18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różnica pomiędzy pseudo-patriotyzmem a zdrowym patriotyzmem

agentspecjalny85 • 2013-07-15, 11:31
Źródło: Ruch Palikota

Możecie sobie wieszać na mnie psy, ale zgadzam się z tą infografiką w 100%.

Mówicie tyle o manipulacji mediów, które pokazują w złym świetle pewne idee i niektórych polityków (np. tzw. narodowych) - i w pełni mam tego świadomość, że są oni przejaskrawiani – ale sami też dajecie się nabrać na ich propagandę i fałszywe przedstawianie Ruchu Palikota.

Ruch Narodowy próbują zaszufladkować jako faszystów, a Ruch Palikota jako partię tylko od gejów i marihuany (a jest bogaty program gospodarczy i pomysł na administrację: http://www.przepisnapolske.pl/ ).

Wydaje mi się, że „genetycznie” oba środowiska chcą ogólnie rozumianej pomyślności kraju (uzasadnienie tej tezy napisze niebawem).

Jesteśmy w medialnej pułapce PO-PiSu, gdzie wszyscy inni będą torpedowani, ośmieszani i zgnojeni, aby tylko im się nie udało „dostać”.


~tip.top

2013-07-15, 11:35
Ja pie**olę co za bzdury :facepalm: A ten cały Ruch Palikmiota to już w ogóle jakieś nieporozumienie :roll:

gwauro

2013-07-15, 11:37
Ale przecież ruch palikota chce sprzedać polske i połączyć się w jedną całość z unią europejską - taka szmata nie może mi mowić o patriotyzmie i może sobie zwymyślać prawice najgorszymi kłamstwami bo lewaczki i tak mu uwierzą tak samo jak tvn

Mr.Drwalu

2013-07-15, 12:26
7-letni Karol poczuł się urażony słowami Janusza Palikota, który nazwał wszystkich Polaków gówniarzami, zerem i szambem.

:jezdziec:



~tip.top

2013-07-15, 12:34
Mr.Hardistic, Ty masz jakąś przeróbkę... to jest oryginał :krejzi:


oju

2013-07-15, 12:56
"Płacę podatki" - popie**oliło już ich całkiem? Oddawanie z chęcią haraczu, zwanego podatkami zakrawa na skrajny masochizm. Najpierw wykażcie mi racjonalne różnice pomiędzy podatkami, a kradzieżą, albo czekajcie, lepiej tego nie róbcie, bo i tak nie znajdziecie żadnych. Podatki to kradzież i żadna zmieniona definicja patriotyzmy tego nie zmieni, a to, że ktoś płaci i się z tego cieszy oznacza pierwsze objawy statolatrii i zaawansowany masochizm.


A co do patriotyzmu, to powiem tyle, że niesłuszne ograniczanie wolności z jego powodów, jest tak samo szkodliwe jak niesłuszne ograniczanie wolności w imię tolerancji czy czegoś tam jeszcze.


"Wydaje mi się, że „genetycznie” oba środowiska chcą ogólnie rozumianej pomyślności kraju (uzasadnienie tej tezy napisze niebawem)." - mówić, że chcą dobra mogą, co nie zmienia faktu, że oba te środowiska to skrajne pie**ololo i puste hasełka.