18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różnica między nauczycielami

~Velture • 2017-11-09, 15:37
Taka mała różnica między azjatycką nauczycielką a nauczycielem kozojebem. :amused:

Swoja drogą ta pani nauczycielka to r*chable 120% !


krzyks

2017-11-09, 15:44
Velture napisał/a:


Swoja drogą ta pani nauczycielka to r*chable 120% !



Azjatycka... uważaj, żebyś się nie nadział na te dodatkowe 20 "%" :amused:

Adolf

2017-11-09, 15:49
Trudno znaleźć lepszy przykład na to, dlaczego zachodnia cywilizacja umrze, a jej miejsce zajmie drugi kalifat :amused:

sezamkowyRozpierdol

2017-11-09, 16:09
Prawicowcy zostali zmasakrowani przez Velture :amused:

Na filmie przedstawione są metody wychowawcze i ich różnice:

- Lewackie azjatyckie nowoczesne Bezstresowe wychowanie
- Prawackie islamskie konserwatywne Stresowe wychowanie

:ciasteczkowy:

saves

2017-11-09, 16:21
Muslimska karuzela.

gieno1

2017-11-09, 16:42
Bo u kozojebców trzeba mieć dupe twardą :odtylca:

Kamil10923

2017-11-09, 17:02
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

Prawicowcy zostali zmasakrowani przez Velture :amused:

Na filmie przedstawione są metody wychowawcze i ich różnice:

- Lewackie azjatyckie nowoczesne Bezstresowe wychowanie
- Prawackie islamskie konserwatywne Stresowe wychowanie

:ciasteczkowy:



tylko jak to jest ze lewaki chca to gowno miec za sasiada a prawaki zostawic to na swojej pustyni... ?

sezamkowyRozpierdol

2017-11-09, 17:28
Kamil10923 napisał/a:

tylko jak to jest ze lewaki chca to gowno miec za sasiada a prawaki zostawic to na swojej pustyni... ?



Bo lewaki ślepo wierzą w funkcjonowanie multikulturowego tolerancyjnego społeczeństwa - słusznej zresztą idei globalnej, ale niestety nie działającej, ponieważ świat ogarnięty jest prawicowym oszołomstwem religijnym islamskim i konserwatywnym.
Ludzkość zamiast porzucić swoje dawne zwyczaje, religie i stworzyć uniwersalną, nową kulturę globalną złożoną z tego co najlepsze by w przyszłości utworzyć globalne państwo i ruszyć w Wszechświat to coraz bardziej zamyka się w swoich wydzielonych terytoriach i ideologiach doprowadzając do uwstecznienia ludzkości ;-)

Konserwatywny prawicowy islam jest największą zarazą i zagrożeniem ludzkości.

Mors_Nigra

2017-11-09, 17:48
@up, wszystko fajnie i się zgadza, poza globalnym państwem. To akurat głupi, utopijny pomysł. Utopijny czyli niemożliwy do spełnienia i szkodliwy podczas prób jego wprowadzenia.

sezamkowyRozpierdol

2017-11-09, 17:49
@Mors_Nigra

Jest on utopijny na dzień dzisiejszy, ponieważ ludzkość jest zbyt podzielona ;-)
Na Planecie istnieje co najmniej 6 kluczowych potęg gospodarczo-militarnych - USA-UE-UK, Chiny, Rosja, Indie, które są wzajemnie ze sobą skłócone i podzielone, któreś z tych mocarstw kiedyś wyjdzie zwycięsko z rywalizacji i zapanuje nad całym globem.

Państwo globalne kiedyś nastąpi, ale nie wiadomo na jakiej drodze to nadejdzie, jest kilka możliwości:

- integracja społeczno-kulturalna o której już napisałem czyli likwidujemy wszystkie nacjonalizmy, religie i kultury, tworzymy nową globalną ponadnarodową i rasową tożsamość, nowe globalne państwo z uniwersalną kulturą globalną.

- integracja polityczna - czyli na zasadzie Unii, globalnej Konfederacji państw narodowych. (największe prawdopodobieństwo i co dzieje się na naszych oczach np. Unia Europejska lub kiedyś takim pomysłem ale zj***nym pomysłem był ZSRR, globalna rewolucja socjalistyczna)

- globalna dominacja i hegemonia któregoś z wymienionych mocarstw nuklearnych w wyniku np. nuklearnej III WŚ.

UBcjaPOLSKA

2017-11-09, 18:01
Gwarantuję wam, że pracogodzina kozojebcy przynosi lepsze rezultaty. Ona może lepije wychowa, ale on nauczy.

DużyKutas

2017-11-09, 18:45
Ja miałem w technikum nauczycielkę od angielskiego. Pół lekcji to musiałem balerona pod ławką uspokajać bo wyłaził mi ze spodni.

Kamil10923

2017-11-09, 18:53
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:



Bo lewaki ślepo wierzą w funkcjonowanie multikulturowego tolerancyjnego społeczeństwa - słusznej zresztą idei globalnej, ale niestety nie działającej, ponieważ świat ogarnięty jest prawicowym oszołomstwem religijnym islamskim i konserwatywnym.
Ludzkość zamiast porzucić swoje dawne zwyczaje, religie i stworzyć uniwersalną, nową kulturę globalną złożoną z tego co najlepsze by w przyszłości utworzyć globalne państwo i ruszyć w Wszechświat to coraz bardziej zamyka się w swoich wydzielonych terytoriach i ideologiach doprowadzając do uwstecznienia ludzkości ;-)

Konserwatywny prawicowy islam jest największą zarazą i zagrożeniem ludzkości.



nie do końca rozumiem dlaczego narzucanie lewackiej ideologi ma być lepsze od narzucania prawicowej gdzie wszyscy beda sie kochac zrezygnujai ze swoich przekonań na rzecz lewackiej ideologi ktora generalnie nie ma zadnych co sprawia ze to niby rzekomo jest najlepszym rozwiazaniem a cala reszta jest zla punkt widzenia zależny od punktu siedzenia i przychylic sie nalezy nad obiema sprawami skrajna lewica jest taka sama zaraza jak cala reszta turbaniarzy. myslenie ze wszyscy beda szczesliwi bogaci zdrowi i żyli 150 lat w spokoju to rozowe gowno ktore tak samo ograniczone umysly staraj sie przeforsowac.
czlowiek nie jest doskonaly i wszyscy sa rozni i nigdy nie bedzie inaczej dlatego nalezy sie dopasowac do tego a nie odwrotnie.

KońLudwik

2017-11-09, 20:00
0:9 ten jej skok mnie podniecił