18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowy z księdzem

huncfot130 • 2021-03-11, 21:33
se chłopaki pogadali...


Attero132

2021-03-12, 09:25
Widze że zjeby z sadistica wyciągają wnioski z jakiegoś filmiku na którym ch*j widać. No ale gdy to samo robią TVNy i TVPISY to pierwsi płaczą. Ja na filmie widze tylko tyle, że mamy do czynienia z dwoma chamami ze wsi. A o co tu chodzi? ch*j wie

Sv...........ge

2021-03-12, 09:26
royal86 napisał/a:

No ciekawe do komunisty to mi daleko, ale(!) jakim to trzeba być debilem by nazywać kogoś komunistą, kto jedzie po komunistach, a samemu jeszcze podzielając i szerząc komunistyczną narrację w powyższym poście.
W polsce KK nie ma władzy w państwie, władzy ustawodawczej ani opiniotwórczej, nie ma wpływu na funkcjonowanie państwa więc znowu pie**olisz -albo z powodu bycia prominentnym towarzyszem przesiąkniętym lewactwem, albo po prostu nieogarniasz i żyjesz w alternatywnej rzeczywistości gdzie państwo i kościół współrządzi a ty bawisz się z homoseksualnymi jednorożcami.
Zrozum - wierz mi że rząd leje na kościół czy naród - w polityce nie chodzi o idee tylko o władzę, tak się utrzymuje kapitał polityczny! Skoro jest grupa ludzi do których trafia konkretna narracja, np pro katolicka czy pro lgbt to ktoś to wykorzysta! I rząd i główna opozycja KO programowo są niemalże identyczni i zaskakująco zbieżni co do naprawde ważnych decyzji strategicznych, szkodzących najczęściej w Polsce. Mieli kiedyś tworzyć koalicję i namietnie do tej pory wymieniają się posłami - pinokio to ex-PO! Różnicuje pie**olenie dookola ja wspieram katolików a ja LGBT, w obu przypadkach mają to w dupie ale chodzi o polaryzację sceny politycznej i realizowanie tego samego wspolnego dla obu partii celu pod różnhmi flagami. Ty to łykasz jak pelikan i o to w polityce chodzi. Taki wyborca jak ty to złoty wyborca -podłapuje emocjonalny temat i wojuje a ważne tematy ekonomiczne, podatkowe, finansowe przechodzą bez rozgłosu.



Źal mi cię.

ZenonKop

2021-03-12, 09:28
qwerq221 napisał/a:

Jeden prostak w szrocie drugi prostak w sutannie. Ale przerażający jest fakt wy j***ne osły, że nienawidzicie środowiska katolickiego czyli całej w sumie Polski bo gdyby nie ta wiara to Polski już pewnie dawno by nie było zapewne po 1 rozbiorze już byśmy się nie pozbierali a tak wartości duch narodu był na tyle silny, że udało nam się powstać z zaborów raz po raz. Ale teraz jak patrze na to całe sp***olenie umysłowe na te zlewaczenie wszyskiego zezwierzęcenie to jestem pewien, że byle najazd na nasz kraj i Polska rozleci się w pył zostanie garstka której może się uda odbudować kraj albo i nie. Oj wy durnie j***ni nawet nie macie pojęcia ile zawdzięczacie naszej wierze. Pluję na każdego lewaka jesteście j***nym bezwartościowym ścierwem j***nymi pasożytami



Panie głupoty piszesz. Podczas rozbiorów kościół walczył o Polskę, bo miał bardzo ważny powód. Była to władza i kasa. Polski kościół w tamtym czasie, to wyzyskiwacze biedoty i ciemnego ludu. Kiedy przyszli zaborcy eldorado się skończyło. Więc logicznym było zrobić wszystko, aby wrócić do starych dobrych czasów. Kraju ciemnego i głupiego, gdzie ma się władzę nad ciemniakami z kołtunem. A polskość i patriotyzm zawdzięczamy naszym wielkim władcom: Mieszko I, Chrobry, Krzywousty, Łokietek, Kazimierz Wielki, Jagiełło, Jan III Sobieski. To właśnie Ci ludzie stworzyli Polskę, Polaków i patriotów.

xaorax

2021-03-12, 10:09
No nie wie, naprawdę to było potrzebne? Czym ta dwójka się od siebie różni? Wg mnie, to niestety wynik polaryzacji społeczeństwa i braku tolerancji / cierpliwości dla oponenta. Smutne czasy.

Toperson1

2021-03-12, 10:12
Moje Miasto, takie piękne :-D

jan0sik1

2021-03-12, 10:28
kothletino napisał/a:

Nie zesraj się k***a, idź się pomodlić bo ci się "katolizm" ulewa z ryja.



Ile masz lat koński zwisie? 17? Wiec proponuje zamknąc morde i poczytać trochke na temat historii Polski..

KIRA

2021-03-12, 11:02
Za syna prostytutki dalszy dialog nie miałby miejsca . Wyj***ł mu w ryj.

eltales

2021-03-12, 11:02
Chcesz?
No chce!
No to prosze cie bardzo.
No co chce, k***a?
Tylko nie k***a!
No co,no co chce, no co chce?
To chce.
No co?
No kto?
No co?
No co?

Zbysław

2021-03-12, 11:06
Zróbmy sobie tam zlot sadoli
k***a ale bym miał ubaw z waszych mord

ognisko byśmy se zrobili, placków ziemniaczanych bym napiekł chrupkie na zewnątrz mięciutkie w środku
na ciepło coś zjeść

Kutafixior

2021-03-12, 11:20
I dobrze jechać z nimi k***a jak z k***ami z bangladeszu

Sv...........ge

2021-03-12, 11:47
jan0sik1 napisał/a:

Ile masz lat koński zwisie? 17? Wiec proponuje zamknąc morde i poczytać trochke na temat historii Polski..



Japa synu księdza

DzidaZawodnik

2021-03-12, 13:21
Banda komunistów wytresowanych przez TV. k***a nie wstyd wam? Oczywiście, że nie wstyd, bo wy tylko polskości się wstydzicie jak kazał Michnik i reszta zydów. k***a żydzi zrobili z wami to czego się nie udało z polakami zrobić Hitlerowi iStalinowi. Gardzę wami sprzedajne kolaboranckie k***y.Mam nadzieję, ze będzie wojna i będzi emozna was wyżynać jak komunistyczne ścierwo zasługuje.

psysutra

2021-03-12, 13:58
ZenonKop napisał/a:

Panie głupoty piszesz. Podczas rozbiorów kościół walczył o Polskę, bo miał bardzo ważny powód. Była to władza i kasa. Polski kościół w tamtym czasie, to wyzyskiwacze biedoty i ciemnego ludu. Kiedy przyszli zaborcy eldorado się skończyło. Więc logicznym było zrobić wszystko, aby wrócić do starych dobrych czasów. Kraju ciemnego i głupiego, gdzie ma się władzę nad ciemniakami z kołtunem. A polskość i patriotyzm zawdzięczamy naszym wielkim władcom: Mieszko I, Chrobry, Krzywousty, Łokietek, Kazimierz Wielki, Jagiełło, Jan III Sobieski. To właśnie Ci ludzie stworzyli Polskę, Polaków i patriotów.



Jasne, ale zapomniałeś o jednej ważnej rzeczy - sam kościół nas w te rozbiory wpędził (zobacz sobie kto Targowicę podpisywał, j***ni biskupiI).

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-03-12, 14:21
Przyjdzie islam lewaki zasrane to wam pierwszym z wyszczekaną japą spadną głowy. Zatęsknicie jeszcze za katolicyzmem. I nie jestem dewotą, do kościoła nie chodzę, ale takie puste chamstwo do niczego nie doprowadzi.

paradox2604

2021-03-12, 14:32
rozj***l bym tego lebka w samochodzie