopie z domu, umów się ze znajomymi i z nimi pogadaj, a nie będziesz sobie zdjęcia komentował, trzepiąc sobie pewnie przy tym:)

Aley_23

2013-05-31, 09:46
Ten portal spada coraz bardziej na dno. Już jest tylu debili z brakiem dystansu i jakiegokolwiek pojęcia czym jest sarkazm komentujących pod każdym tematem. Pomijam te głupie i tępe "pyskówki" na poziomie gimbazjum. Szkoda, że popularność sadola nie przekłada się na jakość osób wbijających tutaj. Może jakiś test IQ przy rejestracji konta?