18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmówki angielsko-polskie

BialyNigger • 2016-12-02, 21:14
Materiał edukacyjny. Polecam obejrzeć do końca!!!



feel_x

2016-12-02, 21:24
Durne angole. Podskakuja do Polaków bo wiedza ze ci im nie odetna glowy albo nie wysadza ich w powietrze jak ciapaki. Bidny Polak dostaje cięgi nie ze swojej winy. Tamtych sie boja to naszych biją. Zajebista logika na wyspach...

kaelem

2016-12-02, 21:44
A ja polecam przewinąć do 1:09

longlong7

2016-12-02, 21:49
a wiecie dlaczego? bo się k***a staramy, zawsze byliśmy j***ni wiec chcemy cos osiągnąć i się staramy, pracujemy zgadzamy się na wszystko bo co kolwiek nie zrobimy to mamy więcej jak w Polsce i dzięki temu nas poniżają i mają za gówno, bo mogą pomiatać bo nic nie zrobimy i będziemy dalej z uśmiechem zapie**alać za funta.

a taka małpa przyjdzie na socjal, upie**oli głowe w imie swojej religii i siedzą cicho bo małpa upie**oli głowe drugiemu

Lucius

2016-12-02, 21:49
a mnie to jebie, po chooj tam pojechali.

mygyry

2016-12-02, 21:54
@Lucius Żeby sobie ułożyć jakoś życie, skoro tu nie mogli. Co ci wadzą ludzie którzy wyjechali szukać lepszej pracy bądź lepszych warunków do życia? Są biedne regiony Polski, które nie dają zbyt wiele możliwości. Oczywiście j***ć tych którzy jadą ukrywać się przed alimentami i żerujących na socjalu, ale do reszty nic nie mam

pinochett

2016-12-02, 22:37
Nie wiem co oni do Polakow maja... znalezli sobie kozla ofiarnego, na ciemnych nie moga bo rasizm i zaraz ISIS by sie zemscilo.