18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różnica pomiędzy Aryjczykiem, a cyganem

Kotli • 2012-06-11, 23:35
Czyli filmik propagandowy autorstwa GIT produkcji.


Kotli

2012-06-12, 12:33
Party_Boy napisał/a:

oj zdziwilibyście się w jakich chatach mieszkają cyganie. Widać na kradzieży i żebractwie można się nieźle dorobić.



Fakt, ten już wykupił grunt i zaczyna się budować.


pawel911

2012-06-12, 12:47
@leouch Przecież cyganie nie mają duszy.

Kotli

2012-06-12, 13:32
Party_Boy napisał/a:

@upup nie wierzysz? Proszę:
http://www.damncoolpictures.com/2009/07/interior-of-rich-gypsy-houses.html

Poza tym w mojej miejscowości są Cyganie, po chacie widać, że nadziani, że niejeden Aryjczyk mógłby się schować.



Wiem, że zdarzają się tez i tacy, też mam ich trochę w swojej miejscowości ;) Ale nie wmówisz mi, że dorobili się tego uczciwą pracą.

Ko...........ci

2012-06-12, 13:40
@up jak już wspomniałem "Widać na kradzieży i żebractwie można się nieźle dorobić". ;)

Dee_Loc napisał/a:

Strona www.gestapo.pl nie działa :(



A mi działa. Tylko nie wiem czy poprzez fotki z wakacji dowiem się czegoś więcej o pomocy cyganom. :(

Dee_Loc

2012-06-12, 13:59
@Party_Boy, strona odpaliła i też się zdziwiłem gdy zobaczyłem tytuł "Gestapo-zdjęcia" :D

Zl...........ny

2012-06-12, 14:00
Leouch napisał/a:


Cygańska dusza urażona?



Polacy byli dla Hitlera takim samym gównem jak cyganie, więc srasz do własnego gniazda durniu ;)

kir3k

2012-06-12, 15:39
TVP Berlin - Telewizja Polska Berlin :facepalm:

ja...........03

2012-06-12, 16:20
powiem wam coś zajebiście mądrego
wolę zarzucić git produkcję bo chociaż się pośmieję niż oglądać w szkiełku sk***iałych aktorów i aktorki po asp

macie kompleks niedoboru wiedzy albo niską samoocenę z powodu ch*jowego wykształcenia i zj***nych ocen na świadectwie i żeby poprawić sobie ego utożsamiacie się z ludźmi którzy uchodzą za dystyngowanych inteligentów i brzydzą się czymś innym co jest modne nowe drogie amerykańskie i uchodzi za rozrywkę dla elity
i próbujecie ich naśladować